New Smyrna Beach Fishing Charters 

4.9/5 (62 recenzija)
 
State licensed
 South Riverside Drive 103, Edgewater, FL 32132, United States

New Smyrna Beach Fishing Charters 

Up to 3 miles
Edgewater, FL, United States
22 ft
4
4.9/5 (62 recenzija)

U centralnoj Floridi, na samo korak od Orlanda, nalazi se izuzetno raznovrstan ekosistem. Charter kompanija Close Encounters Fishing Charters odvešće vas od uvala i plaža do potoka i zaliva Mosquito Laguna, do predivnih jezera i reka u okolini Orlanda. Reke i estuari su svetski poznati kao neka od najboljih ribolovnih mesta na svetu.

Ovaj predivni estuar krije veličanstvenu divlju prirodu i pruža sjajno iskustvo već samim krstaranjem po njegovim vodama. Svakodnevni susreti sa delfinima, lamantinima, ajkulama, pticama, divljim svinjama i aligatoriма čine ga zabavnim za sve. Fantastičan ribolov je samo dodatni bonus.

Pecanje na turnirskom Pathfinder čamcu za zalive, opremljenom Yamaha motorom od 250 KS, rezervoarom za živu mamac i navigacijskom elektronikom, uz kapetana Xaviera koji će vas voditi kroz zalive i plićake oko Orlanda, pravo je zadovoljstvo. Izuzetno mali gaz čamca, potpuno odsustvo udaranja trupa pri bilo kom uglu vetra i stabilnost od boka do boka garantuju neverovatno glatku vožnju po plitkim vodama Space Coasta. Pored toga, čamac ima neverovatno prostornu palubu i kokpit za plovilo te veličine, sa dovoljno mesta za 4 ribolovca i kapetana.

Close Encounters Fishing Charters može vas dovesti do raznih vrsta riba tokom cele godine. Velikousta bas, Redfish i pastrmka nemaju mrtvu sezonu u ovom kraju, dok se Tarpon, Snook, Flounder, Snapper, Grouper, Jack Crevalle, ajkule i druge vrste takođe mogu ciljano loviti.

Bilo da ste ribolovac koji voli laganu opremu i želi da se bori sa trofejnom ribom na plićacima, neko ko želi da testira granice štapova na krupnoj ribi u uvali, ili neko ko želi da ulovi trofejnog basa na površinsku varalicu, kapetan Xavier je vodič za vas!

U centralnoj Floridi, na samo korak od Orlanda, nalazi se izuzetno raznovrstan ekosistem. Charter kompanija Close Encounters Fishing Charters odvešće vas od uvala i plaža do potoka i zaliva Mosquito Laguna, do predivnih jezera i reka u okolini Orlanda. Reke i estuari su svetski poznati kao neka od najboljih ribolovnih mesta na svetu.

Ovaj predivni estuar krije veličanstvenu divlju prirodu i pruža sjajno iskustvo već samim krstaranjem po njegovim vodama. Svakodnevni susreti sa delfinima, lamantinima, ajkulama, pticama, divljim svinjama i aligatoriма čine ga zabavnim za sve. Fantastičan ribolov je samo dodatni bonus.

Pecanje na turnirskom Pathfinder čamcu za zalive, opremljenom Yamaha motorom od 250 KS, rezervoarom za živu mamac i navigacijskom elektronikom, uz kapetana Xaviera koji će vas voditi kroz zalive i plićake oko Orlanda, pravo je zadovoljstvo. Izuzetno mali gaz čamca, potpuno odsustvo udaranja trupa pri bilo kom uglu vetra i stabilnost od boka do boka garantuju neverovatno glatku vožnju po plitkim vodama Space Coasta. Pored toga, čamac ima neverovatno prostornu palubu i kokpit za plovilo te veličine, sa dovoljno mesta za 4 ribolovca i kapetana.

Close Encounters Fishing Charters može vas dovesti do raznih vrsta riba tokom cele godine. Velikousta bas, Redfish i pastrmka nemaju mrtvu sezonu u ovom kraju, dok se Tarpon, Snook, Flounder, Snapper, Grouper, Jack Crevalle, ajkule i druge vrste takođe mogu ciljano loviti.

