Pulaski Salmon and Steelhead Expeditions 

5.0/5 (14 recenzija)
 3750 New York 13, Pulaski, NY 13142, United States

Pulaski Salmon and Steelhead Expeditions 

Pulaski, NY, United States
4
5.0/5 (14 recenzija)

Možda ispunjavate uslove za popust iz Programa lojalnosti sa Pulaski Salmon and Steelhead Expeditions. Da biste proverili da li je popust iz Programa lojalnosti dostupan za vaše izabrane datume, molimo prijavite se.

Ako tražite profesionalno vođeno iskustvo u blizini Pulaskija, ne tražite dalje od Pulaski Salmon Charters and Guide.

Ovde je glavna aktivnost mušičarenje i spinning, i upravo to ćete i raditi. Možete takođe malo džigirati, i možda još ponešto što vam vodič želi pokazati. Vaš vodič, Kliford, će obezbediti štapove i mašinice, kao i mamce. Mi smo kompletno opremljeni, tako da nema ničega što ne obezbeđujemo! Jedino što ne obezbeđujemo su čizme za gaženje, čizme i kišna oprema, koje ćete morati poneti za vaš sjajan dan. Zato vas molimo da ne zaboravite da ih spakujete i ponesete na put.

U zavisnosti od sezone, možete upecati Chinook losos, Coho losos, atlantskog lososa, Brook pastrmku, potočnu pastrmku, Steelhead, i još mnogo toga. 3-4 gosta će samo hodati i gacati, očekujte da ćete se bar deo vremena kretati peške i obucite se u skladu sa trenutnim vremenskim uslovima.

Očekujte da ćete se čuti sa Klifordom pre izleta kako biste znali gde da se nađete i kako da stignete tamo. Za višednevne izlete, opcija preuzimanja/ostavljanja je dostupna uz dodatnu nadoknadu. Kontaktirajte kapetana za detalje. Svi u vašoj grupi treba da kupe lokalnu ribolovačku dozvolu unapred. Više informacija možete pronaći online, uključujući izuzetke koji se mogu primeniti.

Preporučuje se da se obučete slojevito i nosite odgovarajuću obuću. Nikad nije loše poneti kremu za sunčanje, flaširanu vodu i sunčane naočare u bilo kojim vremenskim uslovima. Kliford će imati neke grickalice i piće za vas. Pecaroši svih uzrasta su dobrodošli na ove izlete, uključujući i decu. Javite se da saznate da li postoje prsluki za spasavanje dečije veličine koje možete pozajmiti ili ponesite svoje.

Divljina Pulaskija vas zove. Dozvolite da vas Pulaski Salmon Charters and Guide odvede tamo! Hodanje i čekanje

Ako tražite profesionalno vođeno iskustvo u blizini Pulaskija, ne tražite dalje od Pulaski Salmon Charters and Guide.

Ovde je glavna aktivnost mušičarenje i spinning, i upravo to ćete i raditi. Možete takođe malo džigirati, i možda još ponešto što vam vodič želi pokazati. Vaš vodič, Kliford, će obezbediti štapove i mašinice, kao i mamce. Mi smo kompletno opremljeni, tako da nema ničega što ne obezbeđujemo! Jedino što ne obezbeđujemo su čizme za gaženje, čizme i kišna oprema, koje ćete morati poneti za vaš sjajan dan. Zato vas molimo da ne zaboravite da ih spakujete i ponesete na put.

U zavisnosti od sezone, možete upecati Chinook losos, Coho losos, atlantskog lososa, Brook pastrmku, potočnu pastrmku, Steelhead, i još mnogo toga. 3-4 gosta će samo hodati i gacati, očekujte da ćete se bar deo vremena kretati peške i obucite se u skladu sa trenutnim vremenskim uslovima.

Očekujte da ćete se čuti sa Klifordom pre izleta kako biste znali gde da se nađete i kako da stignete tamo. Za višednevne izlete, opcija preuzimanja/ostavljanja je dostupna uz dodatnu nadoknadu. Kontaktirajte kapetana za detalje. Svi u vašoj grupi treba da kupe lokalnu ribolovačku dozvolu unapred. Više informacija možete pronaći online, uključujući izuzetke koji se mogu primeniti.

Preporučuje se da se obučete slojevito i nosite odgovarajuću obuću. Nikad nije loše poneti kremu za sunčanje, flaširanu vodu i sunčane naočare u bilo kojim vremenskim uslovima. Kliford će imati neke grickalice i piće za vas. Pecaroši svih uzrasta su dobrodošli na ove izlete, uključujući i decu. Javite se da saznate da li postoje prsluki za spasavanje dečije veličine koje možete pozajmiti ili ponesite svoje.

