331 Charters 

Nieuw
 
State licensed
 U.S. 331 20940, Freeport, FL 32439, Verenigde Staten

331 Charters 

Tot 9 mijl
Freeport, FL, Verenigde Staten
22 ft
4
Just listed

Eerder bij ons geboekt? U komt mogelijk in aanmerking voor een Loyaliteitskorting. Log in om te controleren.

Klaar om te vissen in Freeport? Kijk niet verder dan 331 Charters! Schipper Blake brengt jarenlange lokale kennis en ervaring mee op elke trip, en helpt vissers van alle niveaus om een onvergetelijke dag op het water te beleven.

Afhankelijk van het seizoen en de omstandigheden heb je de kans om Gevlekte Ombervis, Redfish, Amerikaanse Bot, Grijze Zeebaars (Grijze Snapper) en vele andere lokale soorten te vangen. Of je nu op zoek bent naar een ontspannen dag vissen met licht materiaal of iets meer gespecialiseerds, Schipper Blake past de trip aan op basis van wat er bijt en wat je hoopt te vangen.

Families zijn altijd welkom aan boord, en kinderen worden aangemoedigd om deel te nemen aan het avontuur. Vraag gerust naar reddingsvesten voor kinderen, of breng je eigen mee voor de beste pasvorm. Snacks zijn ook een goed idee om iedereen energiek te houden tijdens je trip.

Je visavontuur vindt plaats aan boord van een 22-voet center console met een capaciteit van maximaal vier passagiers. Het schip is uitgerust met alles wat je nodig hebt voor een succesvolle dag op het water. Hengels, moulins, aas en levend aas zijn inbegrepen, dus het enige wat je hoeft mee te brengen is je enthousiasme en een bereidheid om te vissen.

Je visvergunning voor de dag is inbegrepen bij de charter, zodat je gewoon kunt komen opdagen en beginnen te genieten van je tijd op het water. Houd er rekening mee dat sommige vissen mogelijk teruggezet moeten worden vanwege staatsregelgeving. Schipper Blake beantwoordt graag al je vragen en helpt je te begrijpen wat je kunt verwachten.

Vergeet niet een zonnebril, niet-spuitbare zonnebrandcreme, flessenwater en persoonlijke spullen mee te brengen. Dranken zijn beschikbaar, en je bent van harte welkom om je eigen dranken mee te brengen. Alcohol is toegestaan met mate, maar vermijd sterke drank en glazen flessen.

Of je nu je volgende trofeevis najaagt, je familie kennis laat maken met het vissen, of gewoon wilt genieten van een dag op het prachtige water van Freeport, 331 Charters staat klaar om je trip onvergetelijk te maken. Boek vandaag nog je avontuur en beleef de opwinding van het vissen aan de Emerald Coast!

Klaar om te vissen in Freeport? Kijk niet verder dan 331 Charters! Schipper Blake brengt jarenlange lokale kennis en ervaring mee op elke trip, en helpt vissers van alle niveaus om een onvergetelijke dag op het water te beleven.

Afhankelijk van het seizoen en de omstandigheden heb je de kans om Gevlekte Ombervis, Redfish, Amerikaanse Bot, Grijze Zeebaars (Grijze Snapper) en vele andere lokale soorten te vangen. Of je nu op zoek bent naar een ontspannen dag vissen met licht materiaal of iets meer gespecialiseerds, Schipper Blake past de trip aan op basis van wat er bijt en wat je hoopt te vangen.

Families zijn altijd welkom aan boord, en kinderen worden aangemoedigd om deel te nemen aan het avontuur. Vraag gerust naar reddingsvesten voor kinderen, of breng je eigen mee voor de beste pasvorm. Snacks zijn ook een goed idee om iedereen energiek te houden tijdens je trip.

