Texas Lower Coast Charters LLC 

5.0/5 (15 recenzija)
 
Licencirano od države
 211 West Swordfish Street, South Padre Island, TX 78597, Sjedinjene Države

Texas Lower Coast Charters LLC 

Do 9 milja
South Padre Island, TX, Sjedinjene Države
24 ft
4
5.0/5 (15 recenzija)

Na South Padre Islandu vas čeka riba, pa neka vam Texas Lower Coast Charters pomogne da je ulovite! Kapetan Timothy proveo je bezbroj sati na ovim vodama i poznaje ih kao svoj džep.

U ovim krajevima uobičajeno je loviti crnog drumа, iverka, ovčicu, pompana, mangrove snepera, pegavog grgeča, redfiša i još mnogo toga, uz malo sreće. Tokom izleta, možete se okušati u ribolovu na varalicom, popingom, driftingom, ribolovom pri dnu, ili možda nekom specifičnijom tehnikom karakterističnom za ovo područje.

Porodice koje vole zajednički ribolov biće srećne što čuju da su deca dobrodošla na brod! Deca moraju nositi prsluке za spasavanje, pa proverite da li je odgovarajuća veličina dostupna na brodu. Takođe, ponite grickalice kako biste održali energiju tokom celog izleta!

Ribolov ćete obavljati sa 24-stopnog plitkogazećeg čamca za zaliv tipa Shallow Sport, s kapacitetom za 4 putnika. Brod dolazi sa svom potrebnom opremom. Kapetan Timothy obezbeđuje štapove, mašinice i varalice. Živi mamac je dostupan, ali pitajte kapetana da li ćete ga sami hvatati.

Pre ukrcavanja, svi u vašoj grupi moraju nabaviti lokalnu ribolovnu dozvolu. Ove informacije su obično dostupne na internetu, ili možete pitati kapetana. Neke vrste mogu biti zaštićene ili zahtevati posebnu dozvolu, pa se unapred informišite šta možete očekivati. Od opreme ponesite naočare za sunce i kremu za sunčanje (bez spreja). Pića će biti obezbeđena. Alkohol je dozvoljen u umerenim količinama, ali izbegavajte žestoka pića kao i staklene flaše.

Ponekad riba može da pobegne, ali dan na vodi nikada ne sme biti uzaludan. Vreme je da se to i dogodi, uz Texas Lower Coast Charters!

Na South Padre Islandu vas čeka riba, pa neka vam Texas Lower Coast Charters pomogne da je ulovite! Kapetan Timothy proveo je bezbroj sati na ovim vodama i poznaje ih kao svoj džep.

U ovim krajevima uobičajeno je loviti crnog drumа, iverka, ovčicu, pompana, mangrove snepera, pegavog grgeča, redfiša i još mnogo toga, uz malo sreće. Tokom izleta, možete se okušati u ribolovu na varalicom, popingom, driftingom, ribolovom pri dnu, ili možda nekom specifičnijom tehnikom karakterističnom za ovo područje.

Porodice koje vole zajednički ribolov biće srećne što čuju da su deca dobrodošla na brod! Deca moraju nositi prsluке za spasavanje, pa proverite da li je odgovarajuća veličina dostupna na brodu. Takođe, ponite grickalice kako biste održali energiju tokom celog izleta!

Ribolov ćete obavljati sa 24-stopnog plitkogazećeg čamca za zaliv tipa Shallow Sport, s kapacitetom za 4 putnika. Brod dolazi sa svom potrebnom opremom. Kapetan Timothy obezbeđuje štapove, mašinice i varalice. Živi mamac je dostupan, ali pitajte kapetana da li ćete ga sami hvatati.

Pre ukrcavanja, svi u vašoj grupi moraju nabaviti lokalnu ribolovnu dozvolu. Ove informacije su obično dostupne na internetu, ili možete pitati kapetana. Neke vrste mogu biti zaštićene ili zahtevati posebnu dozvolu, pa se unapred informišite šta možete očekivati. Od opreme ponesite naočare za sunce i kremu za sunčanje (bez spreja). Pića će biti obezbeđena. Alkohol je dozvoljen u umerenim količinama, ali izbegavajte žestoka pića kao i staklene flaše.

Ponekad riba može da pobegne, ali dan na vodi nikada ne sme biti uzaludan. Vreme je da se to i dogodi, uz Texas Lower Coast Charters!

