One Mohr Fishing Charters 

5.0/5 (15 recenzija)
 Woodrow Avenue 1/2, Dunkirk, NY 14048, United States

One Mohr Fishing Charters 

Dunkirk, NY, United States
25 ft
5
5.0/5 (15 recenzija)

Provedite dan sa One Mohr Fishing Charters i otkrijte šta grize u Dankirku! Nakon mnogih sati provedenih na ovim vodama, kapetan Mark može vam sve ispričati o njima.

U zavisnosti od uslova, možete upecati Yellow Perch, Walleye, Lake Trout i još mnogo toga. U zavisnosti od vrste ribe koju lovite, možete pecati lakim priborom, trolati ili koristiti neku specijalizovaniju tehniku za ovo područje.

Izleti sa One Mohr Fishing Charters su zabavni za sve uzraste, zato ih odvojite od ekrana i povedite na vodu! Deca moraju nositi prsluke za spasavanje, pa se raspitajte da li na brodu postoje odgovarajuće veličine. Grickalice nisu loša ideja za dodatnu energiju kada zatreba!

Vaš brod za taj dan je 25' Hewescraft sa kabinom i kapacitetom za 5 putnika. Opremljen je downriggerima i svim neophodnim priborom. Na brodu postoji toalet za vaše potrebe. Štapovi, mašinice i pribor su obezbeđeni, zajedno sa mamcima. Živi mamci su uključeni, ali pitajte kapetana da li ćete ih sami loviti.

Pre ukrcavanja, biće potrebno da kupite lokalnu dozvolu za pecanje za svakog člana grupe. Ove informacije su obično dostupne online, ili možete pitati kapetana. Neke vrste mogu biti zaštićene ili zahtevati posebnu markicu za zadržavanje, zato se uverite da znate šta možete očekivati.

Ne krećite od kuće bez flaširane vode, kreme za sunčanje (ne u spreju) i naočara za sunce. Alkohol je dozvoljen umereno, ali pokušajte da izbegnete žestoka pića kao i staklene flaše.

Sada je vreme da zaplovite sa One Mohr Fishing Charters!

Provedite dan sa One Mohr Fishing Charters i otkrijte šta grize u Dankirku! Nakon mnogih sati provedenih na ovim vodama, kapetan Mark može vam sve ispričati o njima.

U zavisnosti od uslova, možete upecati Yellow Perch, Walleye, Lake Trout i još mnogo toga. U zavisnosti od vrste ribe koju lovite, možete pecati lakim priborom, trolati ili koristiti neku specijalizovaniju tehniku za ovo područje.

Izleti sa One Mohr Fishing Charters su zabavni za sve uzraste, zato ih odvojite od ekrana i povedite na vodu! Deca moraju nositi prsluke za spasavanje, pa se raspitajte da li na brodu postoje odgovarajuće veličine. Grickalice nisu loša ideja za dodatnu energiju kada zatreba!

Vaš brod za taj dan je 25' Hewescraft sa kabinom i kapacitetom za 5 putnika. Opremljen je downriggerima i svim neophodnim priborom. Na brodu postoji toalet za vaše potrebe. Štapovi, mašinice i pribor su obezbeđeni, zajedno sa mamcima. Živi mamci su uključeni, ali pitajte kapetana da li ćete ih sami loviti.

Pre ukrcavanja, biće potrebno da kupite lokalnu dozvolu za pecanje za svakog člana grupe. Ove informacije su obično dostupne online, ili možete pitati kapetana. Neke vrste mogu biti zaštićene ili zahtevati posebnu markicu za zadržavanje, zato se uverite da znate šta možete očekivati.

Ne krećite od kuće bez flaširane vode, kreme za sunčanje (ne u spreju) i naočara za sunce. Alkohol je dozvoljen umereno, ali pokušajte da izbegnete žestoka pića kao i staklene flaše.

Sada je vreme da zaplovite sa One Mohr Fishing Charters!

Mark Mohr
Kapetan
Mark Mohr
36 godina iskustva
odgovara u roku od sat vremena

Dostupnost putovanja i cene

Datum pecanja:
Veličina grupe:
Select date to see availability
јул 2026
недпонутосречетпетсуб
Loading...
Number of days
1
Group Size
2 adults • 0 dece
Change
Skoro ste stigli...
Half Day Trip (AM)
U potražnji! Poslednje rezervisano: pre 20 sati ago
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 3 dana ranije
4 hour trip starts at 6:00 AM
Walleye
Lake Trout
Perch (Yellow)
US $450
Entire boat: up to 5 people
Full Day Trip
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 3 dana ranije
6 hour trip starts at 6:00 AM
Walleye
Lake Trout
Perch (Yellow)
US $600
Entire boat: up to 5 people
There are 4 people looking at this charter.

