Tarpon Paradise 

5.0
(5 anmeldelser)
 Calle 16 & Calle 13, Río Lagartos, YU 97720, Mexico–

Tarpon Paradise 

Río Lagartos, YU, Mexico
–
23 fot
2
5.0
(5 anmeldelser)

Har du bestilt hos oss før? Du kan kvalifisere for en lojalitetsrabatt. Logg inn for å sjekke.

En fisk venter på deg i Río Lagartos, og Tarpon Paradise vil hjelpe deg med å fange den!

Fiske her er populært etter Tarpon, Snook, Barrakuda, Speckled Trout, Jack, Cobia, Bonefish, og mange flere arter avhengig av sesongen.

For disse artene bruker du lett fiskeutstyr eller tungvektsutstyr avhengig av behovene og typen fiske du driver med. Sørg for å ta med riktig utstyr ved å snakke med kapteinen din, Carlos Can. All fisk du fanger vil bli satt ut igjen hvis de er beskyttede arter. Hvis du ønsker å beholde noe fisk til middag, snakk med kaptein Carlos; han kan rense fangsten din og lage mat til deg.

Tarpon Paradise-turer er åpne for hele familien slik at alle kan komme og koble av for en dag! Barn må bruke redningsvester, så sjekk om riktig størrelse er tilgjengelig om bord. Ikke glem å ta med snacks!

Kaptein Carlos tar deg med om bord på en 23-fots båt som har plass til opptil to passasjerer. Alt du trenger er inkludert: tillatelser, forsikring og en kjøleboks.

Fiskestenger og hjul er ikke inkludert, så spør kapteinen om du kan ta med dine egne eller leie dem mot en ekstra avgift.

Fiskerlisensen din er inkludert i turen. Naturpark-inngangsbilletter er imidlertid ikke inkludert og må kjøpes separat. Noen arter kan være beskyttet eller kreve en merkelapp for bevaringsformål, så sørg for at du vet hva du kan forvente på dagene dine på vannet.

Det er alltid lurt å ta med solkrem (ikke spray) og polariserte solbriller. Drikke er inkludert. Moderat alkoholforbruk er tillatt, men unngå brennevin og glassflasker. Lunsj er inkludert på en rolig, grunn øy, perfekt for å kjøle seg ned. Kontakt oss for mer informasjon, spesielt hvis du har spesielle kostholdskrav.

Turen din med Tarpon Paradise er bare ett klikk unna – hvorfor ikke gjøre det til virkelighet?

En fisk venter på deg i Río Lagartos, og Tarpon Paradise vil hjelpe deg med å fange den!

Fiske her er populært etter Tarpon, Snook, Barrakuda, Speckled Trout, Jack, Cobia, Bonefish, og mange flere arter avhengig av sesongen.

For disse artene bruker du lett fiskeutstyr eller tungvektsutstyr avhengig av behovene og typen fiske du driver med. Sørg for å ta med riktig utstyr ved å snakke med kapteinen din, Carlos Can. All fisk du fanger vil bli satt ut igjen hvis de er beskyttede arter. Hvis du ønsker å beholde noe fisk til middag, snakk med kaptein Carlos; han kan rense fangsten din og lage mat til deg.

Tarpon Paradise-turer er åpne for hele familien slik at alle kan komme og koble av for en dag! Barn må bruke redningsvester, så sjekk om riktig størrelse er tilgjengelig om bord. Ikke glem å ta med snacks!

Kaptein Carlos tar deg med om bord på en 23-fots båt som har plass til opptil to passasjerer. Alt du trenger er inkludert: tillatelser, forsikring og en kjøleboks.

Fiskestenger og hjul er ikke inkludert, så spør kapteinen om du kan ta med dine egne eller leie dem mot en ekstra avgift.

Fiskerlisensen din er inkludert i turen. Naturpark-inngangsbilletter er imidlertid ikke inkludert og må kjøpes separat. Noen arter kan være beskyttet eller kreve en merkelapp for bevaringsformål, så sørg for at du vet hva du kan forvente på dagene dine på vannet.

Det er alltid lurt å ta med solkrem (ikke spray) og polariserte solbriller. Drikke er inkludert. Moderat alkoholforbruk er tillatt, men unngå brennevin og glassflasker. Lunsj er inkludert på en rolig, grunn øy, perfekt for å kjøle seg ned. Kontakt oss for mer informasjon, spesielt hvis du har spesielle kostholdskrav.

