Cape Vincent Bass Fishing Guide 

4.9
(19 anmeldelser)
 379 Club Street, Cape Vincent, NY 13618, forente stater–

Cape Vincent Bass Fishing Guide 

Cape Vincent, NY, forente stater
–
21 fot
4
4.9
(19 anmeldelser)

Tilbring dagen med Cape Vincent Bass Fishing Guide og finn ut hva fiske fra Cape Vincent i St. Lawrence-elven handler om!

Her er fisket kjent for Walleye, Laks og Kanadarøye, men Småmunnabbor er av verdensklasse; faktisk ble det nylig rangert som #1 i USA.

Du kan fiske etter disse Småmunnabbor med spinnefiske, trolling, drivfiske, bunnfiske, eller kanskje noe mer spesialisert i dette området.

Vår lokale guide ønsker barn velkommen om bord, slik at hele familien kan bli med og koble av for dagen! Barn må bruke redningsvester, så finn ut om riktig størrelse er tilgjengelig om bord. Husk også å ta med snacks!

Din lokale guide kjører en 21-fots båt som kan ta opptil 4 passasjerer. Den er utstyrt med fiskestoler og alt det nødvendige utstyret. Stenger, hjul og agn er inkludert, sammen med sluk.

Før du kommer om bord, må alle i gruppen din kjøpe en lokal fiskelisens. Denne informasjonen er vanligvis tilgjengelig på nett, eller du kan spørre kapteinen. Noen arter kan være fredet eller kreve spesielle tillatelser, så sørg for at du vet hva du kan forvente, eller spør vår guide.

Noen viktige ting å ta med er solbriller, solkrem (ikke spray) og en hatt. Flaskevann og is vil være tilgjengelig for deg. Alkohol er tillatt i moderate mengder, men unngå brennevin og glassflasker.

Begynn å planlegge turen din i dag!

Tilbring dagen med Cape Vincent Bass Fishing Guide og finn ut hva fiske fra Cape Vincent i St. Lawrence-elven handler om!

Her er fisket kjent for Walleye, Laks og Kanadarøye, men Småmunnabbor er av verdensklasse; faktisk ble det nylig rangert som #1 i USA.

Du kan fiske etter disse Småmunnabbor med spinnefiske, trolling, drivfiske, bunnfiske, eller kanskje noe mer spesialisert i dette området.

Vår lokale guide ønsker barn velkommen om bord, slik at hele familien kan bli med og koble av for dagen! Barn må bruke redningsvester, så finn ut om riktig størrelse er tilgjengelig om bord. Husk også å ta med snacks!

Din lokale guide kjører en 21-fots båt som kan ta opptil 4 passasjerer. Den er utstyrt med fiskestoler og alt det nødvendige utstyret. Stenger, hjul og agn er inkludert, sammen med sluk.

Før du kommer om bord, må alle i gruppen din kjøpe en lokal fiskelisens. Denne informasjonen er vanligvis tilgjengelig på nett, eller du kan spørre kapteinen. Noen arter kan være fredet eller kreve spesielle tillatelser, så sørg for at du vet hva du kan forvente, eller spør vår guide.

Noen viktige ting å ta med er solbriller, solkrem (ikke spray) og en hatt. Flaskevann og is vil være tilgjengelig for deg. Alkohol er tillatt i moderate mengder, men unngå brennevin og glassflasker.

Begynn å planlegge turen din i dag!

St Lawrence Fishing Guide
Kapteinen
St Lawrence Fishing Guide
15 års erfaring
ID og legitimasjon verifisert
svarer innen en time

Select date to see availability

Turdato:
Gruppestørrelse:
October 2026
SuMoTuWeThFrSa
Loading...
Gruppestørrelse
2 voksne • 0 barn
Endre
Snart ferdig...
4-timers tur (AM)
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
4 timers tur starts at 6:00 AM
Sesongtur
May 1 - Oct 31
Bass (Largemouth)
Bass (Smallmouth)
US $450
Hele båten: 2 personer
4-timers tur (Midt på morgenen)
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
4 timers tur starts at 10:30 AM
Sesongtur
May 1 - Oct 31
Bass (Largemouth)
Bass (Smallmouth)
US $450
Hele båten: 2 personer
4-timers tur (PM)
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
4 timers tur starts at 2:30 PM
Sesongtur
May 1 - Oct 31
Bass (Largemouth)
Bass (Smallmouth)
US $450
Hele båten: 2 personer
6-timers tur (AM)
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
6 timers tur starts at 6:00 AM
Sesongtur
May 1 - Oct 31
Bass (Largemouth)
Bass (Smallmouth)
US $600
Hele båten: 2 personer
6-timers tur (PM)
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
6 timers tur starts at 12:00 PM
Sesongtur
May 1 - Oct 31
Bass (Largemouth)
Bass (Smallmouth)
US $600
Hele båten: 2 personer
Det er 2 personer som vurderer denne turen.

