Go-Fish Charters 

4.9
(13 anmeldelser)
 Coast Road, Gabriola, BC V0R 1X7, Canada–

Go-Fish Charters 

Gabriola, BC, Canada
–
28 fot
6
4.9
(13 anmeldelser)

Vannet rundt Gabriola er ekstremt rikt og gir utmerkede fiskeplasser for Laks og andre arter – Georgiastredet er noen av de beste lakseområdene i verden. Go-Fish Charters utnytter dette faktum og tar kundene sine til de beste fiskeplassene i et av de beste fiskeriområdene – bli med dem og se selv!

Du vil fiske fra deres utmerkede 28 fot lange pilothouse, bygget av Harbercraft i 2008. Den er drevet av to 250 HK Yamaha-motorer, som gir en maksimal cruisehastighet på 30 knop – du vil ikke kaste bort tid på å reise til fiskeplassen på denne båten! Den har alle komfortene du kan forvente av et seriøst fiskefartøy, som et toalettrom, kjøkken, toppmoderne navigasjons- og fiskesonar-systemer, og kjøleskap.

Kaptein Regan Lall vil ta deg på fisketur etter en rekke flotte arter som Kongelaks, Sølvlaks, Pukkellaks, Laks (Rødlaks), Krabbe, Reke, samt ulike bunnfisk. Han er svært erfaren i å fiske i disse lokale farvannene, og har gjort det i over fem tiår uten tegn til å stoppe! Du vil bruke velprøvde teknikker som jiggfiske, spinnefiske, drivfiske med tungvektsutstyr, bunnfiske og trolling.

Avgangstider avhenger av tidevann samt andre værforhold.

Barn under 4 år er ikke tillatt om bord. Mannskapet er ivrige etter å hjelpe og veilede både nybegynnere og erfarne sjøulver. Styrmannen vil rense og filetere fisken din gratis, og tips settes stor pris på. Go Fish Charters er tilgjengelig for rullestolbrukere og inviterer alle fiskere til å bli med på dette spennende fiskeeventyret!

Vannet rundt Gabriola er ekstremt rikt og gir utmerkede fiskeplasser for Laks og andre arter – Georgiastredet er noen av de beste lakseområdene i verden. Go-Fish Charters utnytter dette faktum og tar kundene sine til de beste fiskeplassene i et av de beste fiskeriområdene – bli med dem og se selv!

Du vil fiske fra deres utmerkede 28 fot lange pilothouse, bygget av Harbercraft i 2008. Den er drevet av to 250 HK Yamaha-motorer, som gir en maksimal cruisehastighet på 30 knop – du vil ikke kaste bort tid på å reise til fiskeplassen på denne båten! Den har alle komfortene du kan forvente av et seriøst fiskefartøy, som et toalettrom, kjøkken, toppmoderne navigasjons- og fiskesonar-systemer, og kjøleskap.

Kaptein Regan Lall vil ta deg på fisketur etter en rekke flotte arter som Kongelaks, Sølvlaks, Pukkellaks, Laks (Rødlaks), Krabbe, Reke, samt ulike bunnfisk. Han er svært erfaren i å fiske i disse lokale farvannene, og har gjort det i over fem tiår uten tegn til å stoppe! Du vil bruke velprøvde teknikker som jiggfiske, spinnefiske, drivfiske med tungvektsutstyr, bunnfiske og trolling.

Avgangstider avhenger av tidevann samt andre værforhold.

Barn under 4 år er ikke tillatt om bord. Mannskapet er ivrige etter å hjelpe og veilede både nybegynnere og erfarne sjøulver. Styrmannen vil rense og filetere fisken din gratis, og tips settes stor pris på. Go Fish Charters er tilgjengelig for rullestolbrukere og inviterer alle fiskere til å bli med på dette spennende fiskeeventyret!

Joe Wallace
Kapteinen
Joe Wallace

Select date to see availability

Turdato:
Gruppestørrelse:
October 2026
SuMoTuWeThFrSa
Loading...
Gruppestørrelse
2 voksne • 0 barn
Endre
Snart ferdig...
Halvdagstur (AM)
GRATIS avbestilling 14 dagers varsel
4 timers tur starts at 9:00 AM
US $500
Hele båten: opptil 4 personer
Halvdagstur (PM)
GRATIS avbestilling 14 dagers varsel
4 timers tur starts at 9:00 AM
US $500
Hele båten: opptil 4 personer
3/4 dagstur
GRATIS avbestilling 14 dagers varsel
6 timers tur starts at 9:00 AM
US $714
Hele båten: opptil 4 personer
Heldagstur
GRATIS avbestilling 14 dagers varsel
8 timers tur starts at 9:00 AM
US $928
Hele båten: opptil 4 personer
Det er 1 person som vurderer denne turen.

