Jimmy Chad Miller's Guide Service 

5.0
(18 anmeldelser)
 295 Kowaliga Marina Road, Alexander City, AL 35010, forente stater–

Jimmy Chad Miller's Guide Service 

Alexander City, AL, forente stater
–
22 fot
6
5.0
(18 anmeldelser)

Har du bestilt hos oss før? Du kan kvalifisere for en lojalitetsrabatt. Logg inn for å sjekke.

Jimmy Chad Miller's Guide Service holder til i Alexander City, Alabama, og tilbyr deg en flott dag med innsjøfiske. Kaptein Jimmy Miller har fisket på Lake Martin i over 30 år og veiledet fiskere i over 20 år. Han kjører en båt tilpasset for funksjonshemmede og ønsker alle aldre velkommen om bord. Hvis du vil fange fisk og nyte den vakre naturen rundt Lake Martin, er det bare å ta kontakt med kaptein Jimmy.

Eventyret ditt foregår på en 22' Aqua Patio-ponton som trygt kan ta opptil 7 fiskere. Den drives av en 150 HK-motor

og bruker GPS og ekkolodd-elektronikk for effektiv navigasjon på vannet. Båten bruker også en trådløs trollingmotor for en mer diskret tilnærming til fisken, en levende-brønn for oppbevaring av levende agn, og en isbox for å holde fangsten eller drikkene kalde.

Artene du kan fiske etter på turen inkluderer Bass (Flekkete), Malle og Crappie. For å lokke dem kan du bruke trolling, spinnefiske og jiggfiske, alt med lett fiskeutstyr. Det er opp til deg om du vil sette fangsten tilbake i vannet eller beholde den.

Kaptein Jimmy sørger for alt fiskeutstyr, levende agn, sluk, snacks og drikke, samt rensing og filetering av fangsten. Det eneste du selv må huske å ta med før du går om bord, er gyldig fiskekort.

Bli med på Jimmy Chad Miller's Guide Service og skap uforglemmelige minner fra fisketuren i Alabama!

Jimmy Chad Miller's Guide Service holder til i Alexander City, Alabama, og tilbyr deg en flott dag med innsjøfiske. Kaptein Jimmy Miller har fisket på Lake Martin i over 30 år og veiledet fiskere i over 20 år. Han kjører en båt tilpasset for funksjonshemmede og ønsker alle aldre velkommen om bord. Hvis du vil fange fisk og nyte den vakre naturen rundt Lake Martin, er det bare å ta kontakt med kaptein Jimmy.

Eventyret ditt foregår på en 22' Aqua Patio-ponton som trygt kan ta opptil 7 fiskere. Den drives av en 150 HK-motor

og bruker GPS og ekkolodd-elektronikk for effektiv navigasjon på vannet. Båten bruker også en trådløs trollingmotor for en mer diskret tilnærming til fisken, en levende-brønn for oppbevaring av levende agn, og en isbox for å holde fangsten eller drikkene kalde.

Artene du kan fiske etter på turen inkluderer Bass (Flekkete), Malle og Crappie. For å lokke dem kan du bruke trolling, spinnefiske og jiggfiske, alt med lett fiskeutstyr. Det er opp til deg om du vil sette fangsten tilbake i vannet eller beholde den.

Kaptein Jimmy sørger for alt fiskeutstyr, levende agn, sluk, snacks og drikke, samt rensing og filetering av fangsten. Det eneste du selv må huske å ta med før du går om bord, er gyldig fiskekort.

Bli med på Jimmy Chad Miller's Guide Service og skap uforglemmelige minner fra fisketuren i Alabama!

Jimmy Miller
Kapteinen
Jimmy Miller
27 års erfaring
ID og legitimasjon verifisert
svarer innen en time

Select date to see availability

Turdato:
Gruppestørrelse:
October 2026
SuMoTuWeThFrSa
Loading...
Gruppestørrelse
2 voksne • 0 barn
Endre
Snart ferdig...
6-timers tur
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
6 timers tur starts at 6:00 AM
US $625
Hele båten: opptil 3 personer
Heldagstur
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
8 timers tur starts at 6:30 AM
US $750
Hele båten: opptil 4 personer
Det er 1 person som vurderer denne turen.

