Oak Creek Fly Co. 

NY
 5108 West Gandy Boulevard, Tampa, FL 33611, forente stater–

Oak Creek Fly Co. 

Tampa, FL, forente stater
–
16 fot
2
Just listed

Har du bestilt hos oss før? Du kan kvalifisere for en lojalitetsrabatt. Logg inn for å sjekke.

Bestill din neste tur med Oak Creek Fly Co. og finn ut hva som gjør fisket i Tampa så unikt. Med kaptein Bryce ved roret vil du dra nytte av over 30 års lokal fiskekunnskap og erfaring.

Du vil sannsynligvis fiske etter Tarpon, Redfish, Snook, Speckled Trout, Jack Crevalle, Tripletail, Sheepshead, Cobia, Svart trommefisk og mer hvis forholdene er riktige.

Kaptein Bryce spesialiserer seg på fluefiske, og har alt utstyret du trenger for dagen. (Med mindre du velger å fiske med ditt eget utstyr, noe som alltid er tillatt.)  Tilgjengelig er også Lett fiskeutstyr med kunstig agn (sluk), og noen turer med levende agn.  Alle våre fiskeerfaringer er siktfiske, så ta med deg kvalitetspolariserte briller for å se hva vi jakter på!

Oak Creek Fly Co. er en barnevennlig fisketjeneste, så ta gjerne med hele familien! Barn må bruke redningsvester, så finn ut om riktig størrelse er tilgjengelig om bord. Kunder oppfordres til å ta med lunsj til seg selv, for å holde energien oppe gjennom hele turen!

Kapt. Bryce kjører en 16'8" Skiff med plass til 2 passasjerer. Den har alt du trenger for en produktiv dag på vannet.

Du vil finne stenger, hjul og utstyr som venter på deg, sammen med sluk.

Fiskerlisensen din for dagen er dekket av charterbåten, bare møt opp klar for litt fiske! Husk at Oak Creek Fly Co. er forpliktet til fang og slipp-fiske av våre "Store 3", men kan beholde eventuell bifangst som gir anstendig fisk til middag. Hvis du ikke vet hva du kan forvente, spør kapteinen.

Noen ting å ta med inkluderer solbriller, lunsj og solkrem (ikke spray). Det vil være noen drikker tilgjengelig, men gi kapteinen beskjed hvis du ønsker å ta med ditt eget. Alkohol er tillatt i moderate mengder, men prøv å unngå brennevin samt glassflasker. Det vil være noen lette snacks til deg om bord.  Lunsj kan anskaffes og bringes av kapteinen din mot en ekstra avgift på $35/fisker.

Unne deg selv en dag på vannet med Oak Creek Fly Co.

Bestill din neste tur med Oak Creek Fly Co. og finn ut hva som gjør fisket i Tampa så unikt. Med kaptein Bryce ved roret vil du dra nytte av over 30 års lokal fiskekunnskap og erfaring.

Du vil sannsynligvis fiske etter Tarpon, Redfish, Snook, Speckled Trout, Jack Crevalle, Tripletail, Sheepshead, Cobia, Svart trommefisk og mer hvis forholdene er riktige.

Kaptein Bryce spesialiserer seg på fluefiske, og har alt utstyret du trenger for dagen. (Med mindre du velger å fiske med ditt eget utstyr, noe som alltid er tillatt.)  Tilgjengelig er også Lett fiskeutstyr med kunstig agn (sluk), og noen turer med levende agn.  Alle våre fiskeerfaringer er siktfiske, så ta med deg kvalitetspolariserte briller for å se hva vi jakter på!

Oak Creek Fly Co. er en barnevennlig fisketjeneste, så ta gjerne med hele familien! Barn må bruke redningsvester, så finn ut om riktig størrelse er tilgjengelig om bord. Kunder oppfordres til å ta med lunsj til seg selv, for å holde energien oppe gjennom hele turen!

Kapt. Bryce kjører en 16'8" Skiff med plass til 2 passasjerer. Den har alt du trenger for en produktiv dag på vannet.

Du vil finne stenger, hjul og utstyr som venter på deg, sammen med sluk.

Fiskerlisensen din for dagen er dekket av charterbåten, bare møt opp klar for litt fiske! Husk at Oak Creek Fly Co. er forpliktet til fang og slipp-fiske av våre "Store 3", men kan beholde eventuell bifangst som gir anstendig fisk til middag. Hvis du ikke vet hva du kan forvente, spør kapteinen.

