Stick Marsh Charters 

4.6/5 (31 beoordelingen)
 Stick Marsh, Fellsmere, FL 32948, Verenigde Staten

Stick Marsh Charters 

Fellsmere, FL, Verenigde Staten
19 ft
3
4.6/5 (31 beoordelingen)

Eerder bij ons geboekt? U komt mogelijk in aanmerking voor een Loyaliteitskorting. Log in om te controleren.

Ga mee met schipper Rick Marchetti en Stick Marsh Charters voor een visavontuur bij Sebastian, FL. Rick heeft tientallen jaren ervaring met vissen in zowel de open zee als het rijke backcountry en de rivieren. Of je nu een doorgewinterde veteraan bent of iemand die de kneepjes van het vak leert, Rick zal zijn best doen om ervoor te zorgen dat je een trip krijgt die is afgestemd op jouw wensen.

Je gaat vissen aan boord van een 19' Stalker center console die wordt aangedreven door een 130 PK Evinrude-motor. Haar kleinere formaat maakt het gemakkelijk om door ondieper of smaller water te navigeren, waardoor ze perfect geschikt is voor bijna elk soort zoetwatertrip. Er is genoeg ruimte op de boot voor maximaal drie vissers.

Stick Marsh Charters is gespecialiseerd in het vangen van Forelbaars met kunstaas. Het water van het moeras varieert van 4 tot 8 voet diep en is een van de beste plekken in de omgeving om op Forelbaars te vissen. Het is een van de top 10 trofee Forelbaars-locaties in de hele staat, wat het zeker de moeite waard maakt.

De prijs van een trip omvat alle hengels, molens en eindmateriaal die nodig zijn voor een productieve trip. Zodra je weer aan wal bent, kan schipper Rick de vangst voor je schoonmaken. Het enige wat je hoeft mee te nemen zijn wat drankjes, snacks, een gepolariseerde zonnebril, en je bent helemaal klaar.

Ga mee met schipper Rick Marchetti en Stick Marsh Charters voor een visavontuur bij Sebastian, FL. Rick heeft tientallen jaren ervaring met vissen in zowel de open zee als het rijke backcountry en de rivieren. Of je nu een doorgewinterde veteraan bent of iemand die de kneepjes van het vak leert, Rick zal zijn best doen om ervoor te zorgen dat je een trip krijgt die is afgestemd op jouw wensen.

Je gaat vissen aan boord van een 19' Stalker center console die wordt aangedreven door een 130 PK Evinrude-motor. Haar kleinere formaat maakt het gemakkelijk om door ondieper of smaller water te navigeren, waardoor ze perfect geschikt is voor bijna elk soort zoetwatertrip. Er is genoeg ruimte op de boot voor maximaal drie vissers.

Stick Marsh Charters is gespecialiseerd in het vangen van Forelbaars met kunstaas. Het water van het moeras varieert van 4 tot 8 voet diep en is een van de beste plekken in de omgeving om op Forelbaars te vissen. Het is een van de top 10 trofee Forelbaars-locaties in de hele staat, wat het zeker de moeite waard maakt.

De prijs van een trip omvat alle hengels, molens en eindmateriaal die nodig zijn voor een productieve trip. Zodra je weer aan wal bent, kan schipper Rick de vangst voor je schoonmaken. Het enige wat je hoeft mee te nemen zijn wat drankjes, snacks, een gepolariseerde zonnebril, en je bent helemaal klaar.

Rick Marchetti
Schipper
Rick Marchetti
reageert binnen een uur

Beschikbaarheid en prijzen van trips

Tripdatum:
Groepsgrootte:
Selecteer datum om beschikbaarheid te zien
July 2026
SuMoTuWeThFrSa
Loading...
Aantal dagen
1
Groepsgrootte
2 volwassenen • 0 kinderen
Wijzigen
Bijna klaar...
Halve Dagtrip (Ochtend)
GRATIS Annulering 7 dagen van tevoren
4 uur trip starts at 7:00 AM
US $375
Hele boot: 2 personen
Halve Dagtrip (Middag)
GRATIS Annulering 7 dagen van tevoren
4 uur trip starts at 2:00 PM
US $375
Hele boot: 2 personen
3/4 dagtrip
GRATIS Annulering 7 dagen van tevoren
6 uur trip starts at 7:00 AM
US $425
Hele boot: 2 personen
Dagtrip
GRATIS Annulering 7 dagen van tevoren
8 uur trip starts at 6:05 AM
US $500
Hele boot: 2 personen
Er zijn 6 personen die naar deze charter kijken.

Klantbeoordelingen

Loading...

Beoordeling

4.6
31 beoordelingen
4.3
Boot & uitrusting
4.7
Schipper & bemanning
4.7
Viservaring

Hengelaars' galerij (30)

Wat vissers zeggen

94%
Aanbevolen

Alle beoordelingen (31)

Weergeven 15 van 31 recensies
Patreese Jones
Patreese Jones
Repeat angler
us
Alabama, Verenigde Staten
Member since 2025
11 trips
5.0
Geverifieerd
1st time on Crappie
Half Day Trip (AM) op March 2, 20262 volwassenen

We had a great time. We said we wanted to catch Crappies and Captain Rick put us on them. We landed 10 crappie and a Bluegill. We landed even more big bass, but released them. Great Day!!!

John Inks
John Inks
Repeat angler
us
Ohio, Verenigde Staten
Member since 2025
3 trips
5.0
Geverifieerd
Great Trip
Half Day Trip (AM) op June 11, 20262 volwassenen

WOW Is all i can say. Caught my PB Largemouth. 8.5 - 9 lbs. 20 fish boated. I missed at least 10 more. Capt was great. Knew his stuff, put me on fish.

