Chasin' Tail Fishing Charters 2 

4.6/5 (83 recenzija)
 
Licencirano od države
 Siesta Drive 946, Sarasota, FL 34242, Sjedinjene Države

Chasin' Tail Fishing Charters 2 

Do 9 milja
Sarasota, FL, Sjedinjene Države
24 ft
6
4.6/5 (83 recenzija)

Možda ispunjavate uslove za popust iz Programa lojalnosti sa Chasin' Tail Fishing Charters 2. Da biste proverili da li je popust iz Programa lojalnosti dostupan za vaše izabrane datume, molimo prijavite se.

Provedite dan sa Chasin' Tail Fishing Charters i dozvolite im da vam pokažu zašto je pecanje u Sarasoti tako nezaboravno! Nakon mnogih sati provedenih na ovim plimama, Kapetan Tyler vam može ispričati sve o lokalnom ribolovu.

Ove vode su poznate po King Mackerel, Goliath Grouper, Gag Grouper, Mangrove Snapper, Hogfish, Scamp Grouper, Flounder, Grunt, Black Drum, Cobia, Red Grouper, Great Barracuda, i drugim vrstama - uz malo sreće, brzo ćete imati zategnute strune.

U zavisnosti od vrste ribe koju lovite, možete se naći u situaciji da vrtite mamac, popirate, vučete udicu, plutate, džigirate, pecate na dnu, ili koristite neku specijalizovaniju tehniku u ovom području. Možete poneti kući deo ulova, sve dok je to zakonski dozvoljeno. Plus, možete dobiti očišćenu ribu. Eto večere!

Planirate porodičnu avanturu? Deca su apsolutno dobrodošla! Obavezno pitajte da li su dostupni prsluci za spasavanje dečije veličine, u suprotnom, trebalo bi da ponesete svoje. I, ne možete pogrešiti ako ponesete grickalice kako niko ne bi postao nervozan na prazan stomak!

Bićete dobrodošli na 24' C-Hawk čamac sa centralnom konzolom koji može primiti do 6 putnika. Dolazi sa svim što vam je potrebno za produktivan dan na vodi. Štapovi, mašinice i pribor su spremni za vas, zajedno sa mamcima. Živi mamci su dostupni, ali je dobro pitati o tome da biste znali da li ćete ih sami loviti.

Čarter brod pokriva vašu dozvolu za pecanje, samo se pojavite spremni za ribolov! Imajte na umu da neke vrste mogu imati posebna pravila ili ograničene sezone. Vaš kapetan će vam pomoći da poštujete propise dok pecate.

Ne krećite od kuće bez naočara za sunce, kreme za sunčanje (ne u spreju) i šešira. Na brodu će biti flaširane vode za vas, ali slobodno ponesite svoja osveženja ako želite.

Sada, ukrcajte se sa Chasin' Tail Fishing Charters 2 i zavolite pecanje!

Provedite dan sa Chasin' Tail Fishing Charters i dozvolite im da vam pokažu zašto je pecanje u Sarasoti tako nezaboravno! Nakon mnogih sati provedenih na ovim plimama, Kapetan Tyler vam može ispričati sve o lokalnom ribolovu.

Ove vode su poznate po King Mackerel, Goliath Grouper, Gag Grouper, Mangrove Snapper, Hogfish, Scamp Grouper, Flounder, Grunt, Black Drum, Cobia, Red Grouper, Great Barracuda, i drugim vrstama - uz malo sreće, brzo ćete imati zategnute strune.

U zavisnosti od vrste ribe koju lovite, možete se naći u situaciji da vrtite mamac, popirate, vučete udicu, plutate, džigirate, pecate na dnu, ili koristite neku specijalizovaniju tehniku u ovom području. Možete poneti kući deo ulova, sve dok je to zakonski dozvoljeno. Plus, možete dobiti očišćenu ribu. Eto večere!

Planirate porodičnu avanturu? Deca su apsolutno dobrodošla! Obavezno pitajte da li su dostupni prsluci za spasavanje dečije veličine, u suprotnom, trebalo bi da ponesete svoje. I, ne možete pogrešiti ako ponesete grickalice kako niko ne bi postao nervozan na prazan stomak!

