Ney’s Fishing Adventures 

Nieuw
 110 West Marine Drive, Kalama, WA 98625, Verenigde Staten

Ney’s Fishing Adventures 

Kalama, WA, Verenigde Staten
23 ft
6
Just listed

Eerder bij ons geboekt? U komt mogelijk in aanmerking voor een Loyaliteitskorting. Log in om te controleren.

Maak optimaal gebruik van uw tijd in Kalama en ga vissen met Ney's Fishing Adventures. Uw gids voor de dag is schipper Nick, die u toegang geeft tot hun vissers-ervaring.

Chinook Zalm, Coho Zalm en meer kunnen bijten als de omstandigheden goed zijn.

U kunt verwachten wat te trollen, of misschien iets meer gespecialiseerd in dit gebied.

Ney's Fishing Adventures is een kindvriendelijke charter service, dus maak er gerust een familiedag van! Kinderen moeten reddingsvesten dragen, dus informeer of de juiste maat aan boord beschikbaar is. Snacks zijn nooit een slecht idee om uw energie tijdens de trip op peil te houden!

Uw vaartuig voor de dag is een 23' aluminium visboot met capaciteit voor 6 passagiers. Het heeft alle essentials.

Hengels, moulins en aasmateriaal zijn inbegrepen, evenals kunstaas. Levend aas is beschikbaar, maar het is goed om hierover te vragen zodat u weet of u het zelf moet vangen.

Mogelijk moet u voor de trip een lokale visvergunning kopen. Deze informatie is meestal online beschikbaar, of u kunt de schipper vragen. Sommige soorten kunnen beschermd zijn of een tag vereisen om ze te mogen houden, dus zorg ervoor dat u weet wat u kunt verwachten.

Het wordt aanbevolen om flessenwater, een zonnebril en zonnebrandcrème (geen spray) mee te nemen. Als u andere dranken wilt meenemen, vraag het gewoon. Alcohol is toegestaan met mate, maar probeer sterke drank en glazen flessen te vermijden.

Uw trip met Ney's Fishing Adventures is slechts een klik verwijderd, dus waarom maakt u het niet mogelijk?

Maak optimaal gebruik van uw tijd in Kalama en ga vissen met Ney's Fishing Adventures. Uw gids voor de dag is schipper Nick, die u toegang geeft tot hun vissers-ervaring.

Chinook Zalm, Coho Zalm en meer kunnen bijten als de omstandigheden goed zijn.

U kunt verwachten wat te trollen, of misschien iets meer gespecialiseerd in dit gebied.

Ney's Fishing Adventures is een kindvriendelijke charter service, dus maak er gerust een familiedag van! Kinderen moeten reddingsvesten dragen, dus informeer of de juiste maat aan boord beschikbaar is. Snacks zijn nooit een slecht idee om uw energie tijdens de trip op peil te houden!

Uw vaartuig voor de dag is een 23' aluminium visboot met capaciteit voor 6 passagiers. Het heeft alle essentials.

Hengels, moulins en aasmateriaal zijn inbegrepen, evenals kunstaas. Levend aas is beschikbaar, maar het is goed om hierover te vragen zodat u weet of u het zelf moet vangen.

Mogelijk moet u voor de trip een lokale visvergunning kopen. Deze informatie is meestal online beschikbaar, of u kunt de schipper vragen. Sommige soorten kunnen beschermd zijn of een tag vereisen om ze te mogen houden, dus zorg ervoor dat u weet wat u kunt verwachten.

Het wordt aanbevolen om flessenwater, een zonnebril en zonnebrandcrème (geen spray) mee te nemen. Als u andere dranken wilt meenemen, vraag het gewoon. Alcohol is toegestaan met mate, maar probeer sterke drank en glazen flessen te vermijden.

Uw trip met Ney's Fishing Adventures is slechts een klik verwijderd, dus waarom maakt u het niet mogelijk?

Nick Ney
Schipper
Nick Ney
reageert binnen een uur

Beschikbaarheid en prijzen van trips

Tripdatum:
Groepsgrootte:
Selecteer datum om beschikbaarheid te zien
July 2026
SuMoTuWeThFrSa
Loading...
Aantal dagen
1
Groepsgrootte
2 volwassenen • 0 kinderen
Wijzigen
Bijna klaar...
Herfst Chinook Zalm/ Coho Zalm - Halve Dagtrip
GRATIS Annulering 3 dagen van tevoren
8 uur trip starts at 4:00 PM
Seizoensreis
(Ma, Vr, Za, Zo)
Salmon (Chinook)
Salmon (Coho)
US $350
Gedeelde tour: 2 personen
Fall Chinook/ Coho-Full Day Trips
GRATIS Annulering 3 dagen van tevoren
8 uur trip starts at 6:00 AM
Seizoensreis
(Ma, Vr, Za, Zo)
Salmon (Chinook)
Salmon (Coho)
US $250
Hele boot: tot 6 personen
Er is 1 persoon die naar deze charter kijkt.