Gerapporteerde vangst:
Forelbaars
Scot Kelly
Scot Kelly
Repeat angler
us
Iowa, Verenigde Staten
Member since 2020
2 trips
4.7
Geverifieerd
Captain Rick Put Us On the Fish
3/4 Day Trip op March 16, 20262 volwassenen

Caught 24 Bass, personal best 7lb largemouth. Could have fished longer but we ran out of bait! Will get more next time.

Raphael Coccia
Raphael Coccia
us
New York, Verenigde Staten
Member since 2025
5.0
Geverifieerd
Best bass trip in years!
Half Day Trip (PM) op October 11, 20252 volwassenen

From the moment Rick dropped the anchor until we left, we caught fish after fish! Rick was a great teacher and had the patience to help you be successful. Thanks for a great day fishing!

Robert Jones
Robert Jones
us
Californië, Verenigde Staten
Member since 2025
4.7
Geverifieerd
Great captain and fishing
Half Day Trip (PM) op August 10, 20253 volwassenen

Don’t miss on fishing with Captain Rick…good time and he knows his stuff

Veelgestelde vragen over Stick Marsh Charters

Stick Marsh Charters biedt de volgende trips aan klanten aan:
  • US $375 per groep, extra US $45 per persoon na 2 gasten - Half Day Trip (AM) (4 uur)
  • US $375 per groep, extra US $45 per persoon na 2 gasten - Half Day Trip (PM) (4 uur)
  • US $425 per groep, extra US $45 per persoon na 2 gasten - 3/4 Day Trip (6 uur)
  • US $500 per groep, extra US $45 per persoon na 2 gasten - Full Day Trip (8 uur)
Wanneer je een trip boekt bij Stick Marsh Charters, kun je de volgende voorzieningen aan boord verwachten:
  • GPS
  • Levendige aas bak
  • Koelbox
Trips geboekt bij Stick Marsh Charters omvatten:
  • Hengels, molens & uitrusting
  • Vangst schoonmaken & fileren
  • Visvergunning
Stick Marsh Charters biedt de volgende visstijlen aan:
  • Riviervissen
  • Meervissen
  • Backcountry vissen
Stick Marsh Charters biedt de volgende vistechnieken aan:
  • Licht materiaal
  • Zwaar materiaal
  • Jigging
Top doelsoorten met Stick Marsh Charters zijn:
  • Forelbaars
  • Crappie

Uw schipper

Rick Marchetti
Rick Marchetti
Rick Marchetti

Fellsmere, Florida, Verenigde Staten

2 Visverslagen
127 Klantbeoordelingen
Typische reactie binnen een uur
Lid sinds January 2018

Kapitein Rick is een geboren Floridaan, en een van zijn eerste visherinneringen is het vissen op Forelbaars in de Everglades. Hij vist al sinds de jaren zeventig op de open zee bij Sebastian en heeft in die tijd behoorlijk wat geleerd.

2 Visverslagen
127 Klantbeoordelingen
Typische reactie binnen een uur
Lid sinds January 2018

Kapitein Rick is een geboren Floridaan, en een van zijn eerste visherinneringen is het vissen op Forelbaars in de Everglades. Hij vist al sinds de jaren zeventig op de open zee bij Sebastian en heeft in die tijd behoorlijk wat geleerd.

De vis die je kunt vangen

Forelbaars
Forelbaars
Amerikaanse Zonnebaars
Amerikaanse Zonnebaars
Forelbaars
Forelbaars
Amerikaanse Zonnebaars
Amerikaanse Zonnebaars

Hoe ziet de boot eruit?

Boat image
Bootcategorie
Consoleboten
Capaciteit
3 personen
Bootlengte
19 ft
Bouwjaar
2003
Bootfabrikant
Stalk
Boottype
Centerconsole
Motormodel
Evinrude
Mogelijk gemaakt door
1 x 130PK

Wat voor soort vissen ga je doen?

Riviervissen
Meervissen
Backcountry Vissen

Welke vistechnieken je kunt proberen

Licht Materiaal
Zwaar Tuig
Jigging

Welke voorzieningen zijn er aan boord beschikbaar

GPS
Levendige aas bak
Koelbox

Wat is inbegrepen in de reiskosten

Hengels, molens & uitrusting
Vangst schoonmaken & fileren
Visvergunning

Hoe annuleringen werken

Gratis annulering tot 7 dagen voor de trip

Je kunt je boeking tot 7 dagen voor de visdatum kosteloos annuleren of wijzigen. Als je later annuleert of wijzigt, of niet komt opdagen, verlies je 100% van wat je hebt betaald.

Meer details

Wat het advertentiebeleid is

Ophalen niet inbegrepen

Vervoer van/naar de vertreklocatie is niet inbegrepen in de tripprijs.

Kindvriendelijk
Je houdt de vangst
Vangst en terugzet toegestaan

Hoe u kunt betalen

Boek met 20% aanbetaling, betaal de rest aan de schipper

Wanneer de schipper je trip bevestigt, brengt FishingBooker een aanbetaling van 20% in rekening op je creditcard om je reservering te garanderen.

Het resterende bedrag dient rechtstreeks aan de charteroperator te worden betaald op of vóór de datum van uw trip met een van de volgende betaalmethoden:

 Contant

 Visa

 Mastercard

 American Express

Bij betaling van het resterende saldo met een creditcard wordt een toeslag van 3% in rekening gebracht.

Vergelijk vergelijkbare visvakantie charters

Huidig
Stick Marsh Charters
Stick Marsh Charters
4.6
(31)
19 ft
Groepsgrootte 1 - 3
1 - 3
Fish 1
Fish 2
4 uur trip • 2 personen
US $375