Bićete dobrodošli na 24' C-Hawk čamac sa centralnom konzolom koji može primiti do 6 putnika. Dolazi sa svim što vam je potrebno za produktivan dan na vodi. Štapovi, mašinice i pribor su spremni za vas, zajedno sa mamcima. Živi mamci su dostupni, ali je dobro pitati o tome da biste znali da li ćete ih sami loviti.

Čarter brod pokriva vašu dozvolu za pecanje, samo se pojavite spremni za ribolov! Imajte na umu da neke vrste mogu imati posebna pravila ili ograničene sezone. Vaš kapetan će vam pomoći da poštujete propise dok pecate.

Ne krećite od kuće bez naočara za sunce, kreme za sunčanje (ne u spreju) i šešira. Na brodu će biti flaširane vode za vas, ali slobodno ponesite svoja osveženja ako želite.

Sada, ukrcajte se sa Chasin' Tail Fishing Charters 2 i zavolite pecanje!

Chasin' Tail Fishing Charters
Operater čartera
Chasin' Tail Fishing Charters
26 godina iskustva
ID & kredencijali verifikovani
odgovara u roku od sat vremena

Select date to see availability

Dostupnost putovanja i cene

Datum pecanja:
Veličina grupe:
avgust 2026
nedponutosrečetpetsub
Učitavanje...
Grupa veličina
2 adults • 0 dece
Promeni
Skoro ste stigli...
4 Hour Trip – Inshore
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 1 dan ranije
4 sat putovanja više početnih vremena (8:00 AM, 12:00 PM)
Snook
Snapper (Mangrove)
Black Drum
Sheepshead
US $650
Ceo čamac: do 3 osobe
4 Hour Trip – inshore PM
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 1 dan ranije
4 sat putovanja više početnih vremena (8:00 AM, 12:00 PM)
Snook
Snapper (Mangrove)
Black Drum
Sheepshead
US $650
Ceo čamac: do 3 osobe
4 Hour Trip – Nearshore
U potražnji! Poslednje rezervisano: pre 5 dana
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 1 dan ranije
4 sat putovanja više početnih vremena (8:00 AM, 12:00 PM)
Cobia
Grouper (Goliath)
King Mackerel (Kingfish)
Grouper (Gag)
+2
US $700
Ceo čamac: do 3 osobe
4hr nearshore PM
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 1 dan ranije
4 sat putovanja starts at 12:05 PM
Barracuda (Great)
Cobia
Grouper (Goliath)
King Mackerel (Kingfish)
+8
US $700
Ceo čamac: do 3 osobe
6 Hour Trip – Nearshore
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 1 dan ranije
6 sat putovanja starts at 7:00 AM
Barracuda (Great)
Cobia
Grouper (Goliath)
King Mackerel (Kingfish)
+7
US $850
Ceo čamac: do 3 osobe
8 Hour Trip – High Flying Tarpon
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 1 dan ranije
8 sat putovanja starts at 6:00 AM
Sezonska tura
May 15 - Jul 10
Tarpon
US $1,000
Ceo čamac: do 6 osobe
10 osobe gleda ovu povelju.

Recenzije kupaca

Loading...

Ocena

4.6
83 recenzija
4.4
Čamac i oprema
4.7
Kapetan i posada
4.5
Ribolovačko iskustvo

Galerija ribolovaca (77)

Šta kažu pecaroši

80%
Odlično iskustvo
95%
Prijateljski prema porodici
98%
Prijateljski kapetan
81%
Dobar čamac
88%
Preporučeno
92%
Ulovljena riba

Svi komentari (83)

Prikazivanje 15 od 83 recenzija
Brandon Coster
Brandon Coster
us
Durango, CO, Сједињене Државе
Member since 2026
5.0
Potvrđeno
Amazing day on the water
6 Hour Trip – Nearshorena jun 22, 20262 odrasle osobe

Capt Bryce was amazing! To me, when you go out fishing it can be a really great day or a why did I do this kind of day. After going on trips in Destin, Port A, Hawaii, and Mexico, I would do this trip all over again because of Capt Bryce. He put us on fish right away and every spot he took us to, we had fish! He was an amazing captain and knew the spots and this sport like no other. Thank you again Capt Bryce and if you booked this charter I would highly recommed him.