Noen ting å ta med inkluderer solbriller, lunsj og solkrem (ikke spray). Det vil være noen drikker tilgjengelig, men gi kapteinen beskjed hvis du ønsker å ta med ditt eget. Alkohol er tillatt i moderate mengder, men prøv å unngå brennevin samt glassflasker. Det vil være noen lette snacks til deg om bord.  Lunsj kan anskaffes og bringes av kapteinen din mot en ekstra avgift på $35/fisker.

Unne deg selv en dag på vannet med Oak Creek Fly Co.

Bryce Etter
Kapteinen
Bryce Etter
12 års erfaring
svarer innen en time

Select date to see availability

Turdato:
Gruppestørrelse:
October 2026
SuMoTuWeThFrSa
Loading...
Gruppestørrelse
2 voksne • 0 barn
Endre
Snart ferdig...
Halvdagstur – Kystfiske
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
4 timers tur starts at 8:00 AM
Cobia
Snook
Tarpon
Black Drum
+4
US $450
Hele båten: 2 personer
4-timers tur – Docklight Natt
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
4 timers tur starts at 9:00 PM
Snook
Tarpon
Redfish
Tripletail
+1
US $450
Hele båten: 2 personer
4-timers tur – Tarpon Natt
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
4 timers tur starts at 9:00 PM
Sesongtur
Apr 1 - Nov 1
Tarpon
US $500
Hele båten: 2 personer
8-timers tur – Docklight Natt
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
8 timers tur starts at 8:00 AM
Snook
Tarpon
Redfish
Tripletail
+1
US $650
Hele båten: 2 personer
Heldagstur – Kystfiske
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
8 timers tur starts at 8:00 AM
Cobia
Snook
Tarpon
Black Drum
+4
US $800
Hele båten: 2 personer
8-timers tur – Tarpon Natt
GRATIS avbestilling 3 dagers varsel
8 timers tur starts at 9:00 PM
Sesongtur
May 1 - Nov 1
Snook
Tarpon
Black Drum
Redfish
US $800
Hele båten: 2 personer

Kundeanmeldelser

Loading...

Vanlige spørsmål om Oak Creek Fly Co.

Oak Creek Fly Co. tilbyr følgende turer til kunder:
  • US $450 per gruppe - 4 Hour Trip – Docklight Night (4 timer)
  • US $450 per gruppe - Half Day Trip – Inshore (4 timer)
  • US $500 per gruppe - 4 Hour Trip – Tarpon Night (4 timer)
  • US $650 per gruppe - 8 Hour Trip – Docklight Night (8 timer)
  • US $800 per gruppe - 8 Hour Trip – Tarpon Night (8 timer)
  • US $800 per gruppe - Full Day Trip – Inshore (8 timer)
Når du bestiller en tur med Oak Creek Fly Co., kan du forvente følgende fasiliteter om bord:
  • GPS
  • Fishfinder
  • Trådløs trollingmotor
Turer bestilt med Oak Creek Fly Co. inkluderer:
  • Stenger, hjul & agn (Shimano, Diawa, St. Croix stenger.)
  • Sluk (Yo-Zuri, Rapala, Heddon, Mirrolure, and Zman.)
  • Snacks (Snacks vil bli servert.)
  • Drikke (Vann, Gatorade og brus vil bli servert.)
  • Fisketillatelse (Fiskere er dekket under kapteins guidingslisens.)
  • Lunsj (Lunsj kan tilbys mot en ekstra avgift.)
  • Fluefiskeutstyr (Echo fluefiskestenger, Galvan fluefiskehjul, SA fluefiskeliner)
Oak Creek Fly Co. tilbyr følgende typer fiske:
  • Kystnært fiske (De urørte elvemunningene i det større Tampa Bay-området.)
  • Kystnært fiske (Fisking etter Tarpon langs de vakre strendene i Pinellas.)
  • Flats fishing (De krystallklare gruntvannsområdene i Tampa Bay-vassdraget)
  • Villmarksfiske
Oak Creek Fly Co. tilbyr følgende fisketeknikker:
  • Lett fiskeutstyr
  • Spinning
  • Fluefiske
Mest ettertraktede fiskearter med Oak Creek Fly Co. inkluderer:
  • Cobia
  • Sheepshead
  • Tripletail

