The "Fish" Guide Service 

5.0
(69 anmeldelser)
 
Statlig lisensiert
 Bigelow Street 526, Aransas Pass, TX 78336, forente stater–

The "Fish" Guide Service 

Aransas Pass, TX, forente stater
–
23 fot
5
5.0
(69 anmeldelser)

'Fish' Guide Service bringer en vennlig holdning og en imponerende fangstrekord til hver tur de tilbyr. Kunden kommer alltid først på båten deres, og de vil tilpasse seg gruppen om bord for å sikre at du har en fantastisk opplevelse, hver gang. La oss dra på fisketur!

Tilbring dagen med å utforske de grunne buktene og kystvannet rundt Aransas Pass, TX, med fisking etter Rød og Svart trommefisk, Spotted Seatrout, Flyndre og mer. Kaptein Levi har fisket i disse farvannene i mange år og kjenner alle de beste plassene for dine valgte målarter.

Du vil fiske om bord på en 24' Haynie katamaran. Båten har grunt nok dypgående til å ta deg langt inn i de bakre buktene og ut på gruntvannsområdene. Dra ut til dypere farvann, og hennes tvillingskrogdesign holder henne stabil både i fart og i ro.

Båten er utstyrt med GPS og ekkolodd for å kartlegge vannet under deg. Hun har en trollingmotor for å utforske grunt vann, og en levende agntank full av fersk levende agn for å sikre at ingenting kan motstå krokene dine. Hun er også utstyrt med kvalitetsstenger og hjul fra 13 Fishing og Lewes, slik at du kan kjempe selvsikker mot hva enn som tar agnet ditt.

Kaptein Levi er stolt av sin tilpasningsevne på hver tur. Enten du er en familie med barn som ser etter litt moro i solen, eller en gruppe erfarne fiskere som liker mer spesialiserte fisketeknikker, vil han variere opplegget for å sikre at dagen blir akkurat slik du ønsker den.

Så stig om bord for moro, fisk og en vennlig atmosfære. Stig om bord for en fantastisk fisketur.

'Fish' Guide Service bringer en vennlig holdning og en imponerende fangstrekord til hver tur de tilbyr. Kunden kommer alltid først på båten deres, og de vil tilpasse seg gruppen om bord for å sikre at du har en fantastisk opplevelse, hver gang. La oss dra på fisketur!

Tilbring dagen med å utforske de grunne buktene og kystvannet rundt Aransas Pass, TX, med fisking etter Rød og Svart trommefisk, Spotted Seatrout, Flyndre og mer. Kaptein Levi har fisket i disse farvannene i mange år og kjenner alle de beste plassene for dine valgte målarter.

Du vil fiske om bord på en 24' Haynie katamaran. Båten har grunt nok dypgående til å ta deg langt inn i de bakre buktene og ut på gruntvannsområdene. Dra ut til dypere farvann, og hennes tvillingskrogdesign holder henne stabil både i fart og i ro.

Båten er utstyrt med GPS og ekkolodd for å kartlegge vannet under deg. Hun har en trollingmotor for å utforske grunt vann, og en levende agntank full av fersk levende agn for å sikre at ingenting kan motstå krokene dine. Hun er også utstyrt med kvalitetsstenger og hjul fra 13 Fishing og Lewes, slik at du kan kjempe selvsikker mot hva enn som tar agnet ditt.

Kaptein Levi er stolt av sin tilpasningsevne på hver tur. Enten du er en familie med barn som ser etter litt moro i solen, eller en gruppe erfarne fiskere som liker mer spesialiserte fisketeknikker, vil han variere opplegget for å sikre at dagen blir akkurat slik du ønsker den.

Så stig om bord for moro, fisk og en vennlig atmosfære. Stig om bord for en fantastisk fisketur.