Kundeanmeldelser

Loading...

Vurdering

5.0
18 anmeldelser
5.0
Båt og utstyr
5.0
Kaptein & mannskap
5.0
Fiskeopplevelse

Fiskernes galleri (9)

Anmeldelser (18)

  • Jo Nicholas
    Jo Nicholas
    us
    Alabama, USA
    Medlem siden 2026
    5.0
    VERIFISERT

    grandsons caught lots of fish

    6-timers tur den June 29, 2026 • 4 voksne • 2 barn

    Capt was punctual and very friendly. He suggested we fish for crappie and we caught a bunch! The boat is handicapped accessible, snacks and drinks were varied and plentiful. I will recommend Capt Jimmy to anyone/everyone who wants a fishing charter on Lake Martin. The captain provides everything you need to fish and provides knowledgeable instruction for beginners and location-specific tips for experienced anglers.

  • Gloria Williams
    Gloria Williams
    Gjentakende fisker
    us
    Alabama, USA
    Medlem siden 2025
    2 turer
    5.0
    VERIFISERT

    A Really Great Experience

    6-timers tur den March 5, 2025 • 3 voksne

    This was a really great trip. Captain Miller was great, he was hilarious, he kept us entertained the entire trip. We caught about 33 fish. He gave us lots of fishing tips. I am going again.

  • Hope Robbins
    Hope Robbins
    Gjentakende fisker
    us
    Georgia, USA
    Medlem siden 2016
    3 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Great Trip!

    6-timers tur den July 19, 2025 • 5 voksne • 1 barn

    We had a great time. Captain Jimmy is an expert fisherman and made sure we caught plenty of fish. We will definitely be using him for another trip!

  • David May
    David May
    Gjentakende fisker
    us
    Alabama, USA
    Medlem siden 2023
    3 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Fishing with Jimmy

    6-timers tur den November 22, 2023 • 3 voksne
  • William Sawyer
    William Sawyer
    Gjentakende fisker
    us
    Colorado, USA
    Medlem siden 2025
    2 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Crappie Bonanza

    6-timers tur den November 25, 2025 • 4 voksne • 2 barn

    Captain Miller kept us on the fish all day. His boat was well equipped and extremely fishable. I would recommend him to all my friends and family. My sons had a blast. they went from never having seen a crappie to catching 50 on a morning trip. Can’t wait to use him again. Will Sawyer Colorado

  • Ethan Millet
    Ethan Millet
    us
    Florida, USA
    Medlem siden 2025
    5.0
    VERIFISERT

    Great trip!

    6-timers tur den March 13, 2026 • 5 voksne

    We went for a friend's bachelors party and had such a blast. 6 hours of catches, laughs, and great memories!

  • David Pharo
    David Pharo
    Gjentakende fisker
    us
    Alabama, USA
    Medlem siden 2022
    3 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Excellent fishing guide.

    Heldagstur den March 17, 2026 • 2 voksne

    Mr. Miller did everything for us to catch fish. I would recommend him to anyone.

  • Larry Washington
    Larry Washington
    us
    Illinois, USA
    Medlem siden 2026
    5.0
    VERIFISERT

    Great Service

    6-timers tur den January 17, 2026 • 5 voksne

    Awesome Fellow, Jimmy is Great Guy

  • Ashley Camper
    Ashley Camper
    us
    Florida, USA
    Medlem siden 2022
    5.0
    VERIFISERT

    Mr. Miller is very knowledgeable and taught me so many tips and tricks

    Heldagstur den May 5, 2023 • 2 voksne

    Before you rent a boat on your own, charter 1 day with Mr. Miller…all you have to do is tell Mr. Miller what kind of fish you want to catch, and he knows where to take you. Mr. Miller and my husband even played this little game with the fish finder…it’s where you watch your bait go in the middle of a ton of fish, and watch the fish take your bait on fish finder…you see the catch even before you feel it. It’s like a little video game. Anyway, we caught about 40 fish! Mr. Miller is a southern gentleman…I never had to bait my own hook

  • Williams Olatubi
    Williams Olatubi
    us
    Washington State, USA
    Medlem siden 2025
    5.0
    VERIFISERT

    Great trip!