Prijavljeni ulov:
Goliath Grouper
Mangrove Snapper
Jonathan Francis
Jonathan Francis
us
Merilend ILI Meriland, Сједињене Државе
Member since 2025
5.0
Potvrđeno
Capt’n Aaron is the best
4 Hour Trip – Nearshorena decembar 23, 20256 odrasle osobe

Cap’t Aaron’s, Chasin’ Tail fishing charters 2 was the best fishing I’ve done in 20+ years of fishing in Siesta Key Sarasota FL. the dolphins surfin wake was an added bonus. If you’re ever in Siesta Key treat yo’self to making some core memories with your family. Didn’t get my dream Cobia this time but I will next time God willing🙏🏾. Happy Birthday sweet baby Jesus. Merry Christmas. Luke 5:6 (NRSCE) When they had done this, they caught so many fish that their nets were beginning to break. John 21:6 (NRSCE) He said to them, “Cast the net to the right side of the boat, and you will find some.” So they cast it, and now they were not able to haul it in because there were so many fish.

Prijavljeni ulov:
Grunt
Gag Grouper
Joshua Wilson
Joshua Wilson
us
Tampa, FL, Сједињене Државе
Member since 2026
5.0
Potvrđeno
wonderful
4 Hour Trip – Nearshore - 12:00 PMna mart 3, 20266 odrasle osobe

my family and i had a wonderful time on our trip. we would highly recommend them to take anyone out to have a great time and catch fish. As a freshwater guide the goal is to catch fish and that we did….. Bryce was on top of his A game today and did a great job.

Justin Allison
Justin Allison
de
Немачка
Member since 2026
5.0
Potvrđeno
Novo
Great Date Day!
4 Hour Trip – Nearshorena avgust 21, 20262 odrasle osobe

Amazing expirence! Would definitely go again!

Prijavljeni ulov:
Grunt
Gag Grouper
Tim Jackson
Tim Jackson
Repeat angler
us
Saginaw, MI, Сједињене Државе
Member since 2020
2 trips
5.0
Potvrđeno
Cpt. Bryce is awesome
4hr nearshore PMna april 2, 20263 odrasle osobe

Cpt. Bryce put us on fish right away. Got our limit pretty quick. Then we tried for some big red fish, which we had a very nice one on. He has lots of experience and will work hard for you. Highly recommend him!!