Bilo da ste ribolovac koji voli laganu opremu i želi da se bori sa trofejnom ribom na plićacima, neko ko želi da testira granice štapova na krupnoj ribi u uvali, ili neko ko želi da ulovi trofejnog basa na površinsku varalicu, kapetan Xavier je vodič za vas!

Xavier Groenendyk
Kapetan
Xavier Groenendyk
14 godina iskustva
ID & kredencijali verifikovani
odgovara u roku od sat vremena

Dostupnost putovanja i cene

Datum pecanja:
Veličina grupe:
Select date to see availability
јул 2026
недпонутосречетпетсуб
Loading...
Number of days
1
Group Size
2 adults • 0 dece
Change
Skoro ste stigli...
3hr Shark Fishing NSB
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 30 dana ranije
3 hour trip starts at 7:30 AM
Sezonska tura
May 1 - Dec 15 (Pon, Uto, Sre, Čet, Pet)
Shark (Hammerhead)
Shark (Blacktip)
Shark (Nurse)
Shark (Bonnethead)
+3
US $598
Entire boat: 2 people
5 Hour Trip – Saltwater (NSB) Am
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 30 dana ranije
5 hour trip starts at 7:00 AM
Sezonska tura
(Pon, Uto, Sre, Čet, Pet)
Barracuda (Great)
Cobia
Grouper (Goliath)
Jack Crevalle
+8
US $624
Entire boat: 2 people
5 Hour Trip – Saltwater NSB PM
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 30 dana ranije
5 hour trip starts at 12:30 PM
Sezonska tura
Nov 1 - May 1 (Pon, Uto, Sre, Čet, Pet)
Barracuda (Great)
Cobia
Grouper (Goliath)
Jack Crevalle
+8
US $624
Entire boat: 2 people
5hr Shark Fishing NSB Weekend
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 30 dana ranije
5 hour trip starts at 6:30 AM
Sezonska tura
May 1 - Dec 15 (Sub, Ned)
Shark (Hammerhead)
Shark (Blacktip)
Shark (Nurse)
Shark (Bonnethead)
+3
US $698
Entire boat: 2 people
3hr Shark Fishing NSB Weekend
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 30 dana ranije
3 hour trip starts at 7:00 AM
Sezonska tura
May 1 - Dec 15 (Sub, Ned)
Shark (Hammerhead)
Shark (Blacktip)
Shark (Nurse)
Shark (Bonnethead)
+3
US $698
Entire boat: 2 people
5hr Shark Fishing NSB
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 30 dana ranije
5 hour trip starts at 7:00 AM
Sezonska tura
May 1 - Dec 15 (Pon, Uto, Sre, Čet, Pet)
Shark (Hammerhead)
Shark (Blacktip)
Shark (Nurse)
Shark (Bonnethead)
+3
US $698
Entire boat: 2 people
7 Hour Trip – Saltwater (NSB)
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 30 dana ranije
7 hour trip starts at 7:00 AM
Sezonska tura
(Pon, Uto, Sre, Čet, Pet)
Cobia
Jack Crevalle
King Mackerel (Kingfish)
Snook
+8
US $699
Entire boat: 2 people
6hr – Tarpon Fishing (NSB)
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 30 dana ranije
6 hour trip starts at 6:30 AM
Sezonska tura
Jun 1 - Oct 15 (Pon, Uto, Sre, Čet, Pet)
Jack Crevalle
Snook
Tarpon
Redfish
+1
US $798
Entire boat: 2 people
There is 1 person looking at this charter.

Customer reviews

Loading...

Rating

4.9
62 recenzija
4.9
Boat & equipment
4.9
Captain & crew
4.8
Fishing Experience

Anglers' gallery (143)

What anglers say

100%
Great experience
96%
Family friendly
100%
Friendly captain
100%
Good boat
94%
Recommended
94%
Caught fish

All reviews (62)

Showing 15 of 62 reviews
Floyd Rasha
Floyd Rasha
us
Arkansas, Сједињене Државе
Member since 2025
5.0
Potvrđeno
Captain Xavier
6hr – Tarpon Fishing (NSB) on септембар 24, 20252 adults

This young man is a great captain. He put us on giant reds all day. He also put us on tarpon. My experience with this captain was one of the best I've ever had. Very personal with my wife and I. We could not have had a better experience. Xavier worked very hard to keep us on the fish. By time our trip was over I was worn out just from catching the biggest Reds I've ever seen. Captain we really appreciate you for the experience. We wl be back next year in July to enjoy another visit with you.