    6-timers tur den June 6, 2025 • 3 voksne

    Captain Miller was awesome in his professionalism, friendliness and very helpful assisting us in the fishing efforts. Thank you!

Vurdering

5.0
18 anmeldelser
5.0
Båt og utstyr
5.0
Kaptein & mannskap
5.0
Fiskeopplevelse

Fiskernes galleri (9)

Alle anmeldelser (18)

Viser 1 – 5 av 18 anmeldelser
Jo Nicholas
Jo Nicholas
us
Alabama, USA
Medlem siden 2026
5.0
VERIFISERT
grandsons caught lots of fish
6 Hour Trip den June 29, 2026 • 2 voksne • 2 barn

Capt was punctual and very friendly. He suggested we fish for crappie and we caught a bunch! The boat is handicapped accessible, snacks and drinks were varied and plentiful. I will recommend Capt Jimmy to anyone/everyone who wants a fishing charter on Lake Martin. The captain provides everything you need to fish and provides knowledgeable instruction for beginners and location-specific tips for experienced anglers.

Rapportert fangst:
Crappie
Jimmy Miller
Svar fra kaptein

Thank you so much! It was a great day on beautiful Lake Martin!

William Sawyer
William Sawyer
Gjentakende fisker
us
Colorado, USA
Medlem siden 2025
2 turer
5.0
VERIFISERT
Crappie Bonanza
6 Hour Trip den November 25, 2025 • 2 voksne • 2 barn

Captain Miller kept us on the fish all day. His boat was well equipped and extremely fishable. I would recommend him to all my friends and family. My sons had a blast. they went from never having seen a crappie to catching 50 on a morning trip. Can’t wait to use him again. Will Sawyer Colorado

Rapportert fangst:
Crappie
Malle
Jimmy Miller
Svar fra kaptein

Thank you so much I enjoyed meeting all of you.

Ethan Millet
Ethan Millet
us
Florida, USA
Medlem siden 2025
5.0
VERIFISERT
Great trip!
6 Hour Trip den March 13, 2026 • 5 voksne

We went for a friend's bachelors party and had such a blast. 6 hours of catches, laughs, and great memories!

Rapportert fangst:
Crappie
Bass (Flekkete)
David Pharo
David Pharo
Gjentakende fisker
us
Alabama, USA
Medlem siden 2022
3 turer
5.0
VERIFISERT
Excellent fishing guide.
Full Day Trip den March 17, 2026 • 2 voksne

Mr. Miller did everything for us to catch fish. I would recommend him to anyone.

Rapportert fangst:
Crappie
Larry Washington
Larry Washington
us
Illinois, USA
Medlem siden 2026
5.0
VERIFISERT
Great Service
6 Hour Trip den January 17, 2026 • 5 voksne

Awesome Fellow, Jimmy is Great Guy

Vanlige spørsmål om Jimmy Chad Miller's Guide Service

Jimmy Chad Miller's Guide Service tilbyr følgende turer til kunder:
  • US $625 per gruppe, ytterligere US $25 per person etter 3 gjester - 6 Hour Trip (6 timer)
  • US $750 per gruppe, ytterligere US $25 per person etter 4 gjester - Full Day Trip (8 timer)
Når du bestiller en tur med Jimmy Chad Miller's Guide Service, kan du forvente følgende fasiliteter om bord:
  • GPS
  • Fishfinder
  • Levende agn-brønn
  • Trådløs trollingmotor
  • Isbox
  • Radar
Turer bestilt med Jimmy Chad Miller's Guide Service inkluderer:
  • Stenger, hjul & agn
  • Levende agn
  • Sluk
  • Rensing og filetering av fangst
  • Snacks
  • Drikke
Jimmy Chad Miller's Guide Service tilbyr følgende type fiske:
  • Innsjøfiske
Jimmy Chad Miller's Guide Service tilbyr følgende fisketeknikker:
  • Lett fiskeutstyr
  • Trolling
  • Spinning
  • Jiggfiske
Mest ettertraktede fiskearter med Jimmy Chad Miller's Guide Service inkluderer:
  • Bass (Flekkete)
  • Malle
  • Crappie

