SanCap Fishing Company 

5.0
(4 beoordelingen)
 
Staatsvergunning
 20 Sanibel Causeway, Fort Myers, FL 33908, Verenigde Staten–

SanCap Fishing Company 

Fort Myers, FL, Verenigde Staten
–
22 ft
3
5.0
(4 beoordelingen)

Eerder bij ons geboekt? U komt mogelijk in aanmerking voor een Loyaliteitskorting. Log in om te controleren.

Er is een vis met jouw naam erop in Fort Myers en SanCap Fishing Company helpt je om hem te vangen! Met Captain Patrick aan het roer heb je een deskundige en ervaren gids.

Afhankelijk van het seizoen kun je Binnensnoek, Redfish, Tarpon, Gevlekte Ombervis, Grijze Zeebaars, Gag Tandbaars, Batjauwvis, Schaapskopbrasem, Zwartpunthaai, Grote Geelstaart, Grote Barracuda, Itajara en wie weet wat nog meer vangen!

Je gaat je vangst vangen door te spinvissen, jiggen, bodemvissen, of misschien iets meer gespecialiseerds in dit gebied.

Kinderen zijn welkom, dus het hele gezin kan komen en de dag loskoppelen! Als je geen kindermaat zwemvest hebt, kunnen wij er een verstrekken zonder extra kosten. Vergeet ook niet om snacks mee te nemen om vermoeidheid tijdens de trip te voorkomen!

Je gaat vissen vanaf een 22' baaivaartuig met ruimte voor 4 passagiers. Het heeft alles wat je nodig hebt voor een productieve dag op het water.

Je vindt hengels, molens en materiaal klaar voor je dag, levend aas wordt elke ochtend voorafgaand aan je aankomst gevangen.

De charterboot dekt je visvergunning, dus je kunt er direct naartoe rijden en zonder gedoe aan boord komen! Houd er rekening mee dat sommige vissen oogstlimieten of gesloten seizoenen kunnen hebben. Je schipper helpt je de regelgeving te volgen terwijl je vist.

Vergeet niet om zonnebrandcrème (niet-spray), een hoed en een zonnebril mee te nemen. Als je andere drankjes wilt meenemen, vraag het gerust. Alcohol is toegestaan in matige hoeveelheden, vermijd alleen sterke drank en glazen flessen. Flessenwater wordt verstrekt.

Neem hieronder contact op met Capt. Patrick en begin vandaag nog met het plannen van je trip!

Er is een vis met jouw naam erop in Fort Myers en SanCap Fishing Company helpt je om hem te vangen! Met Captain Patrick aan het roer heb je een deskundige en ervaren gids.

Afhankelijk van het seizoen kun je Binnensnoek, Redfish, Tarpon, Gevlekte Ombervis, Grijze Zeebaars, Gag Tandbaars, Batjauwvis, Schaapskopbrasem, Zwartpunthaai, Grote Geelstaart, Grote Barracuda, Itajara en wie weet wat nog meer vangen!

Je gaat je vangst vangen door te spinvissen, jiggen, bodemvissen, of misschien iets meer gespecialiseerds in dit gebied.

Kinderen zijn welkom, dus het hele gezin kan komen en de dag loskoppelen! Als je geen kindermaat zwemvest hebt, kunnen wij er een verstrekken zonder extra kosten. Vergeet ook niet om snacks mee te nemen om vermoeidheid tijdens de trip te voorkomen!

Je gaat vissen vanaf een 22' baaivaartuig met ruimte voor 4 passagiers. Het heeft alles wat je nodig hebt voor een productieve dag op het water.

Je vindt hengels, molens en materiaal klaar voor je dag, levend aas wordt elke ochtend voorafgaand aan je aankomst gevangen.

De charterboot dekt je visvergunning, dus je kunt er direct naartoe rijden en zonder gedoe aan boord komen! Houd er rekening mee dat sommige vissen oogstlimieten of gesloten seizoenen kunnen hebben. Je schipper helpt je de regelgeving te volgen terwijl je vist.