Divljina Pulaskija vas zove. Dozvolite da vas Pulaski Salmon Charters and Guide odvede tamo! Hodanje i čekanje

Clifford Smith
Kapetan
Clifford Smith
29 godina iskustva
ID & kredencijali verifikovani

Dostupnost putovanja i cene

Datum pecanja:
Veličina grupe:
Select date to see availability
јул 2026
недпонутосречетпетсуб
Loading...
Number of days
1
Group Size
2 adults • 0 dece
Change
Skoro ste stigli...
Half Day walking and Wadeing (AM)
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 7 dana ranije
6 hour trip starts at 6:00 AM
Rainbow Trout (Steelhead)
Brown Trout
Salmon (Chinook)
Salmon (Coho)
+2
US $550
Private tour: up to 4 people
Half Day walking and wadeing (PM)
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 7 dana ranije
6 hour trip starts at 1:00 PM
Rainbow Trout (Steelhead)
Brown Trout
Salmon (Chinook)
Salmon (Coho)
+2
US $550
Private tour: up to 4 people
Full Day walking and Wading
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 7 dana ranije
9 hour trip starts at 6:00 AM
Rainbow Trout (Steelhead)
Brown Trout
Salmon (Chinook)
Salmon (Coho)
+2
US $1,100
Private tour: up to 4 people

Customer reviews

Loading...

Rating

5.0
14 recenzija
4.9
Boat & equipment
5.0
Captain & crew
5.0
Fishing Experience

Anglers' gallery (7)

All reviews (14)

Showing 15 of 14 reviews
Jon Jukam
Jon Jukam
us
New York, Сједињене Државе
Member since 2023
5.0
Potvrđeno
Steelhead season
Half Day walking and Wadeing (AM) on октобар 30, 20234 adults

A group of four of us booked with Captain Cliff for Salmon/Steelhead fishing and we would recommend his services to anyone! Cliff was very communicative leading up to the trip and gave us detail instructions. As soon as we met Cliff we knew we were in great hands. Cliff is experienced, knowledgeable, and extremely patient. Cliff made sure we all stayed safe and had a great day on the river. You can’t put a price on the amount of knowledge that Cliff has as a guide. We are all planning on booking another trip with Cliff as he’s been our most memorable guide to date. Can’t wait for more adventures with him!

John Schwerzler
John Schwerzler
us
Ohio, Сједињене Државе
Member since 2024
5.0
Potvrđeno
1st Experience
Half Day walking and Wadeing (AM) on октобар 11, 20243 adults

Guide - Clifford did a great job. We planned a 1/2 trip. Clifford touched base prior to meeting up. His equipment worked very well for the type of fishing we were doing. He worked with each person as we fished. He changed things up at times to give us the best opportunity to land a fish. We really enjoyed ourselves.

Clifford Smith
Response from Captain

Thank you and I look forward to fishing with you again in the future. Be well my friends

William Leech
William Leech
us
New York, Сједињене Државе
Member since 2023
5.0
Potvrđeno
Not my first Guide
Half Day walking and Wadeing (AM) on септембар 24, 20232 adults

After many years of different wilderness experiences both hunting and fishing with guides, I have to say that Cliff was by far the best! His professionalism, patience, caring and understanding made the trip relaxing and fun. He is well versed in the sport and was able to give us all of the knowledge we needed so that if we were to go again in the future we would be definitely be successful in our endeavors. He has a great personality and I look forward to working with him again soon!!

Sarah Park
Sarah Park
us
Massachusetts, Сједињене Државе
Member since 2024
5.0
Potvrđeno
Wonderful trip!!
Half Day walking and Wadeing (AM) on новембар 2, 20244 adults

We did a lot of research (walking, boating, tour duration, etc) before the trip and decided to go with Clifford for 6 hours. We are very glad with our decision except that we had way too much fun that 6 hour ended up being too short!! Highly recommend to all!

Clifford Smith
Response from Captain

Thank you guys it was an awesome time hope to see you guys soon !

Sean Stites
Sean Stites
Repeat angler
us
Pennsylvania, Сједињене Државе
Member since 2021
4 trips
5.0
Potvrđeno
Cliff is great for the salmon river trip
2024 PM October Special Walk & Wade on новембар 2, 20241 adult

Give Phil a call and be ready to learn & be patient and flexible as he is a good teacher - it takes a little bit for those unfamiliar with this water & its inhabitants to be coaxed this time of year until the steelhead come in more.

Često postavljana pitanja o Pulaski Salmon and Steelhead Expeditions

Pulaski Salmon and Steelhead Expeditions nudi sledeća putovanja kupcima:
  • US $550 po grupi - Half Day walking and Wadeing (AM) (6 sati)
  • US $550 po grupi - Half Day walking and wadeing (PM) (6 sati)
  • US $1,100 po grupi - Full Day walking and Wading (9 sati)
Kada rezervišete putovanje sa Pulaski Salmon and Steelhead Expeditions, možete očekivati sledeću pogodnost na brodu:
  • Frižider za led
Putovanja rezervisana sa Pulaski Salmon and Steelhead Expeditions uključuju:
  • Štapovi, role i ostala oprema
  • Mamci
  • Pića (water and soda )
  • Ručak (for a additional fee upon request)
  • Oprema za mušičarski ribolov
Pulaski Salmon and Steelhead Expeditions nudi sledeće vrste ribolova:
  • Ribolov na reci
  • Ribolov na jezeru
  • Ribolov blizu obale
Pulaski Salmon and Steelhead Expeditions nudi sledeće ribolovne tehnike:
  • Ribolov lakim priborom
  • Spining
  • Džiging
  • Mušičarski ribolov
Najpopularnije ciljne vrste riba sa Pulaski Salmon and Steelhead Expeditions uključuju:
  • Brook Trout
  • Brown Trout
  • Rainbow Trout (Steelhead)
  • Salmon (Atlantic)
  • Salmon (Chinook)
  • Salmon (Coho)