Reported catch:
Redfish
Xavier Groenendyk
Response from Captain

Thank you so much Floyd! I really enjoyed fishing with you guys! you killed it!

Eric Ray
Eric Ray
Repeat angler
us
Kentucky, Сједињене Државе
Member since 2025
2 trips
3.3
Potvrđeno
Caught some huge shark!!
Shark Fishing Nsb on јун 25, 20263 adults1 child

Caught multiple species of shark and had a blast doing it. Captain was friendly but wish he communicated more. We spent the first hour or so cruising around without any communication as to what we were doing or looking for. Eventually we figured out that we were looking for baitfish. For first timers a little more insight as the day went would have been better but overall very enjoyable.

Reported catch:
Sandbar Shark
Nurse Shark
Hammerhead Shark
Blacktip Shark
Annette Jackson
Annette Jackson
us
Florida, Сједињене Државе
Member since 2025
5.0
Potvrđeno
Captain Xavier put us on them!!!
7 Hour Trip – Saltwater (NSB) on мај 26, 20254 adults

We booked our trip the night before an extremely short notice and am so glad we chose Captain Xavier!! He was amazing! His knowledge of the water and guidance in helping us catch some of the biggest fish we have ever seen was amazing! He had patience, knowledge and passion for fishing and made our trip so worth while! Highly recommend him if you are looking for a fun day on the water with lots of bending poles and fighting fish!

Reported catch:
Redfish
Xavier Groenendyk
Response from Captain

Thanks Annette, I really enjoyed fishing with you and your crew, nice job catching the big one!

Donovan Rittenbach
Donovan Rittenbach
Repeat angler
us
California, Сједињене Државе
Member since 2021
4 trips
5.0
Potvrđeno
Tarpon Fishing
6hr – Tarpon Fishing (NSB) on јул 18, 20252 adults

The captain knew what he was doing, the boat was great equipment was top-of-the-line, bait was live, saw the Tarpon but they just weren’t hungry. Always a good day to be on the water.

Tina Swift
Tina Swift
Member since 2022
5.0
Ladies THIS is what your husband wants!
7 Hour Trip – Saltwater (NSB) on мај 6, 2022

I booked a charter with Captain X to surprise my husband for his birthday. It's been a rough couple of years so I really wanted to give him a unique experience. Great fishing is never guaranteed, my husband and I know this based on our own fishing trips, but Captain X knows the fish!! They were literally catching fish while people in nearby boats were not able to. He put my husband on so many different fish during the day - from 40-50lb reds and even a tarpon!! The photos and his smile says it all. I had a very easy & reassuring time booking with Xavier online, and he treated me & my husband very well. Everything was taken care of & my husband only had to bring things that he wanted for his own comfort. He's still talking about his trip, and now we have plans to go again this year! Thank you Xavier for helping me spoil him in the best way possible. You're a fishing genius! Can't wait for next trip. Mr & Mrs Swift

Xavier Groenendyk
Response from Captain

Thanks so much Tina, it was a pleasure fishing with Eric and I look forward to fishing with you guys again in the future!