Timothy Gibson
Kapetan
Timothy Gibson
11 godina iskustva
ID & kredencijali verifikovani
odgovara u roku od sat vremena

Select date to see availability

Dostupnost putovanja i cene

Trip date:
Group Size:
avgust 2026
nedponutosrečetpetsub
Učitavanje...
Group Size
2 odrasle osobe • 0 dece
Change
Skoro ste stigli...
Quick bay trip for two!!!
FREE Cancellation 3 days notice
3 sat putovanja starts at 6:30 AM
Speckled Trout
US $450
Ceo čamac: 2 osobe
4 Hour Trip (PM)
FREE Cancellation 3 days notice
4 sat putovanja starts at 2:00 PM
Snapper (Mangrove)
Black Drum
Redfish
Pompano
+3
US $500
Ceo čamac: 2 osobe
5 Hour Trip (AM)
U potražnji! Poslednje rezervisano: pre 6 dana
FREE Cancellation 3 days notice
5 sat putovanja starts at 6:30 AM
Snapper (Mangrove)
Black Drum
Redfish
Pompano
+3
US $550
Ceo čamac: 2 osobe
Full day
FREE Cancellation 3 days notice
8 sat putovanja starts at 6:30 AM
Snapper (Mangrove)
Black Drum
Redfish
Pompano
+3
US $1,050
Ceo čamac: 2 osobe
2 osobe gleda ovu povelju.

Recenzije kupaca

Loading...

Ocena

5.0
15 recenzija
5.0
Čamac i oprema
5.0
Kapetan i posada
4.9
Ribolovačko iskustvo

Galerija ribolovaca (25)

Svi komentari (15)

Prikazivanje 15 od 15 recenzija
Jesse George
Jesse George
us
San Antonio, TX, Сједињене Државе
Member since 2026
5.0
Potvrđeno
Novo
Great Morning on the Water with Captain Timothy Gibson!
Quick bay trip for two!!!na avgust 13, 20264 odrasle osobe

We had a great fishing trip this morning with Captain Timothy Gibson. He definitely did his part and put us on the fish — they just weren’t biting like we hoped! That’s fishing though, and we still had a great time. Abigail landed a couple of drum, Gabriel caught a couple of catfish, Carla brought in a catfish, and I managed to catch four trout. 🎣 Captain Timothy was knowledgeable, patient, and worked hard to keep us on the fish throughout the trip. Most importantly, the whole family had a good time and made some great memories on the water. We’d definitely recommend Captain Timothy Gibson and would fish with him again. Hopefully next time the fish are a little hungrier!

Prijavljeni ulov:
Speckled Trout
Timothy Gibson
Odgovor kapetana

thanks for coming out awesome family, not bad for a quick 3 hr bay trip and a 40 minute bay ride of beautiful scenery.

Gregory  Vela
Gregory Vela
us
Teksas, Сједињене Државе
Member since 2026
5.0
Potvrđeno
1st & Best fishing trip
Quick bay trip for two!!!na jul 25, 20262 odrasle osobe

This was our first fishing trip Captain Tim was great and also informative I caught a sting ray that was amazing however we caught so many fish it was an incredible experience overall I will definitely be booking again… if you don’t know how to fish or do know how to fish I highly recommend booking with Tim he’s great and you will not regret it making family memories is what it’s about

Timothy Gibson
Odgovor kapetana

good times thanks for Booking. See y’all soon. 

Kraig Menegay
Kraig Menegay
us
Ohajo, Сједињене Државе
Member since 2026
5.0
Potvrđeno
Novo
Great Captain !!
5 Hour Trip (AM)na avgust 25, 20263 odrasle osobe

Tim made the trip a great experience. He went way out of his way to make sure we caught fish and we did !! Great time !! Thank You !!

Timothy Gibson
Odgovor kapetana

it was a pleasure meeting you guys thanks for your patience started out tough but ended up good. Safe travels. 

Jeremy Deach
Jeremy Deach
us
Kalifornija, Сједињене Државе
Member since 2026
5.0
Potvrđeno
all around great trip…
5 Hour Trip (AM)na jul 23, 20262 odrasle osobe

 son and I went on a fishing trip had a great time. Little weather came, but we work through it. The guide was flexible with making sure we caught some fish !!! 

Timothy Gibson
Odgovor kapetana

Rain swirling winds you guys got it done. Thanks for booking it was a pleasure meeting you both.