Vaš kapetan

Clifford Smith
Clifford Smith
Clifford Smith

Pulaski, New York, United States

ID & dozvola verifikovana
15 Customer reviews
Vreme odgovora 13 sati
Član od новембар 2021

Kapetanov Klifordov otac bio je ribolovački vodič u severnom Njujorku na reci Salmon u Pulaskiju, NY. Kapetan je odrastao pecajući Salmon i Steelhead u reci Salmon i jezeru Ontario od kada je prohodao. Kao tinejdžer otišao je na Aljasku da radi u ribolovačkoj lodži, i tamo je shvatio da je ribolov na lososa njegov životni put. Kapetan Kliford i njegova supruga Ana vode ribolovce i goste na ribolovačke ekspedicije već 26 godina, i nadaju se da ćete im se pridružiti na jednoj od njihovih neverovatnih ribolovačkih ekspedicija na jezeru Ontario i reci Salmon u Pulaskiju.

ID & dozvola verifikovana
15 Customer reviews
Vreme odgovora 13 sati
Član od новембар 2021

Kapetanov Klifordov otac bio je ribolovački vodič u severnom Njujorku na reci Salmon u Pulaskiju, NY. Kapetan je odrastao pecajući Salmon i Steelhead u reci Salmon i jezeru Ontario od kada je prohodao. Kao tinejdžer otišao je na Aljasku da radi u ribolovačkoj lodži, i tamo je shvatio da je ribolov na lososa njegov životni put. Kapetan Kliford i njegova supruga Ana vode ribolovce i goste na ribolovačke ekspedicije već 26 godina, i nadaju se da ćete im se pridružiti na jednoj od njihovih neverovatnih ribolovačkih ekspedicija na jezeru Ontario i reci Salmon u Pulaskiju.

Ribe koje možete ciljati

Brook Trout
Brook Trout
Brown Trout
Brown Trout
Kalifornijska pastrmka (Steelhead)
Kalifornijska pastrmka (Steelhead)
Atlantic Salmon
Atlantic Salmon
Chinook Salmon
Chinook Salmon
Coho Salmon
Coho Salmon
Brook Trout
Brook Trout
Brown Trout
Brown Trout
Kalifornijska pastrmka (Steelhead)
Kalifornijska pastrmka (Steelhead)
Atlantic Salmon
Atlantic Salmon
Chinook Salmon
Chinook Salmon

Koje vrste ribolova se nude

River Fishing
Lake Fishing
Nearshore Fishing

Which fishing techniques you can try

Light Tackle
Spinning
Jigging
Fly Fishing

Koje pogodnosti su dostupne na brodu

Frižider za led

Šta je uključeno u cenu putovanja

Štapovi, role i ostala oprema
Mamci
Pića
water and soda
Ručak
for a additional fee upon request
Oprema za mušičarski ribolov

Kako funkcionišu otkazivanja

Besplatno otkazivanje do 7 dana pre putovanja

Možete otkazati ili izmeniti vašu rezervaciju do 7 dana pre datuma putovanja, besplatno. Ako otkazate ili izmenite vašu rezervaciju kasnije, ili ne dođete, izgubićete 100% onoga što ste platili.

Više detalja

Koje su politike oglasa

Preuzimanje dogovoreno prilikom rezervacije

Transfer do/od mesta polaska može biti dostupan i uključen u cenu u zavisnosti od vaše lokacije i udaljenosti od pristaništa.

Prikladno za decu
Zadržavate ulov
Ulovi i pusti dozvoljeno

Kako možete platiti

Rezervišite sa 20% depozita, platite ostatak kapetanu

Kada kapetan potvrdi vaše putovanje, FishingBooker naplaćuje vašoj kreditnoj kartici 20% depozita da bi se osigurala vaša rezervacija.

Preostali iznos se plaća direktno operatoru čartera na ili pre datuma vašeg putovanja putem jednog od sledećih načina plaćanja:

 Cash

 PayPal

Šta trenutno grize u Pulaski

Brown TroutBrown Trout
Rainbow Trout (Steelhead)Rainbow Trout (Steelhead)
Salmon (Chinook)Salmon (Chinook)
Salmon (Coho)Salmon (Coho)

Compare similar fishing charters

Current
Pulaski Salmon and Steelhead Expeditions
Pulaski Salmon and Steelhead Expeditions
5.0
(14)
Group size 1 - 4
1 - 4
Fish 1
Fish 2
+4
6 hour trip • 4 persons
US $550