Kundeanmeldelser

Loading...

Vurdering

4.9
19 anmeldelser
4.9
Båt og utstyr
4.9
Kaptein & mannskap
4.8
Fiskeopplevelse

Fiskernes galleri (16)

Anmeldelser (19)

  • Rich Perriello
    Rich Perriello
    Gjentakende fisker
    us
    New York, USA
    Medlem siden 2025
    3 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Great Fishing with Captain Rick

    6-timers tur (AM) den August 4, 2025 • 3 voksne

    We did the 6 hour charter for Small and Large mouth bass with Captain Rick Mitchell out of Cape Vincent. He is a seasoned pro and took us to great spots. He had very nice equipment to use, Very nice lures to use, and outstanding electronics to navigate good fishing spots. Can't recommend him more highly. He was wonderful and we had a trip, brought home a great catch of small mouth bass, and we'll definitely do it again.

  • Chris Brown
    Chris Brown
    us
    New York, USA
    Medlem siden 2025
    5.0
    VERIFISERT

    Caught some big bass with very knowledgeable Captain

    4-timers tur (Midt på morgenen) den June 21, 2025 • 2 voksne

    Captain Dawson was lots of fun to work with Shared his bass knowledge with us and safely zoomed us across the St Lawrence river. We learned some new techniques as well. Sadly he said the huge bass I lost .. in the air… was the largest he’s seen! Chris

  • Doug Bachman
    Doug Bachman
    us
    Pennsylvania, USA
    Medlem siden 2025
    5.0
    VERIFISERT

    Black Lake Trip

    6-timers tur (AM) den September 6, 2025 • 3 voksne

    Had a great time fishing Black Lake with Capt. Rick. Had a nice mixed bag of largemouth, smallmouth, and walleye. Awesome time.

  • John Graham
    John Graham
    us
    New York, USA
    Medlem siden 2025
    4.3
    VERIFISERT

    Fishing with Rick

    6-timers tur (PM) den August 12, 2025 • 3 voksne • 1 barn
  • Michael Janson
    Michael Janson
    Medlem siden 2025
    5.0

    Great Experience with Captain Rick Mitchell!

    den March 28, 2025

    I recently went on a fishing charter with Captain Rick Mitchell, and I had an amazing time! From start to finish, Rick made the experience unforgettable. He was knowledgeable, friendly, and clearly passionate about fishing. He took the time to explain different techniques, and his expertise helped us reel in some great catches. The boat was clean, well-maintained, and equipped with everything we needed for a successful day out on the water. I highly recommend booking a trip with Captain Rick if you're looking for an enjoyable and rewarding fishing adventure. Can't wait to go out with him again!

  • Carlos Siet R
    Carlos Siet R
    Medlem siden 2025
    5.0

    Unforgettable Day on the Water with Rick Mitchell!

    den April 3, 2025

    Fishing with Rick Mitchell out of Cape Vincent was an experience I won’t forget. From start to finish, Rick was professional, prepared, and incredibly knowledgeable about the waters and seasonal bass patterns. He took the time to explain techniques, adjusted to our skill levels, and made sure we were always in the best spots. The smallmouth bass action was nonstop, and the scenery was beautiful. Highly recommended for anyone looking for a serious and enjoyable day of bass fishing.

  • Stephen Houken
    Stephen Houken
    Medlem siden 2025
    5.0

    Action-Packed Day on the St. Lawrence with Capt. Rick!

    den April 5, 2025

    Fishing with Rick Mitchell out of Cape Vincent was a fantastic experience. He put us right on the smallmouth, and the bite stayed hot from start to finish. Rick’s knowledge of the river and fish behavior made all the difference, and his easygoing style made the day even better. The boat was in great shape, and the scenery was unbeatable. A must-do trip for any bass angler!