Alvaro Moreno
Alvaro Moreno
us
Oklahoma, Сједињене Државе
Member since 2021
5.0
Potvrđeno
What a catch!
5 Hour Trip (AM)na septembar 16, 20253 odrasle osobe

It took less than an hour to catch our limit of large speckled trout and also a black tipped shark plus a large Drum. Captain Tim Gibson made our day happen. We couldn't be happier with the outcome. Thanks Tim.

Prijavljeni ulov:
Speckled Trout
Timothy Gibson
Odgovor kapetana

was and absolute pleasure hanging out with you gentlemen today. safe travels see you giys soon

Često postavljana pitanja o Texas Lower Coast Charters LLC

Texas Lower Coast Charters LLC nudi sledeća putovanja kupcima:
  • US $450 po grupi, dodatnih US $99 po osobi nakon 2 gostiju - Quick bay trip for two!!! (3 sati)
  • US $500 po grupi, dodatnih US $100 po osobi nakon 2 gostiju - 4 Hour Trip (PM) (4 sati)
  • US $550 po grupi, dodatnih US $100 po osobi nakon 2 gostiju - 5 Hour Trip (AM) (5 sati)
  • US $1,050 po grupi, dodatnih US $100 po osobi nakon 2 gostiju - Full day (8 sati)
Kada rezervišete putovanje sa Texas Lower Coast Charters LLC, možete očekivati sledeće pogodnosti na brodu:
  • GPS
  • Sonar za ribolov
  • Rezervoar za žive mamce Seasonal bait such as croaker & Ballyhoo is an w
  • Bežični troling motor
  • Frižider za led
Putovanja rezervisana sa Texas Lower Coast Charters LLC uključuju:
  • Štapovi, role i ostala oprema
  • Živi mamci (Live bait like croaker is an additional fee $15 a dozen captains price. All other baits are provided unless you request more bait than is what's provided. )
  • Mamci
  • Pića (I have a very clean sanitized built on ice chest and it's filled with water and sports drinks.)
Texas Lower Coast Charters LLC nudi sledeće vrste ribolova:
  • Ribolov pri obali
  • Ribolov u plićaku
  • Ribolov u divljini
Texas Lower Coast Charters LLC nudi sledeće ribolovne tehnike:
  • Ribolov lakim priborom
  • Ribolov na dnu
  • Spining
  • Poping
  • Drift ribolov
Najpopularnije ciljne vrste riba sa Texas Lower Coast Charters LLC uključuju:
  • Crni bubanj
  • Iverak
  • Pompano
  • Brancin
  • Ovčica
  • Srebrni cvjetni cipan
  • Pastrmka pjegava

Vaš kapetan

Timothy Gibson
Timothy Gibson
Timothy Gibson

South Padre Island, Teksas, Sjedinjene Države

28 Izveštaja o ribolovu
ID & dozvola verifikovana
15 recenzije kupaca
Vreme odgovora unutar sata
Član od maj 2020

Kapetan Timothy ima preko 20 godina iskustva u pecanju, ali je profesionalno počeo da vodi ribolovačke ture tek 2018. godine. Dugo je to bio hobi dok konačno nije odlučio da se u potpunosti posveti tome. Voli da bude u prirodi, uživa u pecanju i drago mu je što pomaže drugim ljudima da se dobro provedu.

28 Izveštaja o ribolovu
ID & dozvola verifikovana
15 recenzije kupaca
Vreme odgovora unutar sata
Član od maj 2020

Kapetan Timothy ima preko 20 godina iskustva u pecanju, ali je profesionalno počeo da vodi ribolovačke ture tek 2018. godine. Dugo je to bio hobi dok konačno nije odlučio da se u potpunosti posveti tome. Voli da bude u prirodi, uživa u pecanju i drago mu je što pomaže drugim ljudima da se dobro provedu.

Ribe koje možete ciljati

Black Drum
Black Drum
Flounder
Flounder
Pompano
Pompano
Redfish
Redfish
Sheepshead
Sheepshead
Mangrove Snapper
Mangrove Snapper
Speckled Trout
Speckled Trout
Black Drum
Black Drum
Flounder
Flounder
Pompano
Pompano
Redfish
Redfish
Sheepshead
Sheepshead

Pravi ulovi ovog kapetana

  • Great Captain !!
    Kraig M.
    Kraig M.
  • Great Morning on the Water with Captain Timothy Gibson!
    Jesse G.
    Jesse G.
  • all around great trip…
    Jeremy D.
    Jeremy D.
  • Made fishing fun!Great Captain!
    Hunter C.
    Hunter C.
  • Fishing with Timothy
    Edgar  .
    Edgar .
  • What a catch!
    Alvaro M.
    Alvaro M.
  • Great day!
    Greg S.
    Greg S.
  • The Perfect Fishing Adventure for Me and My Boys
    Meg S.
    Meg S.
  • Always a great time fishing with Captain Tim Gibson
    Julian M.
    Julian M.
  • Windy, but enjoyable
    Patrick G.
    Patrick G.

