2 Rocky Rivers Guide Service 

5.0/5 (28 beoordelingen)
 South Union Street 786, Middletown, PA 17057, Verenigde Staten

2 Rocky Rivers Guide Service 

Middletown, PA, Verenigde Staten
18 ft
2
5.0/5 (28 beoordelingen)

Eerder bij ons geboekt? U komt mogelijk in aanmerking voor een Loyaliteitskorting. Log in om te controleren.

Als je klaar bent om te gaan vissen op de Susquehanna, Juniata
Rivers of Sayers Lake, boek dan een trip met 2 Rocky Rivers Guide Service. Schipper Jason heeft vele uren op deze wateren doorgebracht en kent ze door en door.

Deze wateren zijn de thuisbasis van Kleinbekbaars, Amerikaanse Zonnebaars en meer, afhankelijk van het seizoen. Op de dag van je trip gebruik je voornamelijk licht spinmateriaal of castingmateriaal dat wordt verstrekt. 

Denk je eraan om de hele familie mee te nemen? Kinderen zijn van harte welkom! Kinderen moeten zwemvesten dragen, dus vraag na of de juiste maat aan boord beschikbaar is. Je moet je eigen eten en drinken meenemen om je energie op peil te houden tijdens de trip!

Schipper Jason vaart met een 18' G3 jetboot met capaciteit voor 2 passagiers. De boot heeft alles wat je nodig hebt voor een productieve dag op het water. Schipper Jason zorgt voor hengels en molens, evenals kunstaas.

Voordat je aan boord komt, moet je een lokale visvergunning kopen voor iedereen in je groep. Deze informatie is meestal online beschikbaar, of je kunt het aan de schipper vragen. Sommige soorten mogen niet gevangen worden of vereisen speciale regelgeving, dus zorg ervoor dat je weet wat je kunt verwachten.

Enkele essentiële zaken om mee te nemen zijn een hoed, zonnebril, flessenwater en zonnebrandcrème (geen spray). Alcohol is toegestaan in matige hoeveelheden, zolang je sterke drank en glazen flessen vermijdt.

Kom nu aan boord bij 2 Rocky Rivers Guide Service en raak verslaafd!

Als je klaar bent om te gaan vissen op de Susquehanna, Juniata
Rivers of Sayers Lake, boek dan een trip met 2 Rocky Rivers Guide Service. Schipper Jason heeft vele uren op deze wateren doorgebracht en kent ze door en door.

Deze wateren zijn de thuisbasis van Kleinbekbaars, Amerikaanse Zonnebaars en meer, afhankelijk van het seizoen. Op de dag van je trip gebruik je voornamelijk licht spinmateriaal of castingmateriaal dat wordt verstrekt. 

Denk je eraan om de hele familie mee te nemen? Kinderen zijn van harte welkom! Kinderen moeten zwemvesten dragen, dus vraag na of de juiste maat aan boord beschikbaar is. Je moet je eigen eten en drinken meenemen om je energie op peil te houden tijdens de trip!

Schipper Jason vaart met een 18' G3 jetboot met capaciteit voor 2 passagiers. De boot heeft alles wat je nodig hebt voor een productieve dag op het water. Schipper Jason zorgt voor hengels en molens, evenals kunstaas.

Voordat je aan boord komt, moet je een lokale visvergunning kopen voor iedereen in je groep. Deze informatie is meestal online beschikbaar, of je kunt het aan de schipper vragen. Sommige soorten mogen niet gevangen worden of vereisen speciale regelgeving, dus zorg ervoor dat je weet wat je kunt verwachten.

Enkele essentiële zaken om mee te nemen zijn een hoed, zonnebril, flessenwater en zonnebrandcrème (geen spray). Alcohol is toegestaan in matige hoeveelheden, zolang je sterke drank en glazen flessen vermijdt.

Kom nu aan boord bij 2 Rocky Rivers Guide Service en raak verslaafd!

Jason Zimmerman
Schipper
Jason Zimmerman
ID & gegevens geverifieerd
reageert binnen een uur

Beschikbaarheid en prijzen van trips

Tripdatum:
Groepsgrootte:
Selecteer datum om beschikbaarheid te zien
July 2026
SuMoTuWeThFrSa
Loading...
Aantal dagen
1
Groepsgrootte
2 volwassenen • 0 kinderen
Wijzigen
Bijna klaar...
4 uur durende trip – Kleinbekbaars
GRATIS Annulering 7 dagen van tevoren
4 uur trip meerdere starttijden (6:00 AM, 3:00 PM)
Bass (Smallmouth)
US $325
Hele boot: 2 personen
6 uur durende trip – Kleinbekbaars
GRATIS Annulering 7 dagen van tevoren
6 uur trip meerdere starttijden (6:00 AM, 3:00 PM)
Bass (Smallmouth)
US $425
Hele boot: 2 personen
6 uur durende trip – Amerikaanse Zonnebaars
GRATIS Annulering 7 dagen van tevoren
6 uur trip meerdere starttijden (7:00 AM, 3:00 PM)
Seizoensreis
May 1 - Jun 10
Crappie
Sunfish
Perch (Yellow)
US $450
Hele boot: 2 personen
Er zijn 6 personen die naar deze charter kijken.