Turen din med Tarpon Paradise er bare ett klikk unna – hvorfor ikke gjøre det til virkelighet?

Carlos Can
Kapteinen
Carlos Can
10 års erfaring
svarer innen en time

Select date to see availability

Turdato:
Gruppestørrelse:
October 2026
SuMoTuWeThFrSa
Loading...
Gruppestørrelse
2 voksne • 0 barn
Endre
Snart ferdig...
fiske i naturen
GRATIS avbestilling 30 dagers varsel
8 timers tur starts at 5:30 AM
Sesongtur
Mar 1 - Nov 1
Barracuda (Great)
Cobia
Jack Crevalle
Snook
+2
US $460
Hele båten: 2 personer

Kundeanmeldelser

Loading...

Vurdering

5.0
5 anmeldelser
5.0
Båt og utstyr
5.0
Kaptein & mannskap
5.0
Fiskeopplevelse

Fiskernes galleri (15)

Anmeldelser (5)

  • Jose Miguel Jurado Benitez
    Jose Miguel Jurado Benitez
    Medlem siden 2026
    5.0

    Días maravillosos de Pesca con Mosca de Baby Tarpon.

    fiske i naturen den June 13, 2026

    Ya son muchos años que venimos a pescar Sabalitos, jureles, róbalos,barracudas y muchas otras especies y todo en pesca “Ecológica” estoy muy contento y muy satisfecho por su experiencia y conocimientos del Capitán “Carlos Can” además de los magníficos días de pesca también de los servicios de guía turístico para visitar vestigios arqueológicos, visita a los lagartos en su hábitat natural, y en especial a la visita a los flamencos. Realmente son días estupendos en estos lugares de los que ya quedan pocos como “Río Lagartos” y “San Felipe Yucatán” Gracias por sus magníficas atenciones. Fly Fisherman José Miguel Jurado Benitez.

  • Ernie Paquette
    Ernie Paquette
    Medlem siden 2026
    5.0

    A Week of Fishing Heaven with Carlos Can!

    fiske i naturen den September 26, 2025

    As a former fly fishing guide and charter captain, I’m probably a very critical customer. I can’t say enough good things about Carlos and his Rio Lagartos operation. The incredible fishing, his intimate knowledge of the estuary and the fishery, the amazing food and hospitality, the feeling of being part of the family are all part of what keeps us coming back! This is truly my favorite lodge on the planet. Fly fishing for tarpon can be stressful in many locations around the world, but it’s incredibly laid back here. With separate morning and evening sessions, you avoid the brutal heat of midday. Back to the lodge around 11:30am, a fantastic lunch and a little siesta leave you prepared for the evening bite and some of the most amazing sunsets you’ve ever seen! Carlos is a great captain, guide and teacher, who can put anglers of all skill levels on fish. I can’t recommend him enough!

  • Jeff Oconnor
    Jeff Oconnor
    Medlem siden 2026
    5.0

    Half Day Trip with Carlos

    fiske i naturen den February 21, 2025

    Best guided fishing trip I have ever been on. Carlos’s boat handling, ability to put you on fish, his knowledge of local flora and fauna and his sparkling personality all combined to make the trip a joy both for myself (and more importantly) for my non fishing girlfriend. Highly recommended!

  • Adrian Chumba
    Adrian Chumba
    Medlem siden 2026
    5.0

    Una mañana exelente con Carlos Can exelente Guia

    fiske i naturen den June 10, 2026

    Increible experiencia en las aguas de la reserva ria lagartos con Carlos, pesca y liberación de el sabalo, peces de gran tamaño, me dijo cuales son las mejores moscas para poder pescar me enseñó su libro y pude notar que tiene gran bariedad, sin duda alguna las que me recomendó son excelentes ya que el conose la sona y sabe mucho sobre la pesca, exelente servicio lo recomiendo 10/10 😉

  • Jim Brungardt
    Jim Brungardt
    Medlem siden 2026
    5.0

    Fishing with Carlos Can

    fiske i naturen den May 6, 2026

    Carlos is a great guide, hard working and a very nice guy. I look forward to the next time we spend time together on the water.

