Dana Wharf Sportfishing – Current 

4.9
(38 anmeldelser)
 Street of the Golden Lantern, Dana Point, CA 92629, forente stater–

Dana Wharf Sportfishing – Current 

Dana Point, CA, forente stater
–
53 fot
6
4.9
(38 anmeldelser)

Det uttalte målet til Dana Wharf Sportfishing er å gi en unik opplevelse til både lokale og besøkende, samtidig som de viser frem alle underverkene langs kysten av Orange County. Mannskapet består av lokale fagfolk som vil sørge for at turen er tilpasset dine spesifikke behov og ønsker.

Du vil fiske fra Current, en 53 fots Hatteras drevet av et par Detroit-motorer på 1400 HK. Båten har et romslig og komfortabelt interiør, for å sikre at du får en morsom og avslappende tur. Den er utstyrt med et komplett utvalg av sikkerhetsutstyr og navigasjonselektronikk, slik at du bare kan lene deg tilbake og nyte fisket.

Dana Point er et av de fineste områdene å fiske i når det gjelder denne delen av California. Arter som Mahi Mahi, Barrakuda, Calico Bass, Kveite og Rockfish venter alle på at du skal komme. Farvannene er også hjem til et mangfold av dyreliv du kan se - hvaler, delfiner, havsel og California-sjøløver.

Stenger, hjul og terminal-utstyr er inkludert i prisen for en tur, sammen med gratis snacks og drikke. Mannskapet vil rense og filetere fangsten for din bekvemmelighet når turen er over. Ta med et par polariserte solbriller, og gjør deg klar for fisketuren i en livstid!

Det uttalte målet til Dana Wharf Sportfishing er å gi en unik opplevelse til både lokale og besøkende, samtidig som de viser frem alle underverkene langs kysten av Orange County. Mannskapet består av lokale fagfolk som vil sørge for at turen er tilpasset dine spesifikke behov og ønsker.

Du vil fiske fra Current, en 53 fots Hatteras drevet av et par Detroit-motorer på 1400 HK. Båten har et romslig og komfortabelt interiør, for å sikre at du får en morsom og avslappende tur. Den er utstyrt med et komplett utvalg av sikkerhetsutstyr og navigasjonselektronikk, slik at du bare kan lene deg tilbake og nyte fisket.

Dana Point er et av de fineste områdene å fiske i når det gjelder denne delen av California. Arter som Mahi Mahi, Barrakuda, Calico Bass, Kveite og Rockfish venter alle på at du skal komme. Farvannene er også hjem til et mangfold av dyreliv du kan se - hvaler, delfiner, havsel og California-sjøløver.

Stenger, hjul og terminal-utstyr er inkludert i prisen for en tur, sammen med gratis snacks og drikke. Mannskapet vil rense og filetere fangsten for din bekvemmelighet når turen er over. Ta med et par polariserte solbriller, og gjør deg klar for fisketuren i en livstid!

Dana Wharf Sportfishing
Turarrangør
Dana Wharf Sportfishing
55 års erfaring

Select date to see availability

Turdato:
Gruppestørrelse:
October 2026
SuMoTuWeThFrSa
Loading...
Gruppestørrelse
2 voksne • 0 barn
Endre
Snart ferdig...
5 – Timers tur
GRATIS avbestilling 14 dagers varsel
5 timers tur flere starttidspunkter (6:00 AM, 12:00 PM)
US $1,650
Hele båten: opptil 6 personer
Det er 5 personer som vurderer denne turen.

Kundeanmeldelser

Loading...

Vurdering

4.9
38 anmeldelser
4.9
Båt og utstyr
5.0
Kaptein & mannskap
4.9
Fiskeopplevelse

Fiskernes galleri (32)

Hva fiskere sier

87%
Anbefalt

Anmeldelser (38)

  • Ron Lefton
    Ron Lefton
    Gjentakende fisker
    us
    California, USA
    Medlem siden 2023
    2 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Fish, Fish, Fish!!

    5 – Timers tur den August 30, 2026 • 6 voksne

    We caught lots of fish all day long. Captain Travis knew exactly where to go and all 6 of us killed it at every spot. We came home with a ton of filets and would highly recommend this charter!!!

  • Stacey Vandenberge
    Stacey Vandenberge
    us
    California, USA
    Medlem siden 2026
    5.0
    VERIFISERT

    what a great day!