  • Casimir Koshinski
    Casimir Koshinski
    us
    Pennsylvania, USA
    Medlem siden 2025
    4.7
    VERIFISERT

    Good day out on the water!

    4-timers tur (Midt på morgenen) den August 2, 2025 • 2 voksne

    Captain Rick did a great job working in tough conditions to try to find and catch fish. His boat is a really good fit for the river and lake with plenty of space to fish comfortably. As someone who has fished the river a long time but wanted to learn more, he openly shared techniques and spots that have worked for him that I’ll definitely try on future visits. I’d definitely go again!

  • Mike Baldwin
    Mike Baldwin
    Gjentakende fisker
    us
    Ohio, USA
    Medlem siden 2025
    2 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Excellence in service, standards, and great company!

    4-timers tur (AM) den June 28, 2025 • 4 voksne

    We went out on a 2 day charter with Captain Rick. I've been on a lot of charters, and this was by far the best. Captain Rick was awesome! His equipment is excellent, very comfortable boat, and had us on the fish the whole time. Will definitely be booking another trip.

  • Mike Baldwin
    Mike Baldwin
    Gjentakende fisker
    us
    Ohio, USA
    Medlem siden 2025
    2 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Excellence on the water and beyond

    6-timers tur (PM) den June 27, 2025 • 4 voksne

    We went out on a 2 day charter with Captain Rick. I've been on a lot of charters, and this was by far the best. Captain Rick was awesome! His equipment is excellent, very comfortable boat, and had us on the fish the whole time. Will definitely be booking another trip.

Vurdering

4.9
19 anmeldelser
4.9
Båt og utstyr
4.9
Kaptein & mannskap
4.8
Fiskeopplevelse

Fiskernes galleri (16)

Alle anmeldelser (19)

Viser 1 – 5 av 19 anmeldelser
FishingBooker Member
FishingBooker Member
Medlem siden 2025
5.0
Great Experience with Captain Rick Mitchell!
den March 28, 2025

I recently went on a fishing charter with Captain Rick Mitchell, and I had an amazing time! From start to finish, Rick made the experience unforgettable. He was knowledgeable, friendly, and clearly passionate about fishing. He took the time to explain different techniques, and his expertise helped us reel in some great catches. The boat was clean, well-maintained, and equipped with everything we needed for a successful day out on the water. I highly recommend booking a trip with Captain Rick if you're looking for an enjoyable and rewarding fishing adventure. Can't wait to go out with him again!

St Lawrence Fishing Guide
Svar fra kaptein

Hi there, thank you for sharing your amazing experience with Captain Rick Mitchell! We're thrilled that his knowledge, passion, and attention to detail made your day unforgettable. We look forward to welcoming you back for another rewarding fishing adventure soon!

FishingBooker Member
FishingBooker Member
Medlem siden 2025
5.0
Unforgettable Day on the Water with Rick Mitchell!
den April 3, 2025

Fishing with Rick Mitchell out of Cape Vincent was an experience I won’t forget. From start to finish, Rick was professional, prepared, and incredibly knowledgeable about the waters and seasonal bass patterns. He took the time to explain techniques, adjusted to our skill levels, and made sure we were always in the best spots. The smallmouth bass action was nonstop, and the scenery was beautiful. Highly recommended for anyone looking for a serious and enjoyable day of bass fishing.

St Lawrence Fishing Guide
Svar fra kaptein

Thank you for sharing your unforgettable Cape Vincent trip with Capt Rick! We’re thrilled his expertise, preparation, and friendly guidance delivered nonstop smallmouth action. We appreciate your recommendation and can’t wait to welcome you back for another fantastic day of bass fishing!

Rich Perriello
Rich Perriello
Gjentakende fisker
us
New York, USA
Medlem siden 2025
3 turer
5.0
VERIFISERT
Great Fishing with Captain Rick
6 Hour Trip (AM) den August 4, 2025 • 3 voksne

We did the 6 hour charter for Small and Large mouth bass with Captain Rick Mitchell out of Cape Vincent. He is a seasoned pro and took us to great spots. He had very nice equipment to use, Very nice lures to use, and outstanding electronics to navigate good fishing spots. Can't recommend him more highly. He was wonderful and we had a trip, brought home a great catch of small mouth bass, and we'll definitely do it again.