Spør kapteinen din

Bryce Etter
Bryce Etter
Tampa, Florida, forente stater
Typisk respons innen en time
Medlem siden September 2026
Dra nytte av kaptein Bryce's omfattende kunnskap om de lokale fiskeplassene og sikre en minneverdig fisketur for gruppen din i Tampa. Utforsk disse farvannene som vrimler av Tarpon, Redfish, Snook, Speckled Trout og Svart trommefisk under Bryce's kyndige veiledning. Den eneste måten å lære på er å bli med dem ute på vannet.
Bryce Etter
Bryce Etter
2026
medlem siden
~1h
svar
Dra nytte av kaptein Bryce's omfattende kunnskap om de lokale fiskeplassene og sikre en minneverdig fisketur for gruppen din i Tampa. Utforsk disse farvannene som vrimler av Tarpon, Redfish, Snook, Speckled Trout og Svart trommefisk under Bryce's kyndige veiledning. Den eneste måten å lære på er å bli med dem ute på vannet.

Fisken du kan fiske etter

Cobia
Cobia
Sheepshead
Sheepshead
Tripletail
Tripletail
Cobia
Cobia
Sheepshead
Sheepshead
Tripletail
Tripletail

Hvordan er båten?

Boat image
Båtkategori
Skiffs og flatbunnsbåter
Kapasitet
2 personer
Båtlengde
16 ft
Byggeår
2017
Båtprodusent
Salt Marsh Skiffs
Båttype
Skiff
Motormodell
Tohastu
Drevet av KI
1 x 50HP
Maks cruisehastighet
30 knop

Hva slags fiske skal du drive med?

Kystnært fiske
Kystnært fiske
Flats Fishing
Villmarksfiske

Hvilke fisketeknikker du kan prøve

Lett fiskeutstyr
Spinning
Fluefiske

Hvilke fasiliteter er tilgjengelige om bord

GPS
Fishfinder
Trådløs trollingmotor
Hva som er inkludert i turopprisen
Stenger, hjul & agn
Shimano, Diawa, St. Croix stenger.
Sluk
Yo-Zuri, Rapala, Heddon, Mirrolure, and Zman.
Snacks
Snacks vil bli servert.
Drikke
Vann, Gatorade og brus vil bli servert.
Fisketillatelse
Fiskere er dekket under kapteins guidingslisens.
Lunsj
Lunsj kan tilbys mot en ekstra avgift.
Fluefiskeutstyr
Echo fluefiskestenger, Galvan fluefiskehjul, SA fluefiskeliner

Hvordan avbestillinger fungerer

Gratis avbestilling opptil 3 dager før turen
Du kan avbestille eller endre bestillingen din opptil 3 dager før turdatoen, uten ekstra kostnader. Hvis du avbestiller eller endrer bestillingen din senere, eller ikke møter opp, mister du 100% av det du har betalt.
Del flere opplysninger...

Hva retningslinjene for oppføringen er

Henting ikke inkludert
Transport til/fra avreisested er ikke inkludert i turtakstene.
barnevennlig
Barn er svært velkomne, tross alt er det slik vi alle begynte. Alder fra 10 år og oppover foretrekkes, men unntak kan gjøres. Turer kan tilpasses barnets behov og ønsker.
Fang og slipp obligatorisk
Tampa Bays "Big 3" vil alle bli trygt gjenutsatt.

Hvordan du kan betale

Book med 30% depositum, betal resten til kaptein
Når kapteinen bekrefter turen din, belaster FishingBooker kredittkortet ditt et depositum på 30% for å garantere reservasjonen din.
Den resterende saldoen skal betales direkte til charteroperatøren på eller før turdatoen din med en av følgende betalingsmetoder:
 Kontant
 Visa
 Mastercard
 American Express
 PayPal
 Bankoverføring
Ved betaling av restbeløpet med kredittkort vil det påløpe et tilleggsgebyr på 3.5%.

Hva som biter i Tampa akkurat nå

CobiaCobia
SheepsheadSheepshead
TripletailTripletail

Sammenlign lignende fiskecharter

Denne turen
Oak Creek Fly Co.
Oak Creek Fly Co.
NY
16 fot
Gruppestørrelse 1 - 2
1 - 2
Fish 1
Fish 2
+1
4 timers tur • 2 personer
US $450