Vurdering

5.0
5 anmeldelser
5.0
Båt og utstyr
5.0
Kaptein & mannskap
5.0
Fiskeopplevelse

Fiskernes galleri (15)

Alle anmeldelser (5)

Viser 1 – 5 av 5 anmeldelser
Jose Miguel Jurado Benitez
Jose Miguel Jurado Benitez
Medlem siden 2026
5.0
Días maravillosos de Pesca con Mosca de Baby Tarpon.
fishing in the wild den June 13, 2026

Ya son muchos años que venimos a pescar Sabalitos, jureles, róbalos,barracudas y muchas otras especies y todo en pesca “Ecológica” estoy muy contento y muy satisfecho por su experiencia y conocimientos del Capitán “Carlos Can” además de los magníficos días de pesca también de los servicios de guía turístico para visitar vestigios arqueológicos, visita a los lagartos en su hábitat natural, y en especial a la visita a los flamencos. Realmente son días estupendos en estos lugares de los que ya quedan pocos como “Río Lagartos” y “San Felipe Yucatán” Gracias por sus magníficas atenciones. Fly Fisherman José Miguel Jurado Benitez.

Rapportert fangst:
Tarpon
Snook
Barrakuda (stor)
Jack Crevalle
Adrian Chumba
Adrian Chumba
Medlem siden 2026
5.0
Una mañana exelente con Carlos Can exelente Guia
fishing in the wild den June 10, 2026

Increible experiencia en las aguas de la reserva ria lagartos con Carlos, pesca y liberación de el sabalo, peces de gran tamaño, me dijo cuales son las mejores moscas para poder pescar me enseñó su libro y pude notar que tiene gran bariedad, sin duda alguna las que me recomendó son excelentes ya que el conose la sona y sabe mucho sobre la pesca, exelente servicio lo recomiendo 10/10 😉

Rapportert fangst:
Tarpon
Snook
Barrakuda (stor)
Jim Brungardt
Jim Brungardt
Medlem siden 2026
5.0
Fishing with Carlos Can
fishing in the wild den May 6, 2026

Carlos is a great guide, hard working and a very nice guy. I look forward to the next time we spend time together on the water.

Rapportert fangst:
Tarpon
Ernie Paquette
Ernie Paquette
Medlem siden 2026
5.0
A Week of Fishing Heaven with Carlos Can!
fishing in the wild den September 26, 2025

As a former fly fishing guide and charter captain, I’m probably a very critical customer. I can’t say enough good things about Carlos and his Rio Lagartos operation. The incredible fishing, his intimate knowledge of the estuary and the fishery, the amazing food and hospitality, the feeling of being part of the family are all part of what keeps us coming back! This is truly my favorite lodge on the planet. Fly fishing for tarpon can be stressful in many locations around the world, but it’s incredibly laid back here. With separate morning and evening sessions, you avoid the brutal heat of midday. Back to the lodge around 11:30am, a fantastic lunch and a little siesta leave you prepared for the evening bite and some of the most amazing sunsets you’ve ever seen! Carlos is a great captain, guide and teacher, who can put anglers of all skill levels on fish. I can’t recommend him enough!

Rapportert fangst:
Tarpon
Jeff Oconnor
Jeff Oconnor
Medlem siden 2026
5.0
Half Day Trip with Carlos
fishing in the wild den February 21, 2025

Best guided fishing trip I have ever been on. Carlos’s boat handling, ability to put you on fish, his knowledge of local flora and fauna and his sparkling personality all combined to make the trip a joy both for myself (and more importantly) for my non fishing girlfriend. Highly recommended!

Rapportert fangst:
Tarpon

Vanlige spørsmål om Tarpon Paradise

Tarpon Paradise tilbyr følgende tur til kunder:
  • US $460 per gruppe - fishing in the wild (8 timer)
Når du bestiller en tur med Tarpon Paradise, kan du forvente følgende fasiliteter om bord:
  • GPS
  • Isbox Vann og brus (Cola og andre leskedrikker).
Turer bestilt med Tarpon Paradise inkluderer:
  • Sluk
  • Rensing og filetering av fangst (Inkludert.)
  • Drikke (Brus, vann og øl.)
  • Fisketillatelse (Inngangsavgift til naturpark: Ikke inkludert)
  • Lunsj (Lunsj på Bonita Island klokken 11:30.)
  • Fluefiskeutstyr (Vennligst sjekk med kapteinen på forhånd.)
Tarpon Paradise tilbyr følgende typer fiske:
  • Kystnært fiske
  • Kystnært fiske
  • Havfiske
  • Flats fishing (Mindre enn 4 fot dypt.)
Tarpon Paradise tilbyr følgende fisketeknikker:
  • Lett fiskeutstyr
  • Spinning
  • Popperfiske
  • Fluefiske
Mest ettertraktede fiskearter med Tarpon Paradise inkluderer:
  • Barrakuda (stor)
  • Cobia
  • Jack Crevalle
  • Snook
  • Speckled Trout
  • Tarpon