Kundeanmeldelser

Loading...

Vurdering

4.9
13 anmeldelser
4.9
Båt og utstyr
4.9
Kaptein & mannskap
4.9
Fiskeopplevelse

Fiskernes galleri (33)

Anmeldelser (13)

  • Cory Lachambre
    Cory Lachambre
    ca
    Saskatchewan, Canada
    Medlem siden 2025
    5.0
    VERIFISERT

    Definitely will use again

    Heldagstur den June 20, 2025 • 3 voksne

    Great trip. Very knowledgeable staff!

  • Dennis Wilson
    Dennis Wilson
    ca
    Alberta, Canada
    Medlem siden 2022
    5.0
    VERIFISERT

    Great day of fishing.

    3/4 dagstur den July 7, 2022 • 3 voksne

    We went out with Regan and Sylvie and had a great day on the water. We caught salmon, rockfish and lingcod. They were very accommodating and knowledgeable. Would definitely book with them again.

  • Jody Bolwijn
    Jody Bolwijn
    ca
    Alberta, Canada
    Medlem siden 2022
    5.0
    VERIFISERT

    Fishing with Captain Regan and Silvie

    Halvdagstur (PM) den August 19, 2022 • 6 voksne • 1 barn

    My family had a great time catching fish and learning about the different kinds of fish and wild life. Randal and Silvie were fantastic and have a great sense of humour! 10/10 would fish again

  • Shana Takenaka
    Shana Takenaka
    ca
    Alberta, Canada
    Medlem siden 2019
    5.0
    VERIFISERT

    Fabulous 4 Hour Charter with Regan and Sylvie

    3/4 dagstur den August 21, 2019 • 4 voksne

    Awesome family fishing trip that we will remember for a very long time. Sylvie and Regan are a pleasure to deal with in all aspects. Regan called us first thing in the morning because the weather was a little unsettled. As the morning progressed, the weather improved and Regan and Sylvie took us fishing in the afternoon. We caught Chinook Salmon, Pink Salmon and over 300 spotted prawns. The afternoon was fun filled, interesting and very active thanks to the knowledge of Regan and Sylvie. We would definitely book with them again.

  • Charlene Kinney
    Charlene Kinney
    Medlem siden 2020
    5.0
    VERIFISERT

    Best fishing ever

    Halvdagstur (AM) den July 16, 2020 • 4 voksne • 1 barn

    Hands down so much fun. I will keep coming back as much as possible

  • Mark Woodside
    Mark Woodside
    ca
    British Columbia, Canada
    Medlem siden 2025
    5.0
    VERIFISERT

    A great day.

    Heldagstur den July 16, 2025 • 2 voksne

    My son Garrett and I have done a lot of fishing and charters over the years and Joe and Erin made this one of the best days. I would happily give them a five star recommendation for anyone looking to book here on Gabriola. Cheers, Mark

  • Jason Duda
    Jason Duda
    us
    Kansas, USA
    Medlem siden 2022
    5.0
    VERIFISERT

    6 hour trip

    3/4 dagstur den July 4, 2022 • 4 voksne • 2 barn

    Awesome!! Regan and Sylvie were fantastic and we got a perfect day on the water! We caught salmon, rock cod, Ling cod, shrimp and crab which we just finished eating!! Absolutely fantastic day!!

  • Doug Williamson
    Doug Williamson
    ca
    British Columbia, Canada
    Medlem siden 2022
    5.0
    VERIFISERT

    So much fun! Great adventure.

    Halvdagstur (AM) den August 2, 2022 • 4 voksne

    Had an amazing fishing experience. Loads of fish and 100 prawns. Yummy! Regan and Silvie were excellent captains. Highly recommend booking with them.