Customer reviews

Loading...

Rating

5.0
15 recenzija
5.0
Boat & equipment
5.0
Captain & crew
4.9
Fishing Experience

All reviews (15)

Showing 15 of 15 reviews
Arash Yazdani
Arash Yazdani
us
Florida, Сједињене Државе
Member since 2026
5.0
Potvrđeno
New
Awesome trip
Half Day Trip (AM) on јул 3, 20263 adults2 children

We had an awesome time with captain Mohr. From the moment we stepped on the dock it was a inviting atmosphere. We caught more walleye and perch than we knew what to do with. Will make booking with captain a regular thing. If you're an experienced fisherman like half our boat or just kids getting into it like the other half of the boat it was a great time. Five star trip for us.

Reported catch:
Walleye
Yellow Perch
PATRICK GREELEY
PATRICK GREELEY
Repeat angler
us
New York, Сједињене Државе
Member since 2021
4 trips
5.0
Potvrđeno
PG
Full Day Trip on август 30, 20254 adults

We went out yesterday. Myself and my 3 sons. Had an excellent day out with Capt Mark and first mate Joe. Mark is extremely knowledgeable about fishing. We learned a lot about fishing, the lake, weather patterns everything you can imagine. Plus we caught our limit of Walleye! These guys know what they are talking about. They they fileted the catch and took the time to show my kids how to clean the catch and suggested several different ways to prepare the catch to eat (which we did later that night...it was delicious!). Best part though, is they are great guys, real fun to spend a day with. We'll be back for sure next year! Thanks guys! We had a blast!

Reported catch:
Walleye
Mark Mohr
Response from Captain

Thank you Pleasure having you Guys Go Bills

Wei Du
Wei Du
us
Louisiana, Сједињене Државе
Member since 2025
5.0
Potvrđeno
Expert-Led Fishing Trip Worth Repeating
Half Day Trip (AM) on август 7, 20253 adults2 children

This trip exceeded our expectations in every way. This trip exceeded our expectations in every way. As someone with almost no prior fishing experience and traveling with children, I wasn’t sure what to expect—but Captain Mohn and Tom made it incredibly smooth and enjoyable. They were professional, patient, and clearly knowledgeable, providing all the necessary equipment and guidance. Within just one hour, we were able to catch 2 Lake Trout and 5 Walleye. Due to unexpectedly strong waves and motion sickness experienced by some family members, we made the decision to return early. Nonetheless, the success we had in such a short time speaks to the quality of the experience. I highly recommend this charter and would gladly book another outing if I return to the area.

Reported catch:
Walleye
Lake Trout
Herb Case
Herb Case
us
New York, Сједињене Државе
Member since 2024
5.0
Potvrđeno
New
Great Family Trip out for Walleye
Full Day Trip on јул 25, 20265 adults

Very nice am charter with thr family. Captain Mark did a very nice job hosting us and get us on fish for a relaxing morning of trolling. Plenty of hookups and he nicely cleaned and bagged the fillets for us to take home. Thank you Captain Mark.

Reported catch:
Walleye
Mark Mohr
Response from Captain

Thanks

Jeff Hintz
Jeff Hintz
us
New York, Сједињене Државе
Member since 2025
5.0
Potvrđeno
New
Great trip
Half Day Trip (AM) on јул 24, 20264 adults1 child

We had a good trip, weather was great, Capt Mark was informative, took the time to explain what he was doing. We did limit out and would recommend this charter to anyone who's looking to go out for a fun time for all.