Levi Price
Kapteinen
Levi Price
18 års erfaring
svarer innen en time

Select date to see availability

Turdato:
Gruppestørrelse:
October 2026
SuMoTuWeThFrSa
Loading...
Gruppestørrelse
2 voksne • 0 barn
Endre
Snart ferdig...
Morgen fisketur
GRATIS avbestilling 7 dagers varsel
6 timers tur starts at 6:15 AM
Sesongtur
Sep 1 - May 1
US $600
Hele båten: 2 personer
Sommermorgenfisketur
GRATIS avbestilling 7 dagers varsel
6 timers tur starts at 6:15 AM
Sesongtur
May 1 - Sep 1
US $700
Hele båten: 2 personer

Kundeanmeldelser

Loading...

Vurdering

5.0
69 anmeldelser
5.0
Båt og utstyr
5.0
Kaptein & mannskap
5.0
Fiskeopplevelse

Fiskernes galleri (62)

Hva fiskere sier

100%
Flott opplevelse
98%
Familievennlig
100%
Hyggelig kaptein
100%
God båt
100%
Anbefalt
98%
Fanget fisk

Anmeldelser (69)

  • Richard Barrera
    Richard Barrera
    us
    Texas, USA
    Medlem siden 2025
    4.0
    VERIFISERT

    It wax a great last minute july fishing trip

    Sommermorgenfisketur den July 28, 2026 • 3 voksne

    Limited out on some Speckled Trout also caught a few red Drums although undersized it was definitely better than being at work on a Tuesday Thanks Captain Levi

  • Trenton Massey
    Trenton Massey
    Gjentakende fisker
    us
    Texas, USA
    Medlem siden 2020
    4 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Best fishing charter!

    Sommermorgenfisketur den May 24, 2023 • 2 voksne

    Levi and I went out and limited on big trout within the first hour, after that he had me hunting for some Reds, half way through the trip I had my limit on reds one of them being close to 30in, so then we spent time trying to hunt a oversized red. Got in to a few reds when all of a sudden I hooked a 5-7ft bull shark! Gave me the fight of a lifetime before he spooled me out do to the gear being for reds/trouts not a huge shark lol! It was an amazing trip. Levi is great at keeping you entertained in between the bites and teaching you everything you need to know along the way. A great family man and I enjoyed fishing with him. Will absolutely be back to fish with this guy!

  • Justin Crow
    Justin Crow
    Gjentakende fisker
    us
    Texas, USA
    Medlem siden 2024
    10 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Excellent trip

    Morgen fisketur den March 15, 2025 • 3 voksne

    Levi was awesome and accommodated my handicap cousin perfectly. Was able to load and unload off the boat with ease. Super knowledgeable about the area and types of fish we were targeting. Can’t wait to take another trip!

  • Artie Garza
    Artie Garza
    Gjentakende fisker
    us
    Oklahoma, USA
    Medlem siden 2024
    2 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Fish on!

    Morgen fisketur den March 24, 2024 • 3 voksne

    Capt. Levi is the constant Professional Angler. Always enjoy our guide experience. Until next time 😬🎣

  • Cody Sterling
    Cody Sterling
    Gjentakende fisker
    us
    Texas, USA
    Medlem siden 2020
    3 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Fishing with Levi

    Sommermorgenfisketur den May 20, 2024 • 3 voksne

    Great guide! Works to find the fish, and makes it happen

  • Chris And Julie  Bridges
    Chris And Julie Bridges
    us
    Texas, USA
    Medlem siden 2023
    5.0
    VERIFISERT

    Catching fish is always a great idea! Thanks Captain Levi

    Sommermorgenfisketur den May 9, 2023 • 2 voksne

    We booked two full days of fishing. Had a fabulous time!Cant wait to go again!

  • Kenny Brannon
    Kenny Brannon
    us
    Texas, USA
    Medlem siden 2023
    5.0
    VERIFISERT

    Great day!

    Sommermorgenfisketur den April 28, 2023 • 3 voksne

    Great guide with a great personality and knowledge!

  • Lanell Kellner
    Lanell Kellner
    us
    Texas, USA
    Medlem siden 2023
    5.0
    VERIFISERT

    Full day trip with Capt. Levi

    Full day Winter Special den February 20, 2023 • 2 voksne

    Great! Our 1st trip with Levi. But won’t be our last!!