  • Jean Delacroix Munya
    Jean Delacroix Munya
    ca
    Alberta, Canada
    Medlem siden 2022
    5.0
    VERIFISERT

    April fishing trip

    Halvdagstur (AM) den April 24, 2022 • 6 voksne
  • sylvie gendreau
    sylvie gendreau
    Medlem siden 2018
    5.0

    Fishing with Go-Fish-Charters with Regan & Sylvie

    Halvdagstur (PM) den April 18, 2018

    Our trip was a lot of fun! While Sylvie keeps the boat in steady, Regan really goes out there to make sure you get your fish on the boat! Very exciting!! We even did DNA sampling and learn about the Salmon Head recovery program. Regan cleaned & packaged our catch and even had a cooler as we were not expecting going back with so much!! All around a great fishing trip! Fun & Fish, what else do we need? A treat of their amazing smoked salmon! We're going back with Go-Fish-Charters!

Vurdering

4.9
13 anmeldelser
4.9
Båt og utstyr
4.9
Kaptein & mannskap
4.9
Fiskeopplevelse

Fiskernes galleri (33)

Alle anmeldelser (13)

Viser 1 – 5 av 13 anmeldelser
Mark Woodside
Mark Woodside
ca
British Columbia, Canada
Medlem siden 2025
5.0
VERIFISERT
A great day.
Full Day Trip den July 16, 2025 • 2 voksne

My son Garrett and I have done a lot of fishing and charters over the years and Joe and Erin made this one of the best days. I would happily give them a five star recommendation for anyone looking to book here on Gabriola. Cheers, Mark

Rapportert fangst:
Reke
Kongelaks
Lingcod
Sølvlaks
Cory Lachambre
Cory Lachambre
ca
Saskatchewan, Canada
Medlem siden 2025
5.0
VERIFISERT
Definitely will use again
Full Day Trip den June 20, 2025 • 3 voksne

Great trip. Very knowledgeable staff!

Rapportert fangst:
Lingcod
Reke
Pukkellaks
Rockfish
+1
Joe Wallace
Svar fra kaptein
Dennis Wilson
Dennis Wilson
ca
Alberta, Canada
Medlem siden 2022
5.0
VERIFISERT
Great day of fishing.
3/4 Day Trip den July 7, 2022 • 3 voksne

We went out with Regan and Sylvie and had a great day on the water. We caught salmon, rockfish and lingcod. They were very accommodating and knowledgeable. Would definitely book with them again.

Jody Bolwijn
Jody Bolwijn
ca
Alberta, Canada
Medlem siden 2022
5.0
VERIFISERT
Fishing with Captain Regan and Silvie
Half Day Trip (PM) den August 19, 2022 • 5 voksne • 1 barn

My family had a great time catching fish and learning about the different kinds of fish and wild life. Randal and Silvie were fantastic and have a great sense of humour! 10/10 would fish again

Joe Wallace
Svar fra kaptein

Thanks Jody, it was great to have you and your family out with us. Hope you enjoyed your seafood feast.

Jason Duda
Jason Duda
us
Kansas, USA
Medlem siden 2022
5.0
VERIFISERT
6 hour trip
3/4 Day Trip den July 4, 2022 • 2 voksne • 2 barn

Awesome!! Regan and Sylvie were fantastic and we got a perfect day on the water! We caught salmon, rock cod, Ling cod, shrimp and crab which we just finished eating!! Absolutely fantastic day!!

Joe Wallace
Svar fra kaptein

Thanks Jason, Great day out with your family, the kids are great fishers, time to bring on your "A" game now. By the way nice prawn. Thanks Regan & Sylvie

Vanlige spørsmål om Go-Fish Charters

Go-Fish Charters tilbyr følgende turer til kunder:
  • CA $700 per gruppe, ytterligere CA $75 per person etter 4 gjester - Half Day Trip (AM) (4 timer)
  • CA $700 per gruppe, ytterligere CA $75 per person etter 4 gjester - Half Day Trip (PM) (4 timer)
  • CA $1,000 per gruppe, ytterligere CA $75 per person etter 4 gjester - 3/4 Day Trip (6 timer)
  • CA $1,300 per gruppe, ytterligere CA $75 per person etter 4 gjester - Full Day Trip (8 timer)
Når du bestiller en tur med Go-Fish Charters, kan du forvente følgende fasiliteter om bord:
  • Toalett
  • GPS
  • Fishfinder
  • Kjøkken
  • Kjøleskap
  • Radar
Turer bestilt med Go-Fish Charters inkluderer:
  • Stenger, hjul & agn
  • Levende agn
  • Sluk
  • Rensing og filetering av fangst
  • Styrmann
Go-Fish Charters tilbyr følgende typer fiske:
  • Kystnært fiske
  • Kystnært fiske (Vi fisker 3 minutter fra brygga vår.)
  • Revfiske (Bunnfiske gjøres på revet 10 minutter unna.)
Go-Fish Charters tilbyr følgende fisketeknikker:
  • Tungt fiskeutstyr
  • Bunnfiske
  • Trolling
  • Spinning
  • Jiggfiske
  • Drivfiske
Mest ettertraktede fiskearter med Go-Fish Charters inkluderer:
  • Lingcod
  • Rockfish
  • Kongelaks
  • Sølvlaks
  • Pukkellaks
  • Laks (Rødlaks)
  • Reke