Rapportert fangst:
Småmunnabbor
St Lawrence Fishing Guide
Svar fra kaptein

Rich, thank you for leaving this incredible review. It was my pleasure to fish with you and get you on an excellent day of fishing. Thank you again for this 5-star review and recommendation of our Cape Vincent bass fishing. Looking forward to a future outting and fishing adventure with you! Let's get after it again soon.

FishingBooker Member
FishingBooker Member
Medlem siden 2025
5.0
Action-Packed Day on the St. Lawrence with Capt. Rick!
den April 5, 2025

Fishing with Rick Mitchell out of Cape Vincent was a fantastic experience. He put us right on the smallmouth, and the bite stayed hot from start to finish. Rick’s knowledge of the river and fish behavior made all the difference, and his easygoing style made the day even better. The boat was in great shape, and the scenery was unbeatable. A must-do trip for any bass angler!

St Lawrence Fishing Guide
Svar fra kaptein

Hey Mary, thanks for the fantastic review! We're thrilled Capt Rick Mitchell delivered a hot smallmouth bite and a smooth, scenic day out of Cape Vincent. His river knowledge and laid-back vibe truly make for an unforgettable trip. We appreciate your support and recommendation!

Casimir Koshinski
Casimir Koshinski
us
Pennsylvania, USA
Medlem siden 2025
4.7
VERIFISERT
Good day out on the water!
4 Hour Trip (Mid-Morning) den August 2, 2025 • 2 voksne

Captain Rick did a great job working in tough conditions to try to find and catch fish. His boat is a really good fit for the river and lake with plenty of space to fish comfortably. As someone who has fished the river a long time but wanted to learn more, he openly shared techniques and spots that have worked for him that I’ll definitely try on future visits. I’d definitely go again!

St Lawrence Fishing Guide
Svar fra kaptein

Thank you for this wonderful review and rating. Tough conditions can defintely make us work for the fish. I am glad that I provided you with some new techniques and areas to catch more fish. Casimir, I enjoyed our trip and I am super grateful for you leaving this positive feedback and recommendation!

Vanlige spørsmål om Cape Vincent Bass Fishing Guide

Cape Vincent Bass Fishing Guide tilbyr følgende turer til kunder:
  • US $450 per gruppe, ytterligere US $50 per person etter 2 gjester - 4 Hour Trip (AM) (4 timer)
  • US $450 per gruppe, ytterligere US $50 per person etter 2 gjester - 4 Hour Trip (Mid-Morning) (4 timer)
  • US $450 per gruppe, ytterligere US $50 per person etter 2 gjester - 4 Hour Trip (PM) (4 timer)
  • US $600 per gruppe, ytterligere US $50 per person etter 2 gjester - 6 Hour Trip (AM) (6 timer)
  • US $600 per gruppe, ytterligere US $50 per person etter 2 gjester - 6 Hour Trip (PM) (6 timer)
Når du bestiller en tur med Cape Vincent Bass Fishing Guide, kan du forvente følgende fasiliteter om bord:
  • Kampstol
  • GPS
  • Fishfinder LiveScope
  • Levende agn-brønn
  • Multimediasystem
  • Trådløs trollingmotor
  • Isbox
Turer bestilt med Cape Vincent Bass Fishing Guide inkluderer:
  • Stenger, hjul & agn
  • Sluk
  • Drikke (Kjøleboks, is og vann på flaske)
Cape Vincent Bass Fishing Guide tilbyr følgende typer fiske:
  • Elvefiske (St Lawrence-elven hovedsakelig, men også Innsjø Ontario og Black Lake.)
  • Innsjøfiske
Cape Vincent Bass Fishing Guide tilbyr følgende fisketeknikker:
  • Lett fiskeutstyr
  • Tungt fiskeutstyr
  • Bunnfiske
  • Trolling
  • Spinning
  • Fluefiske
  • Drivfiske
Mest ettertraktede fiskearter med Cape Vincent Bass Fishing Guide inkluderer:
  • Stormunnabbor
  • Småmunnabbor