Klantbeoordelingen

Loading...

Veelgestelde vragen over Ney’s Fishing Adventures

Ney’s Fishing Adventures biedt de volgende trips aan klanten aan:
  • US $175 per persoon - Fall Chinook/ Coho-Half Day Trips (8 uur)
  • US $250 per groep - Fall Chinook/ Coho-Full Day Trips (8 uur)
Wanneer je een trip boekt bij Ney’s Fishing Adventures, kun je de volgende voorzieningen aan boord verwachten:
  • GPS
  • Viszoeker
Trips geboekt bij Ney’s Fishing Adventures omvatten:
  • Hengels, molens & uitrusting
  • Levend aas
  • Lokaas
  • Vangst schoonmaken & fileren
Ney’s Fishing Adventures biedt de volgende visstijl aan:
  • Riviervissen
Ney’s Fishing Adventures biedt de volgende vistechniek aan:
  • Sleepvissen
Top doelsoorten met Ney’s Fishing Adventures zijn:
  • Zalm (Chinook)
  • Zalm (Coho)

Uw schipper

Nick Ney
Nick Ney
Nick Ney

Kalama, Washington, Verenigde Staten

Typische reactie binnen een uur
Lid sinds July 2026

Schipper Nick heeft ruime ervaring in de wateren van Astoria, Oregon en staat klaar om je mee te nemen op een ontspannende visexcursie. Sluit je aan voor een spannende vistrip waarbij je misschien Regenboogforel (Steelhead), Rode Zalm en Steur binnenkunt halen. De beste manier om het te leren is door gewoon mee het water op te gaan.

Typische reactie binnen een uur
Lid sinds July 2026

Schipper Nick heeft ruime ervaring in de wateren van Astoria, Oregon en staat klaar om je mee te nemen op een ontspannende visexcursie. Sluit je aan voor een spannende vistrip waarbij je misschien Regenboogforel (Steelhead), Rode Zalm en Steur binnenkunt halen. De beste manier om het te leren is door gewoon mee het water op te gaan.

De vis die je kunt vangen

Chinook Zalm
Chinook Zalm
Coho Zalm
Coho Zalm
Chinook Zalm
Chinook Zalm
Coho Zalm
Coho Zalm

Hoe ziet de boot eruit?

Boat image
Bootcategorie
Skiffs en flats boten
Capaciteit
6 personen
Bootlengte
23 ft
Bouwjaar
2008
Bootfabrikant
North River
Boottype
Aluminium vissen
Motormodel
Yamaha
Mogelijk gemaakt door
1 x 250PK
Maximale vaarsnelheid
25 knopen

Wat voor soort vissen ga je doen?

Riviervissen

Welke vistechnieken je kunt proberen

Sleepvissen

Welke voorzieningen zijn er aan boord beschikbaar

GPS
Viszoeker

Wat is inbegrepen in de reiskosten

Hengels, molens & uitrusting
Levend aas
Lokaas
Vangst schoonmaken & fileren

Hoe annuleringen werken

Gratis annulering tot 3 dagen voor de trip

Je kunt je boeking tot 3 dagen voor de visdatum kosteloos annuleren of wijzigen. Als je later annuleert of wijzigt, of niet komt opdagen, verlies je 100% van wat je hebt betaald.

Meer details

Wat het advertentiebeleid is

Ophalen inbegrepen in de prijs

Transfer vanaf hotels of steigers in Kalama naar de vertreklocatie is beschikbaar en inbegrepen in de tripprijs.
Kindvriendelijk
Je houdt de vangst
Vangst en terugzet toegestaan

Hoe u kunt betalen

Boek met 20% aanbetaling, betaal de rest aan de schipper

Wanneer de schipper je trip bevestigt, brengt FishingBooker een aanbetaling van 20% in rekening op je creditcard om je reservering te garanderen.

Het resterende bedrag dient rechtstreeks aan de charteroperator te worden betaald op of vóór de datum van uw trip met een van de volgende betaalmethoden:

 Contant

 Visa

 Mastercard

 American Express

 PayPal

Bij betaling van het resterende saldo met een creditcard wordt een toeslag van 2.5% in rekening gebracht.

Vergelijk vergelijkbare visvakantie charters

Huidig
Ney’s Fishing Adventures
Ney’s Fishing Adventures
Nieuw
23 ft
Groepsgrootte 1 - 6
1 - 6
Fish 1
Fish 2
8 uur trip • 6 personen
US $175