    5 – Timers tur - 12:00 PM den July 27, 2026 • 5 voksne • 3 barn

    Captain Travis was an amazing guide getting us more bass than we know what to do with. Deckhand Eric was on it with fishing poles and changimg out hooks, very kind with our kids. Made a lot of family memories that day!

  • Holly Moore
    Holly Moore
    us
    Montana, USA
    Medlem siden 2026
    5.0
    VERIFISERT

    Great fishing trip experience!

    5 – Timers tur den March 27, 2026 • 4 voksne • 2 barn

    Whole fishing experience was great! Caught lots of fish! Great for kids and families! No complaints at all! Captain and crew made sure everyone was comfortable and were very accommodating! Definitely recommend!

  • Peter Fernberg
    Peter Fernberg
    Gjentakende fisker
    gb
    Storbritannia
    Medlem siden 2023
    2 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Fantastic trip

    Special 5 hour trip for Peter Fernberg den September 18, 2025 • 2 voksne

    We booked a half day trip on The Current and what a brilliant trip we had. We fished off the coast and within minutes of starting we were into Sand Bass and Calico Bass and caught well over 60 fish and kept enough for lunch! We moved 15 mins south and got into some serious Halibut, best over 30lb. Absolutely fantastic day and Brandon and Corbyn were fanatastic crew and looked after us superbly. Thanks again guys!

  • Fred Armogida
    Fred Armogida
    us
    California, USA
    Medlem siden 2024
    5.0
    VERIFISERT

    Great Day!

    5 – Timers tur - 12:00 PM den July 25, 2024 • 4 voksne • 1 barn

    Catching fish is always a challenge, we didn't have much luck, caught two, but the captain/crew worked REALLY hard to try to make it a good experience for my grandsons. We moved often to find best spots, equipment was excellent, fishing finding equipment was top notch. They were VERY helpful with the 10 & 14 yr old. Although we didn't have a lot of luck, I will book them again next year, Beautiful boat!

  • Ian Johnson
    Ian Johnson
    us
    California, USA
    Medlem siden 2025
    5.0
    VERIFISERT

    Great experience

    5 – Timers tur den September 13, 2025 • 4 voksne

    Took a. Couple guys from our company out. Travis and Corbin were great. Helped us throughout. Took us to a great spot and got us catching fish in minutes. Cool guys. Clean boat. Will do again.

  • Ryan Worley
    Ryan Worley
    us
    California, USA
    Medlem siden 2024
    5.0
    VERIFISERT

    December fishing trip

    5 – Timers tur den December 7, 2024 • 6 voksne

    Captain Brandon and Korbin were great, we had a fun day and they were very helpful to put us right on the fish. Memorable day on the water celebrating my brothers birthday, we’ll be back! Thank you!

  • Carolyn Neiheiser
    Carolyn Neiheiser
    Gjentakende fisker
    us
    Texas, USA
    Medlem siden 2021
    5 turer
    5.0
    VERIFISERT

    Great people

    5 – Timers tur den September 29, 2023 • 6 voksne • 2 barn

    Great time with family and kids caught some bass. Captain Brandon and first mate Corbin are great.

  • Scott Pimentel
    Scott Pimentel
    us
    California, USA
    Medlem siden 2021
    5.0
    VERIFISERT

    Half day

    5 – Timers tur - 12:00 PM den September 4, 2021 • 6 voksne

    Even though other boats were coming in due to the wind our Captain Brandon pushed on and it ended up being great, put us on some fish and it was a great day. Going out on the full day next

  • Christy Canning
    Christy Canning
    us
    Arizona, USA
    Medlem siden 2022
    5.0
    VERIFISERT

    1st time fishing the ocean

    5 – Timers tur - 12:00 PM den July 28, 2022 • 5 voksne • 3 barn

Vurdering

4.9
38 anmeldelser
4.9
Båt og utstyr
5.0
Kaptein & mannskap
4.9
Fiskeopplevelse

Fiskernes galleri (32)

Hva fiskere sier

87%
Anbefalt

Alle anmeldelser (38)

Viser 1 – 5 av 38 anmeldelser
Ron Lefton
Ron Lefton
Gjentakende fisker
us
California, USA
Medlem siden 2023
2 turer
5.0
VERIFISERT
Fish, Fish, Fish!!
5 – Hour Trip den August 30, 2026 • 6 voksne

We caught lots of fish all day long. Captain Travis knew exactly where to go and all 6 of us killed it at every spot. We came home with a ton of filets and would highly recommend this charter!!!