  • Gabriel Hinojosa
    Gabriel Hinojosa
    Gjentakende fisker
    us
    Texas, USA
    Medlem siden 2019
    2 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Half Day with Capt. Levi Price

    Full day Winter Special den December 6, 2019 • 2 voksne

    My buddy and I booked a trip with Captain Levi Price and we are glad we did! He was at the dock ready to go upon our arrival. We were on the boat early that morning and it couldn't have been, but 15min and we were already catching fish. He not only got on us several different species of fish, but also gave us tips and pointers which we gladly took in and I respect that from a captain. If you are looking for a captain to get you on fish, treats you like a friend, and will help you out look no further and book with Capt. Price you will not be disappointed. We will be booking again soon!

  • Dennis Russell
    Dennis Russell
    Gjentakende fisker
    us
    Texas, USA
    Medlem siden 2022
    5 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Fishing with Levi

    Sommermorgenfisketur den April 27, 2022 • 4 voksne

Vurdering

5.0
69 anmeldelser
5.0
Båt og utstyr
5.0
Kaptein & mannskap
5.0
Fiskeopplevelse

Fiskernes galleri (62)

Hva fiskere sier

100%
Flott opplevelse
98%
Familievennlig
100%
Hyggelig kaptein
100%
God båt
100%
Anbefalt
98%
Fanget fisk

Alle anmeldelser (69)

Viser 1 – 5 av 69 anmeldelser
Bill Kuykendall Bill Kuykendall
Bill Kuykendall Bill Kuykendall
Gjentakende fisker
us
Texas, USA
Medlem siden 2023
2 turer
5.0
VERIFISERT
Courteous Captain, Made the Effort, Crushed the Fishing
Morning fishing trip den January 2, 2026 • 2 voksne

Levi had been this nearly 2 decades, & his business seems to be mostly referrals & repeat customers. I understand why. He’s really good!

Rapportert fangst:
Redfish
Svart trommefisk
Levi Price
Svar fra kaptein

it was a great day bill. thank yall for booking

Richard Barrera
Richard Barrera
us
Texas, USA
Medlem siden 2025
4.0
VERIFISERT
It wax a great last minute july fishing trip
Summer morning fishing trip den July 28, 2026 • 3 voksne

Limited out on some Speckled Trout also caught a few red Drums although undersized it was definitely better than being at work on a Tuesday Thanks Captain Levi

Trenton Massey
Trenton Massey
Gjentakende fisker
us
Texas, USA
Medlem siden 2020
4 turer
5.0
VERIFISERT
Best fishing charter!
Summer morning fishing trip den May 24, 2023 • 2 voksne

Levi and I went out and limited on big trout within the first hour, after that he had me hunting for some Reds, half way through the trip I had my limit on reds one of them being close to 30in, so then we spent time trying to hunt a oversized red. Got in to a few reds when all of a sudden I hooked a 5-7ft bull shark! Gave me the fight of a lifetime before he spooled me out do to the gear being for reds/trouts not a huge shark lol! It was an amazing trip. Levi is great at keeping you entertained in between the bites and teaching you everything you need to know along the way. A great family man and I enjoyed fishing with him. Will absolutely be back to fish with this guy!

Dennis Russell
Dennis Russell
Gjentakende fisker
us
Texas, USA
Medlem siden 2022
5 turer
5.0
VERIFISERT
Caught Out Limit
Morning fishing trip den April 7, 2024 • 3 voksne • 1 barn

This was our second trip with Levi and it was ever bit a much a joy as the first. We only lacked one Redfish having our limit on our first trip but the two large Speckled Trout more than made up for that. On our Second trip we caught all of our limit plus I caught a nice over sized 30" Red. Levi Price is a knowledgeable genuine fisherman. I, my family and friends all recommend him highly!