Vergeet niet om zonnebrandcrème (niet-spray), een hoed en een zonnebril mee te nemen. Als je andere drankjes wilt meenemen, vraag het gerust. Alcohol is toegestaan in matige hoeveelheden, vermijd alleen sterke drank en glazen flessen. Flessenwater wordt verstrekt.

Neem hieronder contact op met Capt. Patrick en begin vandaag nog met het plannen van je trip!

Patrick Wirth
Schipper
Patrick Wirth
20 jaar ervaring
ID & gegevens geverifieerd
reageert binnen een uur

Select date to see availability

Tripdatum:
Groepsgrootte:
oktober 2026
zomadiwodovrza
Loading...
Groepsgrootte
2 volwassenen • 0 kinderen
Wijzigen
Bijna klaar...
Halve Dag Trip
GRATIS annulering 3 dagen van tevoren annuleren
4 uur trip meerdere starttijden (8:00 AM, 1:00 PM)
US $500
Hele boot: tot 3 personen
3/4 dagtrip
GRATIS annulering 3 dagen van tevoren annuleren
6 uur trip starts at 8:00 AM
US $700
Hele boot: tot 3 personen
Dagtrip
GRATIS annulering 3 dagen van tevoren annuleren
8 uur trip starts at 8:00 AM
US $950
Hele boot: tot 3 personen
Er is 1 persoon die naar deze charter kijkt.

Klantbeoordelingen

Loading...

Beoordeling

5.0
4 beoordelingen
5.0
Boot & uitrusting
5.0
Schipper & bemanning
5.0
Viservaring

Beoordelingen (4)

  • Chad  Lesak
    Chad Lesak
    us
    Texas, Verenigde Staten
    Lid sinds 2026
    5.0
    Geverifieerd

    great time !

    Halve Dag Trip op mei 29, 2026 • 2 volwassenen

    capt. patrick was the most personable guides i have ever had the chance to fish with if you are looking for a calm, cool collected guide with good conversations and great fishing all in a stress free environment hes the one ! we caught flounder, snook, mangrove snapper, and trout. my wife landed a 31.5 inch snook and got to see a manatee swim by! we were fortunate enough to get lucky booking with him being we are from south Texas and had zero leads on a guide in florida couldnt have asked for a better experience we will be back .

  • John Kolkmeyer
    John Kolkmeyer
    Terugkerende visser
    us
    Ohio, Verenigde Staten
    Lid sinds 2019
    6 trips
    5.0
    Geverifieerd

    A perfect day!

    Halve Dag Trip op mei 1, 2026 • 2 volwassenen

    I have fortunate enough to have been fishing for over fifty years. It is a winning lottery ticket when you find a hard working guide who is passionate about work. Captain Patrick is one in a million. Fabulous Captain and created a wonderful memory for me.

  • Chris Robbins
    Chris Robbins
    Terugkerende visser
    us
    Wisconsin, Verenigde Staten
    Lid sinds 2026
    2 trips
    5.0
    Geverifieerd

    Great Trip

    Halve Dag Trip op juni 7, 2026 • 2 volwassenen

    Captain Patrick is a great guy and very informative. Challenging day on the water but still caught fish and had a great time.

Beoordeling

5.0
4 beoordelingen
5.0
Boot & uitrusting
5.0
Schipper & bemanning
5.0
Viservaring

Alle beoordelingen (4)

Weergeven 1 – 4 van 4 recensies
Chad Lesak
Chad Lesak
us
Texas, Verenigde Staten
Lid sinds 2026
5.0
Geverifieerd
great time !
Half Day Trip op mei 29, 2026 • 2 volwassenen

capt. patrick was the most personable guides i have ever had the chance to fish with if you are looking for a calm, cool collected guide with good conversations and great fishing all in a stress free environment hes the one ! we caught flounder, snook, mangrove snapper, and trout. my wife landed a 31.5 inch snook and got to see a manatee swim by! we were fortunate enough to get lucky booking with him being we are from south Texas and had zero leads on a guide in florida couldnt have asked for a better experience we will be back .