Kako je brod

Boat image
Kategorija broda
Čamci sa centralnom konzolom
Kapacitet
4 osoba
Dužina broda
24 ft
Godina izgradnje
2024
Proizvođač broda
Shallow Sport
Tip broda
čamac za zaliv
Model motora
Suzuki
Pokreće
1 x 300HP
Maksimalna krstarena brzina
55 čvorova

Koje vrste ribolova se nude

Priobalni ribolov
Pecanje na plićaku
Pecanje u divljini

Koje tehnike pecanja možete probati

Laka oprema
Lov na dnu
Spining
Pucanje
Drift pecanje

Koje pogodnosti su dostupne na brodu

GPS
Sonar za ribolov
Rezervoar za žive mamce
Seasonal bait such as croaker & Ballyhoo is an w
Bežični troling motor
Frižider za led
Šta je uključeno u cenu putovanja
Štapovi, role i ostala oprema
Živi mamci
Live bait like croaker is an additional fee $15 a dozen captains price. All other baits are provided unless you request more bait than is what's provided.
Mamci
Pića
I have a very clean sanitized built on ice chest and it's filled with water and sports drinks.

Kako funkcionišu otkazivanja

Besplatno otkazivanje do 3 dana pre putovanja

Možete otkazati ili izmeniti vašu rezervaciju do 3 dana pre datuma putovanja, besplatno. Ako otkazate ili izmenite vašu rezervaciju kasnije, ili ne dođete, izgubićete 100% onoga što ste platili.

Više detalja

Koje su politike oglasa

Preuzimanje dogovoreno prilikom rezervacije

Transfer do/od mesta polaska može biti dostupan i uključen u cenu u zavisnosti od vaše lokacije i udaljenosti od pristaništa.

Prikladno za decu
Requirement for children is 4 years and older.
Zadržavate ulov
Ulovi i pusti dozvoljeno

Kako možete platiti

Platite online u potpunosti

Platite online u potpunosti preko FishingBooker-a i uštedite na naknadama za kreditne kartice na pristaništu.

Nema dodatnih naknada.

Rezervišite sa 10% depozita, platite ostatak kapetanu

Kada kapetan potvrdi vaše putovanje, FishingBooker naplaćuje vašoj kreditnoj kartici 10% depozita da bi se osigurala vaša rezervacija.

Preostali iznos se plaća direktno operatoru čartera na ili pre datuma vašeg putovanja putem jednog od sledećih načina plaćanja:

 Gotovina

 Visa

 Mastercard

 American Express

 PayPal

Kada plaćate preostali iznos kreditnom karticom, primeniće se dodatna naknada od 3%.

Šta trenutno grize u South Padre Island

BrancinBrancin
Crni bubanjCrni bubanj
IverakIverak
Pastrmka pjegavaPastrmka pjegava
PompanoPompano
Srebrni cvjetni cipanSrebrni cvjetni cipan

Uporedite slične čartere za pecanje

Trenutno
Texas Lower Coast Charters LLC
Texas Lower Coast Charters LLC
Državno licenciran
5.0
(15)
24 ft
Veličina grupe 1 - 4
1 - 4
Fish 1
Fish 2
+5
4 sat putovanja • 2 osobe
US $500
  • Laguna Madre Madness
    Državno licenciran
    5.0
    (17)
    22 ft
    Veličina grupe 1 - 4
    1 - 4
    Fish 1
    Fish 2
    +2
    4 sat putovanja • 2 osobe
    US $375
  • The Reel Realtor
    Novo
    22 ft
    Veličina grupe 1 - 5
    1 - 5
    Fish 1
    Fish 2
    +3
    5 sat putovanja • 2 osobe
    US $500
  • Lucky Strike Co.
    Novo
    21 ft
    Veličina grupe 3 - 4
    3 - 4
    Fish 1
    Fish 2
    +1
    6 sat putovanja • 4 osobe
    US $250
  • Adam
    5.0
    (1)
    21 ft
    Veličina grupe 1 - 2
    1 - 2
    Fish 1
    Fish 2
    +2
    4 sat putovanja • 2 osobe
    US $500