Rapportert fangst:
Redfish
Justin Crow
Justin Crow
Gjentakende fisker
us
Texas, USA
Medlem siden 2024
10 turer
5.0
VERIFISERT
Excellent trip
Morning fishing trip den March 15, 2025 • 3 voksne

Levi was awesome and accommodated my handicap cousin perfectly. Was able to load and unload off the boat with ease. Super knowledgeable about the area and types of fish we were targeting. Can’t wait to take another trip!

Rapportert fangst:
Redfish

Vanlige spørsmål om The "Fish" Guide Service

The "Fish" Guide Service tilbyr følgende turer til kunder:
  • US $600 per gruppe, ytterligere US $100 per person etter 2 gjester - Morning fishing trip (6 timer)
  • US $700 per gruppe, ytterligere US $100 per person etter 2 gjester - Summer morning fishing trip (6 timer)
Når du bestiller en tur med The "Fish" Guide Service, kan du forvente følgende fasiliteter om bord:
  • GPS
  • Fishfinder
  • Levende agn-brønn
  • Trådløs trollingmotor
  • Isbox
Turer bestilt med The "Fish" Guide Service inkluderer:
  • Stenger, hjul & agn (Lewes Spin Reels, Fishing 13 Concept Baitcast Reels)
  • Levende agn (Forberedt før turen)
  • Sluk
  • Rensing og filetering av fangst
  • Drikke (Flaskevann)
The "Fish" Guide Service tilbyr følgende typer fiske:
  • Elvefiske
  • Kystnært fiske
  • Revfiske
  • Vrakfiske
  • Flats fishing
  • Villmarksfiske
The "Fish" Guide Service tilbyr følgende fisketeknikker:
  • Lett fiskeutstyr
  • Tungt fiskeutstyr
  • Bunnfiske
  • Spinning
  • Jiggfiske
  • Popperfiske
  • Fluefiske
  • Drivfiske
Mest ettertraktede fiskearter med The "Fish" Guide Service inkluderer:
  • Svart trommefisk
  • Flyndre
  • Jack Crevalle
  • Redfish
  • Snapper (Mangrove)
  • Speckled Trout

Spør kapteinen din

Levi Price
Levi Price
Aransas Pass, Texas, forente stater
62 Fiskerapporter
157 Kundeanmeldelser
Typisk respons innen en time
Medlem siden April 2018
Fiske har vært livet mitt, selv før jeg ble profesjonell guide. Jeg startet tidlig som turneringsfisker og deltok i profesjonelle Redfish-turneringer fra Louisiana til South Padre Island, Texas. Jeg har en bakgrunn fra bassefiske som barn, så jeg kan tilpasse meg både kunstig agn-fiskere og levende agn-fiskere. Hvis du leter etter en guide som setter kundetilfredshet først, er jeg guiden for deg. Du vil fiske på en av de beste båtene på vannet, en Haynie custom 23cat båt. Den takler både gruntvannsområde og åpne bukter. Den vil få oss raskt og trygt frem til fisken.
Levi Price
Levi Price
62
rapporter
157
anmeldelser
2018
medlem siden
~1h
svar
Fiske har vært livet mitt, selv før jeg ble profesjonell guide. Jeg startet tidlig som turneringsfisker og deltok i profesjonelle Redfish-turneringer fra Louisiana til South Padre Island, Texas. Jeg har en bakgrunn fra bassefiske som barn, så jeg kan tilpasse meg både kunstig agn-fiskere og levende agn-fiskere. Hvis du leter etter en guide som setter kundetilfredshet først, er jeg guiden for deg. Du vil fiske på en av de beste båtene på vannet, en Haynie custom 23cat båt. Den takler både gruntvannsområde og åpne bukter. Den vil få oss raskt og trygt frem til fisken.