Gerapporteerde vangst:
Binnensnoek
Gevlekte Ombervis
Grijze Zeebaars (Grijze Snapper)
Patrick Wirth
Reactie van de schipper

Thank you Chad, I had a great time with you and Lisa!

John Kolkmeyer
John Kolkmeyer
Terugkerende visser
us
Ohio, Verenigde Staten
Lid sinds 2019
6 trips
5.0
Geverifieerd
A perfect day!
Half Day Trip op mei 1, 2026 • 2 volwassenen

I have fortunate enough to have been fishing for over fifty years. It is a winning lottery ticket when you find a hard working guide who is passionate about work. Captain Patrick is one in a million. Fabulous Captain and created a wonderful memory for me.

Patrick Wirth
Reactie van de schipper

Thank you John, you guys were a lot of fun, hope you can get back down soon.

CHRIS ROBBINS
CHRIS ROBBINS
Terugkerende visser
us
Wisconsin, Verenigde Staten
Lid sinds 2026
2 trips
5.0
Geverifieerd
Great Trip
Half Day Trip op juni 7, 2026 • 2 volwassenen

Captain Patrick is a great guy and very informative. Challenging day on the water but still caught fish and had a great time.

Duane Glader
Duane Glader
Terugkerende visser
us
Illinois, Verenigde Staten
Lid sinds 2018
3 trips
De schipper heeft geannuleerd
mei 6, 2026

De charterverhuurder heeft 3 dagen voor de tripdatum geannuleerd. Dit is een geautomatiseerde melding.

Veelgestelde vragen over SanCap Fishing Company

SanCap Fishing Company biedt de volgende trips aan klanten aan:
  • US $500 per groep - Half Day Trip (4 uur)
  • US $500 per groep - Half Day Trip - 1:00 PM (4 uur)
  • US $700 per groep - 3/4 Day Trip (6 uur)
  • US $950 per groep - Full Day Trip (8 uur)
Wanneer je een trip boekt bij SanCap Fishing Company, kun je de volgende voorzieningen aan boord verwachten:
  • GPS
  • Viszoeker
  • Levendige aas bak
  • Draadloze trollingmotor
  • Koelbox
Trips geboekt bij SanCap Fishing Company omvatten:
  • Hengels, molens & uitrusting
  • Levend aas (Levend aas wordt meestal 's ochtends gevangen op de dag van de trip, afhankelijk van de doelsoorten voor die dag.)
  • Lokaas
  • Vangst schoonmaken & fileren (Er worden geen extra kosten gerekend voor het schoonmaken van de vis. Filets worden schoongemaakt, gekoeld en verpakt.)
  • Drankjes (Water inbegrepen)
  • Visvergunning (Mijn vergunning dekt alle vissers aan boord en is inbegrepen in de prijs van de trip.)
SanCap Fishing Company biedt de volgende visstijlen aan:
  • Kustvisserij
  • Kustvisserij
  • Rifvissen
  • Wrakken vissen
  • Vlakwatervissen
  • Backcountry vissen
SanCap Fishing Company biedt de volgende vistechnieken aan:
  • Licht materiaal
  • Zwaar materiaal
  • Bodemvissen
  • Spinnen
  • Jigging
Top doelsoorten met SanCap Fishing Company zijn:
  • Batjauwvis
  • Pompano Horsmakreel
  • Redfish
  • Zwartpunthaai
  • Schaapskopbrasem
  • Mangrove Snapper
  • Binnensnoek
  • Gevlekte Ombervis
  • Tarpon
  • Zeebladvis (Tripletail)

Uw schipper

Patrick Wirth
Patrick Wirth
Fort Myers, Florida, Verenigde Staten
ID & vergunning geverifieerd
4 Klantbeoordelingen
Typische reactie binnen een uur
Lid sinds november 2025
Mijn vader was een beroepsvisser, ik vis al zo lang als ik me kan herinneren op de een of andere manier.
Patrick Wirth
Patrick Wirth
Volledig geverifieerd
4
reviews
2025
lid sinds
~1h
reactie
Mijn vader was een beroepsvisser, ik vis al zo lang als ik me kan herinneren op de een of andere manier.