Prijavljeni ulov:
Mangrove Snapper

Često postavljana pitanja o Chasin' Tail Fishing Charters 2

Chasin' Tail Fishing Charters 2 nudi sledeća putovanja kupcima:
  • US $650 po grupi, dodatnih US $50 po osobi nakon 3 gostiju - 4 Hour Trip – Inshore (4 sati)
  • US $650 po grupi, dodatnih US $50 po osobi nakon 3 gostiju - 4 Hour Trip – Inshore - 12:00 PM (4 sati)
  • US $650 po grupi, dodatnih US $50 po osobi nakon 3 gostiju - 4 Hour Trip – inshore PM (4 sati)
  • US $650 po grupi, dodatnih US $50 po osobi nakon 3 gostiju - 4 Hour Trip – inshore PM - 12:00 PM (4 sati)
  • US $700 po grupi, dodatnih US $50 po osobi nakon 3 gostiju - 4 Hour Trip – Nearshore (4 sati)
  • US $700 po grupi, dodatnih US $50 po osobi nakon 3 gostiju - 4 Hour Trip – Nearshore - 12:00 PM (4 sati)
  • US $700 po grupi, dodatnih US $50 po osobi nakon 3 gostiju - 4hr nearshore PM (4 sati)
  • US $850 po grupi, dodatnih US $50 po osobi nakon 3 gostiju - 6 Hour Trip – Nearshore (6 sati)
  • US $1,000 po grupi - 8 Hour Trip – High Flying Tarpon (8 sati)
Kada rezervišete putovanje sa Chasin' Tail Fishing Charters 2, možete očekivati sledeće pogodnosti na brodu:
  • GPS
  • Sonar za ribolov
  • Flajbridž
  • Rezervoar za žive mamce
Putovanja rezervisana sa Chasin' Tail Fishing Charters 2 uključuju:
  • Štapovi, role i ostala oprema
  • Živi mamci (We occasionally will catch bait depending on what we are fishing for all included! )
  • Mamci
  • Čišćenje ulova i filetiranje (We clean d-bone and bag your catch ready for the dinner table!)
  • Pića (Water )
  • Ribolovna dozvola (We provide all licenses necessary for a party of 6!)
Chasin' Tail Fishing Charters 2 nudi sledeće vrste ribolova:
  • Ribolov pri obali
  • Ribolov blizu obale
  • Ribolov otvorenog mora (We will fish up to 9 miles )
  • Ribolov na grebenu
  • Ribolov na olupini
  • Ribolov u plićaku
  • Ribolov u divljini
Chasin' Tail Fishing Charters 2 nudi sledeće ribolovne tehnike:
  • Ribolov lakim priborom
  • Težak ribolov
  • Ribolov na dnu
  • Trolovanje
  • Spining
  • Džiging
  • Poping
  • Drift ribolov
  • Riblovačka linija rukom
  • Dubokomorski ribolov
Najpopularnije ciljne vrste riba sa Chasin' Tail Fishing Charters 2 uključuju:
  • Grdobina (Velika)
  • Crni bubanj
  • Kobija
  • Iverak
  • Grgeč (Gag)
  • Kirnja (Goliath)
  • Kirnja (Crvena)
  • Grupa (Scamp)
  • Grunt
  • Prasica
  • Palamida (Atlantski kraljevski skuš)
  • Srebrni cvjetni cipan

Vaš operator

Chasin' Tail Fishing Charters
Chasin' Tail Fishing Charters
Chasin' Tail Fishing Charters

Sarasota, Florida, Sjedinjene Države

2 Izveštaja o ribolovu
ID & dozvola verifikovana
589 recenzije kupaca
Vreme odgovora unutar sata
Član od mart 2015

Rođen sam i odrastao u Sarasoti. Licencirani sam kapetan USCG od 2010. godine i u industriji čarter brodova više od 14 godina. Postao sam kapetan čarter broda sa namerom da izmamim osmeh na lica mojih klijenata. Nema ničeg boljeg od dana provedenog na vodi sa svojim voljenima ili jednostavno uživanja u dobrom provodu sa prijateljima. Za mene je pecanje sve o tome da se doživi sjajno iskustvo koje će vas naterati da poželite još! Dođite da pecate sa Chasin' Tail Fishing Charters i to će biti nešto o čemu ćete pričati do kraja života.

2 Izveštaja o ribolovu
ID & dozvola verifikovana
589 recenzije kupaca
Vreme odgovora unutar sata
Član od mart 2015

Rođen sam i odrastao u Sarasoti. Licencirani sam kapetan USCG od 2010. godine i u industriji čarter brodova više od 14 godina. Postao sam kapetan čarter broda sa namerom da izmamim osmeh na lica mojih klijenata. Nema ničeg boljeg od dana provedenog na vodi sa svojim voljenima ili jednostavno uživanja u dobrom provodu sa prijateljima. Za mene je pecanje sve o tome da se doživi sjajno iskustvo koje će vas naterati da poželite još! Dođite da pecate sa Chasin' Tail Fishing Charters i to će biti nešto o čemu ćete pričati do kraja života.

Ribe koje možete ciljati

Velika barakuda
Velika barakuda
Black Drum
Black Drum
Cobia
Cobia
Flounder
Flounder
Gag Grouper
Gag Grouper
Goliath Grouper
Goliath Grouper
Red Grouper
Red Grouper
Scamp Grouper
Scamp Grouper
Grunt
Grunt
Hogfish
Hogfish
King Mackerel (Kingfish)
King Mackerel (Kingfish)
Mangrove Snapper
Mangrove Snapper
Velika barakuda
Velika barakuda
Black Drum
Black Drum
Cobia
Cobia
Flounder
Flounder
Gag Grouper
Gag Grouper

Pravi ulovi ovog kapetana

  • Great Date Day!
    Justin A.
    Justin A.
  • Fishing with Tyler
    Vicki L.
    Vicki L.
  • July fishing trip
    Timothy M.
    Timothy M.
  • Caught dinner!
    John F.
    John F.
  • Cpt. Bryce is awesome
    Tim J.
    Tim J.
  • Brice is the man!!
    Justin F.
    Justin F.
  • February fishing trip
    Marty K.
    Marty K.
  • Fishing Fun
    Aurelia W.
    Aurelia W.
  • Capt’n Aaron is the best
    Jonathan F.
    Jonathan F.
  • Amazing
    Loni K.
    Loni K.

