Zander Addicted 

5.0
(1 anmeldelse)
 Šetalište Milana Janića, Bačka Palanka, 21400, Serbia–

Zander Addicted 

Bačka Palanka, Serbia
–
16 fot
2
5.0
(1 anmeldelse)

Har du bestilt hos oss før? Du kan kvalifisere for en lojalitetsrabatt. Logg inn for å sjekke.

Ønsker du å kaste snøret i Bačka Palanka? Zander Addicted er her for å gjøre det mulig! Din guide for dagen er kaptein Nikola, som vil gi deg tilgang til sin profesjonelle erfaring.

Gjørs, Gjedde, Europeisk malle, Asp, Karpe og mer kan være innen rekkevidde hvis forholdene er riktige.

Avhengig av hvilken art du er ute etter, kan du finne deg selv i spinnefiske, trolling, jiggfiske, eller prøve noe mer spesialisert i dette området.

Barn er velkomne, så ta gjerne med hele familien på en hyggelig dag ute! Barn må bruke redningsvester, så sjekk med kapteinen for å forsikre deg om at riktig størrelse er tilgjengelig om bord. Du er også velkommen til å ta med snacks!

Kaptein Nikola opererer en 17' sportsfiskebåt med plass til 2 passasjerer. Den kommer med alt det grunnleggende du trenger for en vellykket dag på vannet.

Din kaptein vil sørge for stenger og ruller. Levende agn er tilgjengelig, men sjekk med kapteinen for å se om du vil fange det selv.

Det kan hende du må skaffe deg en lokal fiskeli­sens før turen. Denne informasjonen er vanligvis tilgjengelig på nett, eller du kan spørre kapteinen. Noen arter kan være fredet eller kreve en merkelapp for å beholde dem, så sørg for at du vet hva du kan forvente.

Du kan ikke gå galt ved å ta med flaskevann, solkrem (ikke spray) og solbriller. Hvis du ønsker å ta med andre drikker, er det bare å spørre. Alkohol er tillatt i moderate mengder, men unngå sterke spriter og glassflasker.

Og det er det! Din fisketur med Zander Addicted er bare ett klikk unna.

Ønsker du å kaste snøret i Bačka Palanka? Zander Addicted er her for å gjøre det mulig! Din guide for dagen er kaptein Nikola, som vil gi deg tilgang til sin profesjonelle erfaring.

Gjørs, Gjedde, Europeisk malle, Asp, Karpe og mer kan være innen rekkevidde hvis forholdene er riktige.

Avhengig av hvilken art du er ute etter, kan du finne deg selv i spinnefiske, trolling, jiggfiske, eller prøve noe mer spesialisert i dette området.

Barn er velkomne, så ta gjerne med hele familien på en hyggelig dag ute! Barn må bruke redningsvester, så sjekk med kapteinen for å forsikre deg om at riktig størrelse er tilgjengelig om bord. Du er også velkommen til å ta med snacks!

Kaptein Nikola opererer en 17' sportsfiskebåt med plass til 2 passasjerer. Den kommer med alt det grunnleggende du trenger for en vellykket dag på vannet.

Din kaptein vil sørge for stenger og ruller. Levende agn er tilgjengelig, men sjekk med kapteinen for å se om du vil fange det selv.

Det kan hende du må skaffe deg en lokal fiskeli­sens før turen. Denne informasjonen er vanligvis tilgjengelig på nett, eller du kan spørre kapteinen. Noen arter kan være fredet eller kreve en merkelapp for å beholde dem, så sørg for at du vet hva du kan forvente.

Du kan ikke gå galt ved å ta med flaskevann, solkrem (ikke spray) og solbriller. Hvis du ønsker å ta med andre drikker, er det bare å spørre. Alkohol er tillatt i moderate mengder, men unngå sterke spriter og glassflasker.

Og det er det! Din fisketur med Zander Addicted er bare ett klikk unna.

Nikola Petljanski
Kapteinen
Nikola Petljanski
svarer innen en time

Select date to see availability

Turdato:
Gruppestørrelse:
October 2026
SuMoTuWeThFrSa
Loading...
Gruppestørrelse
2 voksne • 0 barn
Endre
Snart ferdig...
10 Timer – Gjørs Fisketur
Høy etterspørsel Sist booket: 6 dager siden
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
10 timers tur starts at 8:00 AM
Pike (Northern)
Carp
Pike Perch (Zander)
Asp
+1
US $80
Hele båten: 2 personer
Det er 1 person som vurderer denne turen.

Kundeanmeldelser

Loading...

Vurdering

5.0
1 anmeldelse
5.0
Båt og utstyr
5.0
Kaptein & mannskap
5.0
Fiskeopplevelse

Anmeldelser (1)

  • Esben Olsen
    Esben Olsen
    no
    Norge
    Medlem siden 2026
    5.0
    VERIFISERT
    NY

    Fantastisk far-og-sønn fisketur med Nikola

    10 Timer – Gjørs Fisketur den October 2, 2026 • 2 voksne • 1 barn

    Tok med meg min 5-åring på fisketur med Nikola. Vi fanget masse fisk og hadde det kjempegøy sammen. Nikola er veldig kunnskapsrik og dyktig fisker. Vi lærte mye av ham - han er også 3-gangers serbisk mester i gjørsfiske - og vi fanget mange av dem, i tillegg til annen fisk. Tok fisken hjem for å grille og servere til familien. Smakte fantastisk. Anbefales!! 10/10 opplevelse.