Spør kapteinen din

Joe Wallace
Joe Wallace
Gabriola, British Columbia, Canada
13 Kundeanmeldelser
Typisk respons innen 21 timer
Medlem siden April 2018
Å være på vannet og nyte paradiset mens jeg skaper minner for livet for kundene mine, er det jeg lever for! La oss komme oss ut der og finne de fiskene!
Joe Wallace
Joe Wallace
13
anmeldelser
2018
medlem siden
~22h
svar
Å være på vannet og nyte paradiset mens jeg skaper minner for livet for kundene mine, er det jeg lever for! La oss komme oss ut der og finne de fiskene!

Fisken du kan fiske etter

Lingcod
Lingcod
Rockfish
Rockfish
Kongelaks
Kongelaks
Sølvlaks
Sølvlaks
Pukkellaks
Pukkellaks
Laks (Rødlaks)
Laks (Rødlaks)
Reke
Reke
Lingcod
Lingcod
Rockfish
Rockfish
Kongelaks
Kongelaks
Sølvlaks
Sølvlaks
Pukkellaks
Pukkellaks

Ekte fangster av denne kaptein

  • Definitely will use again
    Cory L.
    Cory L.
  • Fishing with Captain Regan and Silvie
    Jody B.
    Jody B.
  • Great day of fishing.
    Dennis W.
    Dennis W.
  • Best fishing ever
    Charlene K.
    Charlene K.

Hvordan er båten?

Boat image
Båtkategori
Kabinkryssere
Kapasitet
6 personer
Båtlengde
28 ft
Byggeår
2008
Båtprodusent
Harbercraft
Båttype
Pilothouse
Motormodell
Yamaha
Drevet av KI
2 x 250HP
Maks cruisehastighet
30 knop

Hva slags fiske skal du drive med?

Kystnært fiske
Kystnært fiske
Revfiske

Hvilke fisketeknikker du kan prøve

Tungt fiskeutstyr
Bunnfiske
Trolling
Spinning
Jiggfiske
Drivfiske

Hvilke fasiliteter er tilgjengelige om bord

Toalett
GPS
Fishfinder
Kjøkken
Kjøleskap
Radar
Hva som er inkludert i turopprisen
Stenger, hjul & agn
Levende agn
Sluk
Rensing og filetering av fangst
Styrmann

Hvordan avbestillinger fungerer

Gratis avbestilling opptil 14 dager før turen
Du kan avbestille eller endre bestillingen din opptil 14 dager før turdatoen, uten ekstra kostnader. Hvis du avbestiller eller endrer bestillingen din senere, eller ikke møter opp, mister du 100% av det du har betalt.
Del flere opplysninger...

Hva retningslinjene for oppføringen er

Hentested avtalt ved reservasjon
Transport til/fra avreisestedet kan være tilgjengelig og inkludert i prisen, avhengig av din plassering og avstand fra kaia.
barnevennlig
Du beholder fangsten
Fang og slipp tillatt
Tilgjengelig for funksjonshemmede

Hvordan du kan betale

Book med 10% depositum, betal resten til kaptein
Når kapteinen bekrefter turen din, belaster FishingBooker kredittkortet ditt et depositum på 10% for å garantere reservasjonen din.
Den resterende saldoen skal betales direkte til charteroperatøren på eller før turdatoen din med en av følgende betalingsmetoder:
 Kontant
 Sjekker
 Bankoverføring

Sammenlign lignende fiskecharter

Denne turen
Go-Fish Charters
Go-Fish Charters
4.9
(13)
28 fot
Gruppestørrelse 1 - 6
1 - 6
Fish 1
Fish 2
+5
4 timers tur • 6 personer
US $500