Klantbeoordelingen

Loading...

Beoordeling

5.0
28 beoordelingen
5.0
Boot & uitrusting
5.0
Schipper & bemanning
5.0
Viservaring

Hengelaars' galerij (39)

Alle beoordelingen (28)

Weergeven 15 van 28 recensies
John Whalon
John Whalon
us
Pennsylvania, Verenigde Staten
Member since 2025
5.0
Great day on the Susquehanna!
4 Hour Trip – Smallmouth - 3:00 PM op October 5, 2025

Great day on the Susquehanna! With the water so low that other guides weren't even going out but Jason knows the river and did a great job putting us in the right spots at the right time. He started with a go-to spot to make sure we caught fish then moved on to where we were catching the big boys. Nothing like seeing a hooked bass break water!

Gerapporteerde vangst:
Kleinbekbaars
Jason Zimmerman
Reactie van de schipper

Thanks John

Louis Mazzei
Louis Mazzei
us
New Jersey, Verenigde Staten
Member since 2026
5.0
Geverifieerd
smallmouth bonanza
4 Hour Trip – Smallmouth op April 22, 20262 volwassenen

if you’d like to try your hand at catching big Snallimouth Bass , look no further. Captain Jason will get you on them . He will also teach you the techniques of fishing on a river.

Gerapporteerde vangst:
Kleinbekbaars
Jason Zimmerman
Reactie van de schipper

Thanks, glad you had fun.

Shaphon Hayes
Shaphon Hayes
us
Iowa, Verenigde Staten
Member since 2026
5.0
Geverifieerd
Nieuw
Fishing with Jason
4 Hour Trip – Smallmouth - 3:00 PM op July 25, 20261 volwassene

Gerapporteerde vangst:
Kleinbekbaars
Travis Marquess
Travis Marquess
Repeat angler
us
Maryland, Verenigde Staten
Member since 2019
27 trips
5.0
Geverifieerd
Great Day on the water
4 Hour Trip – Smallmouth - 3:00 PM op April 29, 20262 volwassenen

Capt. Jason did an amazing job of putting us on fish despite some tougher weather conditions. He is a great guy and fun to hang out with as you fish.

Jason Zimmerman
Reactie van de schipper

Thanks Travis. Pleasure fishing with you guys as well.

Ronald Fink
Ronald Fink
Member since 2025
5.0
Great Smally Trip
op August 2, 2025

Thanks Jason for a great trip. Your knowledge, openness to teach, perfect boat and great equipment led to a perfect day. We had a good number of quality fish and completely enjoyed the experience. We'll be back for more rocky river action.

Gerapporteerde vangst:
Kleinbekbaars
Jason Zimmerman
Reactie van de schipper

Thanks Ron. We will get out again some time.

Veelgestelde vragen over 2 Rocky Rivers Guide Service

2 Rocky Rivers Guide Service biedt de volgende trips aan klanten aan:
  • US $325 per groep - 4 Hour Trip – Smallmouth (4 uur)
  • US $325 per groep - 4 Hour Trip – Smallmouth - 3:00 PM (4 uur)
  • US $425 per groep - 6 Hour Trip – Smallmouth (6 uur)
  • US $425 per groep - 6 Hour Trip – Smallmouth - 3:00 PM (6 uur)
  • US $450 per groep - 6 Hour Trip – Crappie (6 uur)
  • US $450 per groep - 6 Hour Trip – Crappie - 3:00 PM (6 uur)
Wanneer je een trip boekt bij 2 Rocky Rivers Guide Service, kun je de volgende voorzieningen aan boord verwachten:
  • GPS
  • Viszoeker
  • Levendige aas bak
  • Draadloze trollingmotor
Trips geboekt bij 2 Rocky Rivers Guide Service omvatten:
  • Hengels, molens & uitrusting
  • Lokaas
2 Rocky Rivers Guide Service biedt de volgende visstijlen aan:
  • Riviervissen (Susquehanna and Juniata)
  • Meervissen (Sayers)
2 Rocky Rivers Guide Service biedt de volgende vistechnieken aan:
  • Licht materiaal
  • Spinnen
Top doelsoorten met 2 Rocky Rivers Guide Service zijn:
  • Bass (Smallmouth)
  • Crappie

Uw schipper

Jason Zimmerman
Jason Zimmerman
Jason Zimmerman

Middletown, Pennsylvania, Verenigde Staten

ID & vergunning geverifieerd
28 Klantbeoordelingen
Typische reactie binnen een uur
Lid sinds April 2025
Keuze van de Visser

De Angler's Choice Award wordt toegekend aan aanbiedingen die consequent een hoogwaardige service leveren en uitstekende beoordelingen van klanten ontvangen.