Kako je brod

Boat image
Kategorija broda
Čamci sa centralnom konzolom
Kapacitet
6 osoba
Dužina broda
24 ft
Godina izgradnje
2000
Obnovljen u
2023
Proizvođač broda
C-Hawk
Tip broda
Središnja konzola
Model motora
Yamaha
Pokreće
1 x 200HP
Maksimalna krstarena brzina
35 čvorova

Koje vrste ribolova se nude

Priobalni ribolov
Ribolov blizu obale
Pecanje na otvorenom moru
We will fish up to 9 miles
Pecanje na grebenu
Pecanje na olupinama
Pecanje na plićaku
Pecanje u divljini

Koje tehnike pecanja možete probati

Laka oprema
Teški Tackle
Lov na dnu
Trolovanje
Spining
Džigovanje
Pucanje
Drift pecanje
Ribolov iz ruke
Ribolov na otvorenom moru

Koje pogodnosti su dostupne na brodu

GPS
Sonar za ribolov
Flajbridž
Rezervoar za žive mamce
Šta je uključeno u cenu putovanja
Štapovi, role i ostala oprema
Živi mamci
We occasionally will catch bait depending on what we are fishing for all included!
Mamci
Čišćenje ulova i filetiranje
We clean d-bone and bag your catch ready for the dinner table!
Pića
Water
Ribolovna dozvola
We provide all licenses necessary for a party of 6!

Kako funkcionišu otkazivanja

Besplatno otkazivanje do 1 dan pre putovanja

Možete otkazati ili izmeniti vašu rezervaciju do 1 dan pre datuma putovanja, besplatno. Ako otkazate ili izmenite vašu rezervaciju kasnije, ili ne dođete, izgubićete 100% onoga što ste platili.

Više detalja

Koje su politike oglasa

Preuzimanje uključeno u cenu
Transfer iz hotela ili iz lučnih nasipa u Sarasota do mesta polaska je dostupan i uključen u cene putovanja.
Prikladno za decu
All ages welcome aboard to make memories!
Zadržavate ulov
Ulovi i pusti dozvoljeno

Kako možete platiti

Platite online u potpunosti

Platite online u potpunosti preko FishingBooker-a i uštedite na naknadama za kreditne kartice na pristaništu.

Nema dodatnih naknada.

Rezervišite sa 25% depozita, platite ostatak kapetanu

Kada kapetan potvrdi vaše putovanje, FishingBooker naplaćuje vašoj kreditnoj kartici 25% depozita da bi se osigurala vaša rezervacija.

Preostali iznos se plaća direktno operatoru čartera na ili pre datuma vašeg putovanja putem jednog od sledećih načina plaćanja:

 Gotovina

 Visa

 Mastercard

 American Express

Kada plaćate preostali iznos kreditnom karticom, primeniće se dodatna naknada od 3.5%.

Šta trenutno grize u Sarasota

Crni bubanjCrni bubanj
Grdobina (Velika)Grdobina (Velika)
Grgeč (Gag)Grgeč (Gag)
Kirnja (Crvena)Kirnja (Crvena)
KobijaKobija
Palamida (Atlantski kraljevski skuš)Palamida (Atlantski kraljevski skuš)
PrasicaPrasica

Uporedite slične čartere za pecanje

Trenutno
Chasin' Tail Fishing Charters 2
Chasin' Tail Fishing Charters 2
Državno licenciran
4.6
(83)
24 ft
Veličina grupe 1 - 6
1 - 6
Fish 1
Fish 2
+10
4 sat putovanja • 3 osobe
US $650