Je visavontuur vindt plaats aan boord van een 22-voet center console met een capaciteit van maximaal vier passagiers. Het schip is uitgerust met alles wat je nodig hebt voor een succesvolle dag op het water. Hengels, moulins, aas en levend aas zijn inbegrepen, dus het enige wat je hoeft mee te brengen is je enthousiasme en een bereidheid om te vissen.

Je visvergunning voor de dag is inbegrepen bij de charter, zodat je gewoon kunt komen opdagen en beginnen te genieten van je tijd op het water. Houd er rekening mee dat sommige vissen mogelijk teruggezet moeten worden vanwege staatsregelgeving. Schipper Blake beantwoordt graag al je vragen en helpt je te begrijpen wat je kunt verwachten.

Vergeet niet een zonnebril, niet-spuitbare zonnebrandcreme, flessenwater en persoonlijke spullen mee te brengen. Dranken zijn beschikbaar, en je bent van harte welkom om je eigen dranken mee te brengen. Alcohol is toegestaan met mate, maar vermijd sterke drank en glazen flessen.

Of je nu je volgende trofeevis najaagt, je familie kennis laat maken met het vissen, of gewoon wilt genieten van een dag op het prachtige water van Freeport, 331 Charters staat klaar om je trip onvergetelijk te maken. Boek vandaag nog je avontuur en beleef de opwinding van het vissen aan de Emerald Coast!

Blake Morrison
Schipper
Blake Morrison
ID & gegevens geverifieerd
reageert binnen een uur

Beschikbaarheid en prijzen van trips

Tripdatum:
Groepsgrootte:
Selecteer datum om beschikbaarheid te zien
July 2026
SuMoTuWeThFrSa
Loading...
Aantal dagen
1
Groepsgrootte
2 volwassenen • 0 kinderen
Wijzigen
Bijna klaar...
2 Uur – Kindervisstrip
GRATIS Annulering 3 dagen van tevoren
2 uur trip meerdere starttijden (7:00 AM, 1:00 PM)
Snapper (Mangrove)
Redfish
Flounder
Speckled Trout
US $350
Hele boot: 2 personen
4 Uur – Vistrip
Zojuist geboekt! Laatst geboekt: 3 uur geleden
GRATIS Annulering 3 dagen van tevoren
4 uur trip meerdere starttijden (7:00 AM, 12:00 PM)
Snapper (Mangrove)
Redfish
Flounder
Speckled Trout
US $450
Hele boot: 2 personen
Er zijn 9 personen die naar deze charter kijken.

Klantbeoordelingen

Loading...

Veelgestelde vragen over 331 Charters

331 Charters biedt de volgende trips aan klanten aan:
  • US $350 per groep, extra US $100 per persoon na 2 gasten - 2 Hour – Kids Fishing Trip (2 uur)
  • US $350 per groep, extra US $100 per persoon na 2 gasten - 2 Hour – Kids Fishing Trip - 1:00 PM (2 uur)
  • US $450 per groep, extra US $100 per persoon na 2 gasten - 4 Hour – Fishing Trip (4 uur)
  • US $450 per groep, extra US $100 per persoon na 2 gasten - 4 Hour – Fishing Trip - 12:00 PM (4 uur)
Wanneer je een trip boekt bij 331 Charters, kun je de volgende voorzieningen aan boord verwachten:
  • GPS
  • Viszoeker
  • Levendige aas bak
  • Draadloze trollingmotor
  • Koelbox
Trips geboekt bij 331 Charters omvatten:
  • Hengels, molens & uitrusting
  • Levend aas
  • Vangst schoonmaken & fileren
  • Drankjes
  • Visvergunning
331 Charters biedt de volgende visstijlen aan:
  • Riviervissen
  • Kustvisserij
  • Vlakwatervissen
331 Charters biedt de volgende vistechnieken aan:
  • Licht materiaal
  • Bodemvissen
  • Popping
Top doelsoorten met 331 Charters zijn:
  • Meerval
  • Bot
  • Redfish
  • Snapper (Mangrove)
  • Speckled Trout

Uw schipper

Blake Morrison
Blake Morrison
Blake Morrison

Freeport, Florida, Verenigde Staten

ID & vergunning geverifieerd
Typische reactie binnen een uur
Lid sinds May 2026

Schipper Blake heeft ruime ervaring met varen op de wateren van Freeport, Florida en staat klaar om je mee te nemen op een ontspannende visexcursie. Doe met hen mee op een spannende vistrip waarbij je Gevlekte Ombervis, Amerikaanse Bot en Redfish aan de haak kunt slaan. De beste manier om het te leren is door gewoon mee het water op te gaan.