Često postavljana pitanja o New Smyrna Beach Fishing Charters

New Smyrna Beach Fishing Charters nudi sledeća putovanja kupcima:
  • US $499 po grupi, dodatnih US $99 po osobi nakon 1 gost - 3hr Shark Fishing NSB (3 sati)
  • US $525 po grupi, dodatnih US $99 po osobi nakon 1 gost - 5 Hour Trip – Saltwater (NSB) Am (5 sati)
  • US $525 po grupi, dodatnih US $99 po osobi nakon 1 gost - 5 Hour Trip – Saltwater NSB PM (5 sati)
  • US $599 po grupi, dodatnih US $99 po osobi nakon 1 gost - 3hr Shark Fishing NSB Weekend (3 sati)
  • US $599 po grupi, dodatnih US $99 po osobi nakon 1 gost - 5hr Shark Fishing NSB (5 sati)
  • US $599 po grupi, dodatnih US $99 po osobi nakon 1 gost - 5hr Shark Fishing NSB Weekend (5 sati)
  • US $600 po grupi, dodatnih US $99 po osobi nakon 1 gost - 7 Hour Trip – Saltwater (NSB) (7 sati)
  • US $699 po grupi, dodatnih US $99 po osobi nakon 1 gost - 6hr – Tarpon Fishing (NSB) (6 sati)
Kada rezervišete putovanje sa New Smyrna Beach Fishing Charters, možete očekivati sledeće pogodnosti na brodu:
  • GPS
  • Sonar za ribolov
  • Rezervoar za žive mamce
  • Bežični troling motor
  • Frižider za led
  • Radar
Putovanja rezervisana sa New Smyrna Beach Fishing Charters uključuju:
  • Štapovi, role i ostala oprema
  • Živi mamci
  • Mamci
  • Pića (Water)
  • Ribolovna dozvola
  • Oprema za mušičarski ribolov
New Smyrna Beach Fishing Charters nudi sledeće vrste ribolova:
  • Ribolov na reci (Indian River)
  • Ribolov pri obali (New Smyrna Beach, Daytona Beach, Mosquito Lagoon )
  • Ribolov blizu obale (5 miles)
  • Ribolov u plićaku (Mosquito Lagoon)
  • Ribolov u divljini (Space Coast)
New Smyrna Beach Fishing Charters nudi sledeće ribolovne tehnike:
  • Ribolov lakim priborom
  • Težak ribolov
  • Ribolov na dnu
  • Trolovanje
  • Spining
  • Džiging
  • Poping
  • Mušičarski ribolov
  • Drift ribolov
  • Ribolov zmačkom
  • Riblovačka linija rukom
Najpopularnije ciljne vrste riba sa New Smyrna Beach Fishing Charters uključuju:
  • Crni bubanj
  • Iverak
  • Kirnja (Goliath)
  • Atlantski trevali
  • Brancin
  • Morska ajkula (crni vrh peraja)
  • Ajkula (čekićarka)
  • Srebrni cvjetni cipan
  • Kopanj
  • Pastrmka pjegava
  • Tarpon

Vaš kapetan

Xavier Groenendyk
Xavier Groenendyk
Xavier Groenendyk

Edgewater, Florida, United States

62 Izveštaja o ribolovu
ID & dozvola verifikovana
118 Customer reviews
Vreme odgovora unutar sata
Član od јун 2015

Kapetan Gzavije je odrastao u Nju Smirna Biču i Orlandu na Floridi; odrastajući uz svetski poznatu lagunu Moskito u svom dvorištu i prvoklasni ribolov na Bass-a u jezerima i rekama. Iskoristio je izuzetno raznovrsno ribarstvo na samo nekoliko minuta od kuće. Kapetan je provodio sve svoje slobodno vreme učeći o lokalnim vodama, beležeći sve u ribolovačke dnevnike, proučavajući plime i oseke, temperature i kretanje traženih ribljih vrsta. Shvatio je da je za konstantno hvatanje velike ribe važno razumeti nauku o ribama i vodama, kao i biti dobro upućen u različite ribolovačke tehnike. Postavši sertifikovani ronilac sa 14 godina, Gzavije je proveo mnoge sate posmatrajući ribe ispod vode kako bi procenio njihovu reakciju na mamce, primamu i veštačke mamce. Voli da deli svoje iskustvo sa svojim gostima!

62 Izveštaja o ribolovu
ID & dozvola verifikovana
118 Customer reviews
Vreme odgovora unutar sata
Član od јун 2015

Kapetan Gzavije je odrastao u Nju Smirna Biču i Orlandu na Floridi; odrastajući uz svetski poznatu lagunu Moskito u svom dvorištu i prvoklasni ribolov na Bass-a u jezerima i rekama. Iskoristio je izuzetno raznovrsno ribarstvo na samo nekoliko minuta od kuće. Kapetan je provodio sve svoje slobodno vreme učeći o lokalnim vodama, beležeći sve u ribolovačke dnevnike, proučavajući plime i oseke, temperature i kretanje traženih ribljih vrsta. Shvatio je da je za konstantno hvatanje velike ribe važno razumeti nauku o ribama i vodama, kao i biti dobro upućen u različite ribolovačke tehnike. Postavši sertifikovani ronilac sa 14 godina, Gzavije je proveo mnoge sate posmatrajući ribe ispod vode kako bi procenio njihovu reakciju na mamce, primamu i veštačke mamce. Voli da deli svoje iskustvo sa svojim gostima!