Rapportert fangst:
Tunfisk (Gulfinnet)
Calico Bass
Barrakuda (Stillehavet)
Stacey VandenBerge
Stacey VandenBerge
us
California, USA
Medlem siden 2026
5.0
VERIFISERT
what a great day!
5 – Hour Trip - 12:00 PM den July 27, 2026 • 2 voksne • 3 barn

Captain Travis was an amazing guide getting us more bass than we know what to do with. Deckhand Eric was on it with fishing poles and changimg out hooks, very kind with our kids. Made a lot of family memories that day!

Rapportert fangst:
Tunfisk (Gulfinnet)
Calico Bass
Holly Moore
Holly Moore
us
Montana, USA
Medlem siden 2026
5.0
VERIFISERT
Great fishing trip experience!
5 – Hour Trip den March 27, 2026 • 2 voksne • 2 barn

Whole fishing experience was great! Caught lots of fish! Great for kids and families! No complaints at all! Captain and crew made sure everyone was comfortable and were very accommodating! Definitely recommend!

Rapportert fangst:
Kveite
Calico Bass
Martin Rhodes
Martin Rhodes
Gjentakende fisker
us
Arizona, USA
Medlem siden 2023
3 turer
5.0
VERIFISERT
Fishing with Corey
5 – Hour Trip - 12:00 PM den September 5, 2026 • 3 voksne • 1 barn

Peter Fernberg
Peter Fernberg
Gjentakende fisker
gb
Storbritannia
Medlem siden 2023
2 turer
5.0
VERIFISERT
Fantastic trip
Special 5 hour trip for Peter Fernberg den September 18, 2025 • 2 voksne

We booked a half day trip on The Current and what a brilliant trip we had. We fished off the coast and within minutes of starting we were into Sand Bass and Calico Bass and caught well over 60 fish and kept enough for lunch! We moved 15 mins south and got into some serious Halibut, best over 30lb. Absolutely fantastic day and Brandon and Corbyn were fanatastic crew and looked after us superbly. Thanks again guys!

Vanlige spørsmål om Dana Wharf Sportfishing – Current

Dana Wharf Sportfishing – Current tilbyr følgende turer til kunder:
  • US $1,650 per gruppe - 5 – Hour Trip (5 timer)
  • US $1,650 per gruppe - 5 – Hour Trip - 12:00 PM (5 timer)
Når du bestiller en tur med Dana Wharf Sportfishing – Current, kan du forvente følgende fasiliteter om bord:
  • Toalett
  • Klimaanlegg
  • GPS
  • Fishfinder
  • Seng
  • Flybridge
  • Levende agn-brønn
  • Kjøkken
  • Kjøleskap
  • Multimediasystem
  • Outriggere
  • Isbox
  • Radar
Turer bestilt med Dana Wharf Sportfishing – Current inkluderer:
  • Stenger, hjul & agn
  • Levende agn
  • Sluk
  • Rensing og filetering av fangst
  • Snacks
  • Drikke
  • Styrmann
Dana Wharf Sportfishing – Current tilbyr følgende typer fiske:
  • Kystnært fiske
  • Kystnært fiske
  • Havfiske
Dana Wharf Sportfishing – Current tilbyr følgende fisketeknikker:
  • Lett fiskeutstyr
  • Tungt fiskeutstyr
  • Bunnfiske
  • Trolling
  • Spinning
  • Jiggfiske
  • Drivfiske
  • Dyphavsfiske
Mest ettertraktede fiskearter med Dana Wharf Sportfishing – Current inkluderer:
  • Barrakuda (Stillehavet)
  • Calico Bass
  • California Sheephead
  • Gullmakrell (Mahi Mahi)
  • Halibut (California)
  • Rockfish
  • Tunfisk (Gulfinnet)

Din operatør

Dana Wharf Sportfishing
Dana Wharf Sportfishing
Dana Point, California, forente stater
52 Kundeanmeldelser
Typisk respons innen 8 timer
Medlem siden January 2018
Dana Wharf Sportfishing har drevet langs kysten av California i de siste tre tiårene. Gjennom hardt arbeid har de lært seg hvor de beste plassene er og hvilke triks de lokale fiskene går på. De deler gjerne dette med kundene sine – samtidig som de tilbyr profesjonell og høflig service. Dana Wharf Sportfishing har som mål å være det foretrukne reisemålet for enhver fisker som besøker denne delen av California.
Dana Wharf Sportfishing
Dana Wharf Sportfishing
52
anmeldelser
2018
medlem siden
~8h
svar
Dana Wharf Sportfishing har drevet langs kysten av California i de siste tre tiårene. Gjennom hardt arbeid har de lært seg hvor de beste plassene er og hvilke triks de lokale fiskene går på. De deler gjerne dette med kundene sine – samtidig som de tilbyr profesjonell og høflig service. Dana Wharf Sportfishing har som mål å være det foretrukne reisemålet for enhver fisker som besøker denne delen av California.