Spør kapteinen din

Carlos Can
Carlos Can
Río Lagartos, Yucatan, Mexico
5 Kundeanmeldelser
Medlem siden May 2026
Kaptein Carlos Can er din guide til et uforglemmelig fiskeeventyr i farvannene ved Río Lagartos, Yucatán. Utforsk disse farvannene, fulle av Tarpon, under Carlos sin ekspertveiledning. Den eneste måten å lære på er å bli med ham ut på vannet.
Carlos Can
Carlos Can
5
anmeldelser
2026
medlem siden
Kaptein Carlos Can er din guide til et uforglemmelig fiskeeventyr i farvannene ved Río Lagartos, Yucatán. Utforsk disse farvannene, fulle av Tarpon, under Carlos sin ekspertveiledning. Den eneste måten å lære på er å bli med ham ut på vannet.

Fisken du kan fiske etter

Barrakuda (stor)
Barrakuda (stor)
Cobia
Cobia
Jack Crevalle
Jack Crevalle
Snook
Snook
Speckled Trout
Speckled Trout
Tarpon
Tarpon
Barrakuda (stor)
Barrakuda (stor)
Cobia
Cobia
Jack Crevalle
Jack Crevalle
Snook
Snook
Speckled Trout
Speckled Trout

Hvordan er båten?

Boat image
Båtkategori
Annet
Kapasitet
2 personer
Båtlengde
23 ft
Byggeår
2025
Gjenopprettet i
2026
Båtprodusent
Imemsa
Båttype
Lancha rápida
Motormodell
Yamaha
Drevet av KI
1 x 50HP
Maks cruisehastighet
25 knop

Hva slags fiske skal du drive med?

Kystnært fiske
Kystnært fiske
Havfiske
Flats Fishing

Hvilke fisketeknikker du kan prøve

Lett fiskeutstyr
Spinning
Popperfiske
Fluefiske

Hvilke fasiliteter er tilgjengelige om bord

GPS
Isbox
Vann og brus (Cola og andre leskedrikker).
Hva som er inkludert i turopprisen
Sluk
Rensing og filetering av fangst
Inkludert.
Drikke
Brus, vann og øl.
Fisketillatelse
Inngangsavgift til naturpark: Ikke inkludert
Lunsj
Lunsj på Bonita Island klokken 11:30.
Fluefiskeutstyr
Vennligst sjekk med kapteinen på forhånd.

Hvordan avbestillinger fungerer

Gratis avbestilling opptil 30 dager før turen
Du kan avbestille eller endre bestillingen din opptil 30 dager før turdatoen, uten ekstra kostnader. Hvis du avbestiller eller endrer bestillingen din senere, eller ikke møter opp, mister du 100% av det du har betalt.
Del flere opplysninger...

Hva retningslinjene for oppføringen er

Henting ikke inkludert
Transport til/fra avreisested er ikke inkludert i turtakstene.
barnevennlig
Du beholder fangsten
Mannskapet beholder fangsten
Fang og slipp tillatt
Fang og slipp obligatorisk
Tarpon og andre fredede arter.

Hvordan du kan betale

Book med 20% depositum, betal resten til kaptein
Når kapteinen bekrefter turen din, belaster FishingBooker kredittkortet ditt et depositum på 20% for å garantere reservasjonen din.
Den resterende saldoen skal betales direkte til charteroperatøren på eller før turdatoen din med en av følgende betalingsmetoder:
 Kontant
 Bankoverføring

Sammenlign lignende fiskecharter

Denne turen
Tarpon Paradise
Tarpon Paradise
5.0
(5)
23 fot
Gruppestørrelse 1 - 2
1 - 2
Fish 1
Fish 2
+4
8 timers tur • 2 personer
US $460