Spør kapteinen din

St Lawrence Fishing Guide
St Lawrence Fishing Guide
Cape Vincent, New York, forente stater
ID og lisens verifisert
33 Kundeanmeldelser
Typisk respons innen en time
Medlem siden August 2024
St. Lawrence River Fishing Guide er en lokal fiskeguide dedikert til å tilby uforglemmelige fiskeeventyr på et av Nord-Amerikas fremste fiskeområder. Vi spesialiserer oss på fullt guidede fisketurer med fisking etter Småmunnabbor og Stormunnabbor langs St. Lawrence River og Thousand Islands-regionen. Vårt mål er å levere en trygg, profesjonell og hyggelig opplevelse for fiskere på alle ferdighetsnivåer, samtidig som vi deler vår lidenskap og kunnskap om disse verdensklasse-vannene.
St Lawrence Fishing Guide
St Lawrence Fishing Guide
Fullt verifisert
33
anmeldelser
2024
medlem siden
~1h
svar
St. Lawrence River Fishing Guide er en lokal fiskeguide dedikert til å tilby uforglemmelige fiskeeventyr på et av Nord-Amerikas fremste fiskeområder. Vi spesialiserer oss på fullt guidede fisketurer med fisking etter Småmunnabbor og Stormunnabbor langs St. Lawrence River og Thousand Islands-regionen. Vårt mål er å levere en trygg, profesjonell og hyggelig opplevelse for fiskere på alle ferdighetsnivåer, samtidig som vi deler vår lidenskap og kunnskap om disse verdensklasse-vannene.

Fisken du kan fiske etter

Stormunnabbor
Stormunnabbor
Småmunnabbor
Småmunnabbor
Stormunnabbor
Stormunnabbor
Småmunnabbor
Småmunnabbor

Ekte fangster av denne kaptein

  • Black Lake Trip
    Doug B.
    Doug B.
  • Fishing with Rick
    John G.
    John G.
  • Great Fishing with Captain Rick
    Rich P.
    Rich P.
  • Caught some big bass with very knowledgeable Captain
    Chris B.
    Chris B.

Hvordan er båten?

Boat image
Båtkategori
Senterkonsolbåter
Kapasitet
4 personer
Båtlengde
21 ft
Byggeår
2021
Båtprodusent
Skeeter
Båttype
Senter konsoll
Motormodell
Yamaha
Drevet av KI
1 x 250HP
Maks cruisehastighet
42 knop

Hva slags fiske skal du drive med?

Elvefiske
Innsjøfiske

Hvilke fisketeknikker du kan prøve

Lett fiskeutstyr
Tungt fiskeutstyr
Bunnfiske
Trolling
Spinning
Fluefiske
Drivfiske

Hvilke fasiliteter er tilgjengelige om bord

Kampstol
GPS
Fishfinder
LiveScope
Levende agn-brønn
Multimediasystem
Trådløs trollingmotor
Isbox
Hva som er inkludert i turopprisen
Stenger, hjul & agn
Sluk
Drikke
Kjøleboks, is og vann på flaske

Hvordan avbestillinger fungerer

Gratis avbestilling opptil 3 dager før turen
Du kan avbestille eller endre bestillingen din opptil 3 dager før turdatoen, uten ekstra kostnader. Hvis du avbestiller eller endrer bestillingen din senere, eller ikke møter opp, mister du 100% av det du har betalt.
Del flere opplysninger...

Hva retningslinjene for oppføringen er

Henting ikke inkludert
Transport til/fra avreisested er ikke inkludert i turtakstene.
barnevennlig
Elsker barn i alle aldre og har en veldig romslig båt
Du beholder fangsten
Fang og slipp tillatt

Hvordan du kan betale

Book med 10% depositum, betal resten til kaptein
Når kapteinen bekrefter turen din, belaster FishingBooker kredittkortet ditt et depositum på 10% for å garantere reservasjonen din.
Den resterende saldoen skal betales direkte til charteroperatøren på eller før turdatoen din med en av følgende betalingsmetoder:
 Kontant
 Visa
 American Express

Sammenlign lignende fiskecharter

Denne turen
Cape Vincent Bass Fishing Guide
Cape Vincent Bass Fishing Guide
4.9
(19)
21 fot
Gruppestørrelse 1 - 4
1 - 4
Fish 1
Fish 2
4 timers tur • 4 personer
US $450