Spør kapteinen din

Jimmy Miller
Jimmy Miller
Alexander City, Alabama, forente stater
ID og lisens verifisert
18 Kundeanmeldelser
Typisk respons innen en time
Medlem siden April 2022
Kaptein Jimmy har fisket hele livet og har deltatt i fisketurneringer i over 30 år. Han elsker å fiske og se andre nyte det han gjør. Kaptein Jimmy tar med folk i alle aldre og kan arrangere turer på sin pontongbåt og bassbåter, avhengig av gjestenes preferanser.
Jimmy Miller
Jimmy Miller
Fullt verifisert
18
anmeldelser
2022
medlem siden
~1h
svar
Kaptein Jimmy har fisket hele livet og har deltatt i fisketurneringer i over 30 år. Han elsker å fiske og se andre nyte det han gjør. Kaptein Jimmy tar med folk i alle aldre og kan arrangere turer på sin pontongbåt og bassbåter, avhengig av gjestenes preferanser.

Fisken du kan fiske etter

Bass (Flekkete)
Bass (Flekkete)
Malle
Malle
Crappie
Crappie
Bass (Flekkete)
Bass (Flekkete)
Malle
Malle
Crappie
Crappie

Ekte fangster av denne kaptein

  • grandsons caught lots of fish
    Jo N.
    Jo N.
  • Crappie Bonanza
    William S.
    William S.
  • Great Trip!
    Hope R.
    Hope R.
  • A Really Great Experience
    Gloria W.
    Gloria W.
  • Fishing with Jimmy
    David M.
    David M.

Hvordan er båten?

Boat image
Båtkategori
Annet
Kapasitet
6 personer
Båtlengde
22 ft
Byggeår
2011
Gjenopprettet i
2023
Båtprodusent
Aqua Patio
Båttype
Pontoon
Motormodell
Yamaha
Drevet av KI
1 x 150HP
Maks cruisehastighet
35 knop

Hva slags fiske skal du drive med?

Innsjøfiske

Hvilke fisketeknikker du kan prøve

Lett fiskeutstyr
Trolling
Spinning
Jiggfiske

Hvilke fasiliteter er tilgjengelige om bord

GPS
Fishfinder
Levende agn-brønn
Trådløs trollingmotor
Isbox
Radar
Hva som er inkludert i turopprisen
Stenger, hjul & agn
Levende agn
Sluk
Rensing og filetering av fangst
Snacks
Drikke

Hvordan avbestillinger fungerer

Gratis avbestilling opptil 3 dager før turen
Du kan avbestille eller endre bestillingen din opptil 3 dager før turdatoen, uten ekstra kostnader. Hvis du avbestiller eller endrer bestillingen din senere, eller ikke møter opp, mister du 100% av det du har betalt.
Del flere opplysninger...

Hva retningslinjene for oppføringen er

Hentested avtalt ved reservasjon
Transport til/fra avreisestedet kan være tilgjengelig og inkludert i prisen, avhengig av din plassering og avstand fra kaia.
barnevennlig
Du beholder fangsten
Fang og slipp tillatt
Tilgjengelig for funksjonshemmede

Hvordan du kan betale

Betal hele beløpet online
Betal hele beløpet online gjennom FishingBooker og spar på kredittkortgebyrene ved kaia.
Ingen ekstra avgifter.
Book med 20% depositum, betal resten til kaptein
Når kapteinen bekrefter turen din, belaster FishingBooker kredittkortet ditt et depositum på 20% for å garantere reservasjonen din.
Den resterende saldoen skal betales direkte til charteroperatøren på eller før turdatoen din med en av følgende betalingsmetoder:
 Kontant
 Bankoverføring

Sammenlign lignende fiskecharter

Denne turen
Jimmy Chad Miller's Guide Service
Jimmy Chad Miller's Guide Service
5.0
(18)
22 fot
Gruppestørrelse 1 - 6
1 - 6
Fish 1
Fish 2
+1
6 timers tur • 6 personer
US $625