Puddle Jumper Charters Perch Fishing 

 11840 Toledo Beach Road, La Salle, MI 48145, forente stater–

Puddle Jumper Charters Perch Fishing 

La Salle, MI, forente stater
–
27 fot
6

Å fiske abbor på Lake Erie er en spennende opplevelse for fiskere som søker den ultimate utfordringen.  Innsjøens grunne dybde og næringsrike vann har skapt en robust fiskebestand, og gir en av de beste mulighetene i Nord-Amerika til å fange en full kvote av Abbor (Gul) og flere andre arter!

Å fiske abbor på Lake Erie er en spennende opplevelse for fiskere som søker den ultimate utfordringen.  Innsjøens grunne dybde og næringsrike vann har skapt en robust fiskebestand, og gir en av de beste mulighetene i Nord-Amerika til å fange en full kvote av Abbor (Gul) og flere andre arter!

Puddle Jumper Charters
Turarrangør
Puddle Jumper Charters

Select date to see availability

Turdato:
Gruppestørrelse:
October 2026
SuMoTuWeThFrSa
Loading...
Gruppestørrelse
2 voksne • 0 barn
Endre
Snart ferdig...
6-timers tur – Abbor (Gul)
GRATIS avbestilling 14 dagers varsel
6 timers tur starts at 7:00 AM
Sesongtur
Sep 1 - Oct 18
Perch (Yellow)
US $675
Hele båten: opptil 4 personer

Kundeanmeldelser

Loading...

Vanlige spørsmål om Puddle Jumper Charters Perch Fishing

Puddle Jumper Charters Perch Fishing tilbyr følgende tur til kunder:
  • US $675 per gruppe, ytterligere US $100 per person etter 4 gjester - 6 Hour Trip – Perch (6 timer)
Når du bestiller en tur med Puddle Jumper Charters Perch Fishing, kan du forvente følgende fasiliteter om bord:
  • Toalett
  • GPS
  • Fishfinder
  • Levende agn-brønn
Turer bestilt med Puddle Jumper Charters Perch Fishing inkluderer:
  • Stenger, hjul & agn
  • Levende agn
  • Sluk
  • Styrmann
Puddle Jumper Charters Perch Fishing tilbyr følgende typer fiske:
  • Innsjøfiske
  • Kystnært fiske
  • Havfiske
Puddle Jumper Charters Perch Fishing tilbyr følgende fisketeknikker:
  • Lett fiskeutstyr
  • Bunnfiske
  • Jiggfiske
Mest ettertraktede fiskearter med Puddle Jumper Charters Perch Fishing inkluderer:
  • Abbor (Gul)

Din operatør

Puddle Jumper Charters
Puddle Jumper Charters
La Salle, Michigan, forente stater
9 Kundeanmeldelser
Typisk respons innen 23 timer
Medlem siden February 2025
Kaptein Travis har lang erfaring med å navigere i farvannene rundt Luna Pier, Michigan, og er klar til å ta deg med på en terapeutisk fisketur. Hold øynene åpne for Laks, Walleye og Abbor (Gul) mens du prøver deg på trolling og mer. Den eneste måten å lære på er å bli med dem ut på vannet.
Puddle Jumper Charters
Puddle Jumper Charters
9
anmeldelser
2025
medlem siden
~24h
svar
Kaptein Travis har lang erfaring med å navigere i farvannene rundt Luna Pier, Michigan, og er klar til å ta deg med på en terapeutisk fisketur. Hold øynene åpne for Laks, Walleye og Abbor (Gul) mens du prøver deg på trolling og mer. Den eneste måten å lære på er å bli med dem ut på vannet.

Fisken du kan fiske etter

Abbor (Gul)
Abbor (Gul)
Abbor (Gul)
Abbor (Gul)

Hvordan er båten?

Boat image
Båtkategori
Sportsfiskebåter
Kapasitet
6 personer
Båtlengde
27 ft
Byggeår
1985
Båtprodusent
Tiara
Båttype
Sportsfiske
Motormodell
Crusader
Drevet av KI
2 x 270HP
Maks cruisehastighet
22 knop

Hva slags fiske skal du drive med?

Innsjøfiske
Kystnært fiske
Havfiske

Hvilke fisketeknikker du kan prøve

Lett fiskeutstyr
Bunnfiske
Jiggfiske

Hvilke fasiliteter er tilgjengelige om bord

Toalett
GPS
Fishfinder
Levende agn-brønn
Hva som er inkludert i turopprisen
Stenger, hjul & agn
Levende agn
Sluk
Styrmann

Hvordan avbestillinger fungerer

Gratis avbestilling opptil 14 dager før turen
Du kan avbestille eller endre bestillingen din opptil 14 dager før turdatoen, uten ekstra kostnader. Hvis du avbestiller eller endrer bestillingen din senere, eller ikke møter opp, mister du 100% av det du har betalt.
Del flere opplysninger...

Hva retningslinjene for oppføringen er

Henting ikke inkludert
Transport til/fra avreisested er ikke inkludert i turtakstene.
barnevennlig
Du beholder fangsten

Hvordan du kan betale

Book med 10% depositum, betal resten til kaptein
Når kapteinen bekrefter turen din, belaster FishingBooker kredittkortet ditt et depositum på 10% for å garantere reservasjonen din.
Den resterende saldoen skal betales direkte til charteroperatøren på eller før turdatoen din med en av følgende betalingsmetoder:
 Kontant

Hva som biter i La Salle akkurat nå

Abbor (Gul)Abbor (Gul)

Sammenlign lignende fiskecharter

Denne turen
Puddle Jumper Charters Perch Fishing
Puddle Jumper Charters Perch Fishing
NY
27 fot
Gruppestørrelse 1 - 6
1 - 6
Fish 1
6 timers tur • 6 personer
US $675