ID & vergunning geverifieerd
Typische reactie binnen een uur
Lid sinds May 2026

Schipper Blake heeft ruime ervaring met varen op de wateren van Freeport, Florida en staat klaar om je mee te nemen op een ontspannende visexcursie. Doe met hen mee op een spannende vistrip waarbij je Gevlekte Ombervis, Amerikaanse Bot en Redfish aan de haak kunt slaan. De beste manier om het te leren is door gewoon mee het water op te gaan.

De vis die je kunt vangen

Meerval
Meerval
Amerikaanse Bot
Amerikaanse Bot
Redfish
Redfish
Grijze Zeebaars (Grijze Snapper)
Grijze Zeebaars (Grijze Snapper)
Gevlekte Ombervis
Gevlekte Ombervis
Meerval
Meerval
Amerikaanse Bot
Amerikaanse Bot
Redfish
Redfish
Grijze Zeebaars (Grijze Snapper)
Grijze Zeebaars (Grijze Snapper)
Gevlekte Ombervis
Gevlekte Ombervis

Hoe ziet de boot eruit?

Boat image
Bootcategorie
Consoleboten
Capaciteit
4 personen
Bootlengte
22 ft
Bouwjaar
2023
Bootfabrikant
Excel Boats
Boottype
Centerconsole
Motormodel
Yamaha
Mogelijk gemaakt door
1 x 200PK
Maximale vaarsnelheid
45 knopen

Wat voor soort vissen ga je doen?

Riviervissen
Kustvisserij
Flats Vissen

Welke vistechnieken je kunt proberen

Licht Materiaal
Bodemvissen
Popping

Welke voorzieningen zijn er aan boord beschikbaar

GPS
Viszoeker
Levendige aas bak
Draadloze trollingmotor
Koelbox

Wat is inbegrepen in de reiskosten

Hengels, molens & uitrusting
Levend aas
Vangst schoonmaken & fileren
Drankjes
Visvergunning

Hoe annuleringen werken

Gratis annulering tot 3 dagen voor de trip

Je kunt je boeking tot 3 dagen voor de visdatum kosteloos annuleren of wijzigen. Als je later annuleert of wijzigt, of niet komt opdagen, verlies je 100% van wat je hebt betaald.

Meer details

Wat het advertentiebeleid is

Ophalen inbegrepen in de prijs

Transfer vanaf hotels of steigers in Freeport naar de vertreklocatie is beschikbaar en inbegrepen in de tripprijs.
Kindvriendelijk
Je houdt de vangst
Vangst en terugzet toegestaan

Hoe u kunt betalen

Boek met 30% aanbetaling, betaal de rest aan de schipper

Wanneer de schipper je trip bevestigt, brengt FishingBooker een aanbetaling van 30% in rekening op je creditcard om je reservering te garanderen.

Het resterende bedrag dient rechtstreeks aan de charteroperator te worden betaald op of vóór de datum van uw trip met een van de volgende betaalmethoden:

 Contant

 PayPal

 Cheques

Wat bijt er nu in Freeport

BotBot
RedfishRedfish
Speckled TroutSpeckled Trout

Vergelijk vergelijkbare visvakantie charters

Huidig
331 Charters
331 Charters
Staatsvergunning
Nieuw
22 ft
Groepsgrootte 1 - 4
1 - 4
Fish 1
Fish 2
+3
4 uur trip • 2 personen
US $450