Ik kom oorspronkelijk uit de omgeving van Harrisburg. Als kind bracht ik mijn zomers door met vissen in zowel de Susquehanna als de Juniata rivieren. Jarenlang heb ik zelfs aan de Susquehanna gewoond. Momenteen woon ik in een kleine gemeenschap op 15 minuten van de rivier en breng ik mijn tijd door met het brengen van mijn 2 kinderen naar hun activiteiten of met iets doen in de buitenlucht. Jagen of vissen. Ik heb ervaring met het navigeren op de wateren van de Susquehanna en Juniata rivieren, evenals Sayers lake, en ik ben klaar om je mee te nemen op een therapeutische visexcursie. Er gaat niets boven het zijn op het water bij zonsopgang of zonsondergang. De rivieren staan bekend om hun Kleinbekbaars en Sayers staat bekend om uitstekend Amerikaanse Zonnebaars vissen en ik vind het heerlijk om je op beide te zetten.

ID & vergunning geverifieerd
28 Klantbeoordelingen
Typische reactie binnen een uur
Lid sinds April 2025
Keuze van de Visser

De Angler's Choice Award wordt toegekend aan aanbiedingen die consequent een hoogwaardige service leveren en uitstekende beoordelingen van klanten ontvangen.

Ik kom oorspronkelijk uit de omgeving van Harrisburg. Als kind bracht ik mijn zomers door met vissen in zowel de Susquehanna als de Juniata rivieren. Jarenlang heb ik zelfs aan de Susquehanna gewoond. Momenteen woon ik in een kleine gemeenschap op 15 minuten van de rivier en breng ik mijn tijd door met het brengen van mijn 2 kinderen naar hun activiteiten of met iets doen in de buitenlucht. Jagen of vissen. Ik heb ervaring met het navigeren op de wateren van de Susquehanna en Juniata rivieren, evenals Sayers lake, en ik ben klaar om je mee te nemen op een therapeutische visexcursie. Er gaat niets boven het zijn op het water bij zonsopgang of zonsondergang. De rivieren staan bekend om hun Kleinbekbaars en Sayers staat bekend om uitstekend Amerikaanse Zonnebaars vissen en ik vind het heerlijk om je op beide te zetten.

De vis die je kunt vangen

Kleinbekbaars
Kleinbekbaars
Amerikaanse Zonnebaars
Amerikaanse Zonnebaars
Kleinbekbaars
Kleinbekbaars
Amerikaanse Zonnebaars
Amerikaanse Zonnebaars

Hoe ziet de boot eruit?

Boat image
Bootcategorie
Skiffs en flats boten
Capaciteit
2 personen
Bootlengte
18 ft
Bouwjaar
2022
Bootfabrikant
G3
Boottype
Aluminium vissen
Motormodel
Yamaha
Mogelijk gemaakt door
1 x 80PK
Maximale vaarsnelheid
32 knopen

Wat voor soort vissen ga je doen?

Riviervissen
Susquehanna en Juniata
Meervissen
Sayers

Welke vistechnieken je kunt proberen

Licht Materiaal
Spinvissen

Welke voorzieningen zijn er aan boord beschikbaar

GPS
Viszoeker
Levendige aas bak
Draadloze trollingmotor

Wat is inbegrepen in de reiskosten

Hengels, molens & uitrusting
Lokaas

Hoe annuleringen werken

Gratis annulering tot 7 dagen voor de trip

Je kunt je boeking tot 7 dagen voor de visdatum kosteloos annuleren of wijzigen. Als je later annuleert of wijzigt, of niet komt opdagen, verlies je 100% van wat je hebt betaald.

Meer details

Wat het advertentiebeleid is

Ophaallocatie wordt bij reservering afgesproken

Vervoer van en naar de vertreklocatie kan beschikbaar zijn en in de prijs inbegrepen zijn, afhankelijk van uw locatie en afstand tot de haven.

Kindvriendelijk
Kinderen vanaf 8 jaar welkom.
Je houdt de vangst
Sayers-crappie
Vangst en terugzetten verplicht
Kleinbekbaars

Hoe u kunt betalen

Boek met 20% aanbetaling, betaal de rest aan de schipper

Wanneer de schipper je trip bevestigt, brengt FishingBooker een aanbetaling van 20% in rekening op je creditcard om je reservering te garanderen.

Het resterende bedrag dient rechtstreeks aan de charteroperator te worden betaald op of vóór de datum van uw trip met een van de volgende betaalmethoden:

 Contant

 Cheques

Vergelijk vergelijkbare visvakantie charters

Huidig
2 Rocky Rivers Guide Service
2 Rocky Rivers Guide Service
5.0
(28)
18 ft
Groepsgrootte 1 - 2
1 - 2
Fish 1
Fish 2
4 uur trip • 2 personen
US $325