Fisken du kan fiske etter

Svart trommefisk
Svart trommefisk
Flyndre
Flyndre
Jack Crevalle
Jack Crevalle
Redfish
Redfish
Snapper (Mangrove)
Snapper (Mangrove)
Speckled Trout
Speckled Trout
Svart trommefisk
Svart trommefisk
Flyndre
Flyndre
Jack Crevalle
Jack Crevalle
Redfish
Redfish
Snapper (Mangrove)
Snapper (Mangrove)

Ekte fangster av denne kaptein

  • It wax a great last minute july fishing trip
    Richard B.
    Richard B.
  • Excellent trip
    Justin C.
    Justin C.
  • Fishing with Levi
    Cody S.
    Cody S.
  • Fish on!
    Artie G.
    Artie G.
  • Best fishing charter!
    Trenton M.
    Trenton M.
  • Catching fish is always a great idea! Thanks Captain Levi
    Chris A.
    Chris A.
  • Great day!
    Kenny B.
    Kenny B.
  • Full day trip with Capt. Levi
    Lanell K.
    Lanell K.
  • Fishing with Levi
    Dennis R.
    Dennis R.
  • Half day trip
    Kenneth W.
    Kenneth W.

Hvordan er båten?

Boat image
Båtkategori
Skiffs og flatbunnsbåter
Kapasitet
5 personer
Båtlengde
23 ft
Byggeår
2016
Gjenopprettet i
2024
Båtprodusent
Majek
Båttype
Flats boat
Motormodell
Yamaha 250 SHO
Drevet av KI
1 x 250HP
Maks cruisehastighet
46 knop

Hva slags fiske skal du drive med?

Elvefiske
Kystnært fiske
Revfiske
Vrakfiske
Flats Fishing
Villmarksfiske

Hvilke fisketeknikker du kan prøve

Lett fiskeutstyr
Tungt fiskeutstyr
Bunnfiske
Spinning
Jiggfiske
Popperfiske
Fluefiske
Drivfiske

Hvilke fasiliteter er tilgjengelige om bord

GPS
Fishfinder
Levende agn-brønn
Trådløs trollingmotor
Isbox
Hva som er inkludert i turopprisen
Stenger, hjul & agn
Lewes Spin Reels, Fishing 13 Concept Baitcast Reels
Levende agn
Forberedt før turen
Sluk
Rensing og filetering av fangst
Drikke
Flaskevann

Hvordan avbestillinger fungerer

Gratis avbestilling opptil 7 dager før turen
Du kan avbestille eller endre bestillingen din opptil 7 dager før turdatoen, uten ekstra kostnader. Hvis du avbestiller eller endrer bestillingen din senere, eller ikke møter opp, mister du 100% av det du har betalt.
Del flere opplysninger...

Hva retningslinjene for oppføringen er

Hentested avtalt ved reservasjon
Transport til/fra avreisestedet kan være tilgjengelig og inkludert i prisen, avhengig av din plassering og avstand fra kaia.
barnevennlig
Min. alder er 5
Du beholder fangsten
Fang og slipp tillatt
Tilgjengelig for funksjonshemmede
Rullestol må brettes sammen om bord på båten

Hvordan du kan betale

Book med 15% depositum, betal resten til kaptein
Når kapteinen bekrefter turen din, belaster FishingBooker kredittkortet ditt et depositum på 15% for å garantere reservasjonen din.
Den resterende saldoen skal betales direkte til charteroperatøren på eller før turdatoen din med en av følgende betalingsmetoder:
 Kontant
 Visa
 Mastercard
 American Express
 PayPal
 Sjekker
Ved betaling av restbeløpet med kredittkort vil det påløpe et tilleggsgebyr på 5%.

Hva som biter i Aransas Pass akkurat nå

FlyndreFlyndre
Jack CrevalleJack Crevalle
RedfishRedfish
Speckled TroutSpeckled Trout
Svart trommefiskSvart trommefisk

Sammenlign lignende fiskecharter

Denne turen
The "Fish" Guide Service
The "Fish" Guide Service
Statlig lisensiert
5.0
(69)
23 fot
Gruppestørrelse 1 - 5
1 - 5
Fish 1
Fish 2
+4
6 timers tur • 5 personer
US $600