Ribe koje možete ciljati

Black Drum
Black Drum
Flounder
Flounder
Goliath Grouper
Goliath Grouper
Jack Crevalle
Jack Crevalle
Redfish
Redfish
Blacktip Shark
Blacktip Shark
Hammerhead Shark
Hammerhead Shark
Mangrove Snapper
Mangrove Snapper
Snook
Snook
Speckled Trout
Speckled Trout
Tarpon
Tarpon
Black Drum
Black Drum
Flounder
Flounder
Goliath Grouper
Goliath Grouper
Jack Crevalle
Jack Crevalle
Redfish
Redfish

Kako je brod

Boat image
Kategorija broda
Center console boats
Kapacitet
4 osoba
Dužina broda
22 ft
Godina izgradnje
2020
Proizvođač broda
Pathfinder
Tip broda
Center console
Model motora
Yamaha
Pokreće
1 x 250HP
Maksimalna krstarena brzina
60 čvorova

Koje vrste ribolova se nude

River Fishing
Indian River
Inshore Fishing
New Smyrna Beach, Daytona Beach, Mosquito Lagoon
Nearshore Fishing
5 miles
Flats Fishing
Mosquito Lagoon
Backcountry Fishing
Space Coast

Which fishing techniques you can try

Light Tackle
Heavy Tackle
Bottom Fishing
Trolling
Spinning
Jigging
Popping
Fly Fishing
Drift Fishing
Kite Fishing
Handline

Koje pogodnosti su dostupne na brodu

GPS
Sonar za ribolov
Rezervoar za žive mamce
Bežični troling motor
Frižider za led
Radar

Šta je uključeno u cenu putovanja

Štapovi, role i ostala oprema
Živi mamci
Mamci
Pića
Water
Ribolovna dozvola
Oprema za mušičarski ribolov

Kako funkcionišu otkazivanja

Besplatno otkazivanje do 30 dana pre putovanja

Možete otkazati ili izmeniti vašu rezervaciju do 30 dana pre datuma putovanja, besplatno. Ako otkazate ili izmenite vašu rezervaciju kasnije, ili ne dođete, izgubićete 100% onoga što ste platili.

Više detalja

Koje su politike oglasa

Preuzimanje nije uključeno

Transfer do/od mesta polaska nije uključen u cene putovanja.

Prikladno za decu
No min. age, life jackets supplied
Zadržavate ulov
Ulovi i pusti dozvoljeno
Encouraged

Kako možete platiti

Rezervišite sa 10% depozita, platite ostatak kapetanu

Kada kapetan potvrdi vaše putovanje, FishingBooker naplaćuje vašoj kreditnoj kartici 10% depozita da bi se osigurala vaša rezervacija.

Preostali iznos se plaća direktno operatoru čartera na ili pre datuma vašeg putovanja putem jednog od sledećih načina plaćanja:

 Cash

 Visa

 Mastercard

 American Express

 PayPal

Kada plaćate preostali iznos kreditnom karticom, primeniće se dodatna naknada od 4%.

Šta trenutno grize u Edgewater

Atlantski trevaliAtlantski trevali
BrancinBrancin
Crni bubanjCrni bubanj
IverakIverak
KopanjKopanj
Morska ajkula (crni vrh peraja)Morska ajkula (crni vrh peraja)
Pastrmka pjegavaPastrmka pjegava
Srebrni cvjetni cipanSrebrni cvjetni cipan
TarponTarpon

Compare similar fishing charters

Current
New Smyrna Beach Fishing Charters
New Smyrna Beach Fishing Charters
State licensed
4.9
(62)
22 ft
Group size 1 - 4
1 - 4
Fish 1
Fish 2
+9
3 hour trip • 1 person
US $499