Reported catch:
Walleye
Mark Mohr
Response from Captain

Thanks

Često postavljana pitanja o One Mohr Fishing Charters

One Mohr Fishing Charters nudi sledeća putovanja kupcima:
  • US $450 po grupi - Half Day Trip (AM) (4 sati)
  • US $600 po grupi - Full Day Trip (6 sati)
Kada rezervišete putovanje sa One Mohr Fishing Charters, možete očekivati sledeće pogodnosti na brodu:
  • Toalet Comfort bucket and urine container
  • GPS
  • Sonar za ribolov
  • Rezervoar za žive mamce
  • Bežični troling motor
  • Frižider za led
Putovanja rezervisana sa One Mohr Fishing Charters uključuju:
  • Štapovi, role i ostala oprema
  • Živi mamci (All bait is included )
  • Mamci
  • Čišćenje ulova i filetiranje (All cleaning and bagging is provided )
One Mohr Fishing Charters nudi sledeće vrste ribolova:
  • Ribolov na jezeru
  • Ribolov blizu obale
  • Ribolov otvorenog mora (It depends on where the fish are,most of the time it is within 5 miles)
  • Ribolov na grebenu
One Mohr Fishing Charters nudi sledeće ribolovne tehnike:
  • Ribolov lakim priborom
  • Trolovanje
Najpopularnije ciljne vrste riba sa One Mohr Fishing Charters uključuju:
  • Lake Trout
  • Škaram (Lutjan)

Vaš kapetan

Mark Mohr
Mark Mohr
Mark Mohr

Dunkirk, New York, United States

2 Izveštaja o ribolovu
15 Customer reviews
Vreme odgovora unutar sata
Član od јул 2024

Kapetan Mark vodi ture iz Dunkirka na 25' Hewescraft pilot kabini. Ove vode su poznate po Walleye ribi i pokazaće vam kako da ih uhvatite. Sa odličnim poznavanjem područja, ima nekoliko trikova u rukavu, a jedini način da ih naučite je da mu se pridružite na vodi!

2 Izveštaja o ribolovu
15 Customer reviews
Vreme odgovora unutar sata
Član od јул 2024

Kapetan Mark vodi ture iz Dunkirka na 25' Hewescraft pilot kabini. Ove vode su poznate po Walleye ribi i pokazaće vam kako da ih uhvatite. Sa odličnim poznavanjem područja, ima nekoliko trikova u rukavu, a jedini način da ih naučite je da mu se pridružite na vodi!

Ribe koje možete ciljati

Lake Trout
Lake Trout
Mutton Snapper
Mutton Snapper
Lake Trout
Lake Trout
Mutton Snapper
Mutton Snapper

Kako je brod

Boat image
Kategorija broda
Cabin cruisers
Kapacitet
5 osoba
Dužina broda
25 ft
Godina izgradnje
2021
Proizvođač broda
Hewescraft
Tip broda
Pilothouse
Model motora
Yamaha
Pokreće
2 x 300HP
Maksimalna krstarena brzina
40 čvorova

Koje vrste ribolova se nude

Lake Fishing
Nearshore Fishing
Offshore Fishing
It depends on where the fish are,most of the time it is within 5 miles
Reef Fishing

Which fishing techniques you can try

Light Tackle
Trolling

Koje pogodnosti su dostupne na brodu

Toalet
Comfort bucket and urine container
GPS
Sonar za ribolov
Rezervoar za žive mamce
Bežični troling motor
Frižider za led

Šta je uključeno u cenu putovanja

Štapovi, role i ostala oprema
Živi mamci
All bait is included
Mamci
Čišćenje ulova i filetiranje
All cleaning and bagging is provided

Kako funkcionišu otkazivanja

Besplatno otkazivanje do 3 dana pre putovanja

Možete otkazati ili izmeniti vašu rezervaciju do 3 dana pre datuma putovanja, besplatno. Ako otkazate ili izmenite vašu rezervaciju kasnije, ili ne dođete, izgubićete 100% onoga što ste platili.

Više detalja

Koje su politike oglasa

Preuzimanje dogovoreno prilikom rezervacije

Transfer do/od mesta polaska može biti dostupan i uključen u cenu u zavisnosti od vaše lokacije i udaljenosti od pristaništa.

Prikladno za decu
All ages are welcome
Zadržavate ulov
Ulovi i pusti dozvoljeno

Kako možete platiti

Rezervišite sa 10% depozita, platite ostatak kapetanu

Kada kapetan potvrdi vaše putovanje, FishingBooker naplaćuje vašoj kreditnoj kartici 10% depozita da bi se osigurala vaša rezervacija.

Preostali iznos se plaća direktno operatoru čartera na ili pre datuma vašeg putovanja putem jednog od sledećih načina plaćanja:

 Cash

Šta trenutno grize u Dunkirk

Lake TroutLake Trout

Compare similar fishing charters

Current
One Mohr Fishing Charters
One Mohr Fishing Charters
5.0
(15)
25 ft
Group size 1 - 5
1 - 5
Fish 1
Fish 2
4 hour trip • 5 persons
US $450