Fisken du kan fiske etter

Barrakuda (Stillehavet)
Barrakuda (Stillehavet)
Calico Bass
Calico Bass
California Sheephead
California Sheephead
Delfin (Mahi Mahi)
Delfin (Mahi Mahi)
California Halibut
California Halibut
Rockfish
Rockfish
Tunfisk (Gulfinnet)
Tunfisk (Gulfinnet)
Barrakuda (Stillehavet)
Barrakuda (Stillehavet)
Calico Bass
Calico Bass
California Sheephead
California Sheephead
Delfin (Mahi Mahi)
Delfin (Mahi Mahi)
California Halibut
California Halibut

Ekte fangster av denne kaptein

  • Fish, Fish, Fish!!
    Ron L.
    Ron L.
  • what a great day!
    Stacey V.
    Stacey V.
  • Great fishing trip experience!
    Holly M.
    Holly M.
  • Fantastic trip
    Peter F.
    Peter F.
  • Great experience
    Ian J.
    Ian J.
  • Great Day!
    Fred A.
    Fred A.
  • Great people
    Carolyn N.
    Carolyn N.
  • 1st time fishing the ocean
    Christy C.
    Christy C.
  • Great Trip!
    Cort G.
    Cort G.
  • First time fishing’
    Jeff C.
    Jeff C.

Hvordan er båten?

Boat image
Båtkategori
Sportsfiskebåter
Kapasitet
6 personer
Båtlengde
53 ft
Byggeår
1978
Båtprodusent
Hatteras
Båttype
Sportsfiske
Motormodell
Cummins
Drevet av KI
2 x 1400HP
Maks cruisehastighet
25 knop

Hva slags fiske skal du drive med?

Kystnært fiske
Kystnært fiske
Havfiske

Hvilke fisketeknikker du kan prøve

Lett fiskeutstyr
Tungt fiskeutstyr
Bunnfiske
Trolling
Spinning
Jiggfiske
Drivfiske
Dyphavsfiske

Hvilke fasiliteter er tilgjengelige om bord

Toalett
Klimaanlegg
GPS
Fishfinder
Seng
Flybridge
Levende agn-brønn
Kjøkken
Kjøleskap
Multimediasystem
Outriggere
Isbox
Radar
Hva som er inkludert i turopprisen
Stenger, hjul & agn
Levende agn
Sluk
Rensing og filetering av fangst
Snacks
Drikke
Styrmann

Hvordan avbestillinger fungerer

Gratis avbestilling opptil 14 dager før turen
Du kan avbestille eller endre bestillingen din opptil 14 dager før turdatoen, uten ekstra kostnader. Hvis du avbestiller eller endrer bestillingen din senere, eller ikke møter opp, mister du 100% av det du har betalt.
Del flere opplysninger...

Hva retningslinjene for oppføringen er

Henting ikke inkludert
Transport til/fra avreisested er ikke inkludert i turtakstene.
barnevennlig
Du beholder fangsten
Fang og slipp tillatt

Hvordan du kan betale

Book med 10% depositum, betal resten til kaptein
Når kapteinen bekrefter turen din, belaster FishingBooker kredittkortet ditt et depositum på 10% for å garantere reservasjonen din.
Den resterende saldoen skal betales direkte til charteroperatøren på eller før turdatoen din med en av følgende betalingsmetoder:
 Kontant
 Visa
 Mastercard
 American Express

Hva som biter i Dana Point akkurat nå

Barrakuda (Stillehavet)Barrakuda (Stillehavet)
Calico BassCalico Bass
California SheepheadCalifornia Sheephead
Gullmakrell (Mahi Mahi)Gullmakrell (Mahi Mahi)
RockfishRockfish
Tunfisk (Gulfinnet)Tunfisk (Gulfinnet)

Sammenlign lignende fiskecharter

Denne turen
Dana Wharf Sportfishing – Current
Dana Wharf Sportfishing – Current
4.9
(38)
53 fot
Gruppestørrelse 1 - 6
1 - 6
Fish 1
Fish 2
+5
5 timers tur • 6 personer
US $1,650