De vis die je kunt vangen

Batjauwvis
Batjauwvis
Pompano Horsmakreel
Pompano Horsmakreel
Redfish
Redfish
Zwartpunthaai
Zwartpunthaai
Schaapskopbrasem
Schaapskopbrasem
Grijze Zeebaars (Grijze Snapper)
Grijze Zeebaars (Grijze Snapper)
Binnensnoek
Binnensnoek
Gevlekte Ombervis
Gevlekte Ombervis
Tarpon
Tarpon
Zeebladvis (Tripletail)
Zeebladvis (Tripletail)
Batjauwvis
Batjauwvis
Pompano Horsmakreel
Pompano Horsmakreel
Redfish
Redfish
Zwartpunthaai
Zwartpunthaai
Schaapskopbrasem
Schaapskopbrasem

Hoe ziet de boot eruit?

Boat image
Bootcategorie
Consoleboten
Capaciteit
3 personen
Bootlengte
22 ft
Bouwjaar
2005
Bootfabrikant
Ranger bay
Boottype
Baaibboot
Motormodel
Yamaha
Mogelijk gemaakt door
1 x 225PK
Maximale vaarsnelheid
46 knopen

Wat voor soort vissen ga je doen?

Kustvisserij
Kustvisserij
Rifvissen
Wrakvisserij
Flats Vissen
Backcountry Vissen

Welke vistechnieken je kunt proberen

Licht Materiaal
Zwaar Tuig
Bodemvissen
Spinvissen
Jigging

Welke voorzieningen zijn er aan boord beschikbaar

GPS
Viszoeker
Levendige aas bak
Draadloze trollingmotor
Koelbox
Wat is inbegrepen in de reiskosten
Hengels, molens & uitrusting
Levend aas
Levend aas wordt meestal 's ochtends gevangen op de dag van de trip, afhankelijk van de doelsoorten voor die dag.
Lokaas
Vangst schoonmaken & fileren
Er worden geen extra kosten gerekend voor het schoonmaken van de vis. Filets worden schoongemaakt, gekoeld en verpakt.
Drankjes
Water inbegrepen
Visvergunning
Mijn vergunning dekt alle vissers aan boord en is inbegrepen in de prijs van de trip.

Hoe annuleringen werken

Gratis annulering tot 3 dagen voor de trip
Je kunt je boeking tot 3 dagen voor de visdatum kosteloos annuleren of wijzigen. Als je later annuleert of wijzigt, of niet komt opdagen, verlies je 100% van wat je hebt betaald.
Meer details

Wat het advertentiebeleid is

Ophalen niet inbegrepen
Vervoer van/naar de vertreklocatie is niet inbegrepen in de tripprijs.
Kindvriendelijk
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom!
Je houdt de vangst
Gefileerd, gekoeld en verpakt
Vangst en terugzet toegestaan

Hoe u kunt betalen

Boek met 30% aanbetaling, betaal de rest aan de schipper
Wanneer de schipper je trip bevestigt, brengt FishingBooker een aanbetaling van 30% in rekening op je creditcard om je reservering te garanderen.
Het resterende bedrag dient rechtstreeks aan de charteroperator te worden betaald op of vóór de datum van uw trip met een van de volgende betaalmethoden:
 Contant
 PayPal
 Cheques

Wat bijt er nu in Fort Myers

BatjauwvisBatjauwvis
BinnensnoekBinnensnoek
Gevlekte OmbervisGevlekte Ombervis
Mangrove SnapperMangrove Snapper
Pompano HorsmakreelPompano Horsmakreel
RedfishRedfish
SchaapskopbrasemSchaapskopbrasem
TarponTarpon
Zeebladvis (Tripletail)Zeebladvis (Tripletail)
ZwartpunthaaiZwartpunthaai

Vergelijk vergelijkbare visvakantie charters

Huidig
SanCap Fishing Company
SanCap Fishing Company
Staatsvergunning
5.0
(4)
22 ft
Groepsgrootte 1 - 3
1 - 3
Fish 1
Fish 2
+8
4 uur trip • 3 personen
US $500