Vurdering

5.0
1 anmeldelse
5.0
Båt og utstyr
5.0
Kaptein & mannskap
5.0
Fiskeopplevelse

Alle anmeldelser (1)

Viser 1 – 1 av 1 anmeldelse
Esben Olsen
Esben Olsen
no
Norge
Medlem siden 2026
5.0
VERIFISERT
NY
Fantastisk far-og-sønn fisketur med Nikola
10 Hr – Zander Fishing Trip den October 2, 2026 • 1 voksen • 1 barn

Tok med meg min 5-åring på fisketur med Nikola. Vi fanget masse fisk og hadde det kjempegøy sammen. Nikola er veldig kunnskapsrik og dyktig fisker. Vi lærte mye av ham - han er også 3-gangers serbisk mester i gjørsfiske - og vi fanget mange av dem, i tillegg til annen fisk. Tok fisken hjem for å grille og servere til familien. Smakte fantastisk. Anbefales!! 10/10 opplevelse.

Oversatt av AI:
Rapportert fangst:
Gjørs
Gjedde

Vanlige spørsmål om Zander Addicted

Zander Addicted tilbyr følgende tur til kunder:
  • US $80 per gruppe - 10 Hr – Zander Fishing Trip (10 timer)
Når du bestiller en tur med Zander Addicted, kan du forvente følgende fasiliteter om bord:
  • Fishfinder
Turer bestilt med Zander Addicted inkluderer:
  • Stenger, hjul & agn
  • Levende agn
Zander Addicted tilbyr følgende typer fiske:
  • Elvefiske
  • Innsjøfiske
Zander Addicted tilbyr følgende fisketeknikker:
  • Lett fiskeutstyr
  • Tungt fiskeutstyr
  • Trolling
  • Spinning
  • Jiggfiske
Mest ettertraktede fiskearter med Zander Addicted inkluderer:
  • Asp
  • Karpe
  • Gjedde
  • Gjørs
  • Europeisk malle

Spør kapteinen din

Nikola Petljanski
Nikola Petljanski
Bačka Palanka, Serbia
1 Kundeanmeldelse
Typisk respons innen en time
Medlem siden July 2026
Dra nytte av kaptein Nikolas omfattende kunnskap om de lokale fiskeplassene og nyt en minneverdig fisketur for gruppen din i Bačka Palanka. Mannskapet vil introdusere deg for teknikker som spinnefiske, Trolling, Jiggfiske og andre metoder som passer til de lokale farvannene. Den beste måten å lære på er å bli med dem ut på vannet.
Nikola Petljanski
Nikola Petljanski
1
anmeldelser
2026
medlem siden
~1h
svar
Dra nytte av kaptein Nikolas omfattende kunnskap om de lokale fiskeplassene og nyt en minneverdig fisketur for gruppen din i Bačka Palanka. Mannskapet vil introdusere deg for teknikker som spinnefiske, Trolling, Jiggfiske og andre metoder som passer til de lokale farvannene. Den beste måten å lære på er å bli med dem ut på vannet.

Fisken du kan fiske etter

Asp
Asp
Karpe
Karpe
Gjedde
Gjedde
Gjørs
Gjørs
Europeisk malle
Europeisk malle
Asp
Asp
Karpe
Karpe
Gjedde
Gjedde
Gjørs
Gjørs
Europeisk malle
Europeisk malle

Hvordan er båten?

Boat image
Båtkategori
Skiffs og flatbunnsbåter
Kapasitet
2 personer
Båtlengde
16 ft
Byggeår
2019
Båtprodusent
Nautic Plast
Båttype
Skiff
Motormodell
Honda
Drevet av KI
1 x 20HP
Maks cruisehastighet
21 knop

Hva slags fiske skal du drive med?

Elvefiske
Innsjøfiske

Hvilke fisketeknikker du kan prøve

Lett fiskeutstyr
Tungt fiskeutstyr
Trolling
Spinning
Jiggfiske

Hvilke fasiliteter er tilgjengelige om bord

Fishfinder
Hva som er inkludert i turopprisen
Stenger, hjul & agn
Levende agn

Hvordan avbestillinger fungerer

Gratis avbestilling opptil 3 dager før turen
Du kan avbestille eller endre bestillingen din opptil 3 dager før turdatoen, uten ekstra kostnader. Hvis du avbestiller eller endrer bestillingen din senere, eller ikke møter opp, mister du 100% av det du har betalt.
Del flere opplysninger...

Hva retningslinjene for oppføringen er

Hentested avtalt ved reservasjon
Transport til/fra avreisestedet kan være tilgjengelig og inkludert i prisen, avhengig av din plassering og avstand fra kaia.
barnevennlig
Du beholder fangsten
Fang og slipp tillatt

Hvordan du kan betale

Book med 20% depositum, betal resten til kaptein
Når kapteinen bekrefter turen din, belaster FishingBooker kredittkortet ditt et depositum på 20% for å garantere reservasjonen din.
Den resterende saldoen skal betales direkte til charteroperatøren på eller før turdatoen din med en av følgende betalingsmetoder:
 Kontant

Sammenlign lignende fiskecharter

Denne turen
Zander Addicted
Zander Addicted
5.0
(1)
16 fot
Gruppestørrelse 1 - 2
1 - 2
Fish 1
Fish 2
+3
10 timers tur • 2 personer
US $80