Shallow Tail Charters LLC 

4.7/5 (1 recenzija)
 12th Street East, Boca Grande, FL 33921, United States

Shallow Tail Charters LLC 

Boca Grande, FL, United States
17 ft
2
4.7/5 (1 recenzija)

Možda ispunjavate uslove za popust iz Programa lojalnosti sa Shallow Tail Charters LLC. Da biste proverili da li je popust iz Programa lojalnosti dostupan za vaše izabrane datume, molimo prijavite se.

Shallow Tail Charters vas poziva da doživite zadivljujuće vode Boca Grandea. Sa mnogo sati provedenih na ovim plimama, kapetan Sainy je spreman da vas dovede do ribe.

Tarpun, Redfish, Snook, Pegava pastrmka, Tripletail i mnoge druge vrste nastanjuju ove vode, u zavisnosti od toga kada dođete. U zavisnosti od vrste koju lovite, možda ćete se naći u ribolovu na spinning, ili možda nečem specijalizovanijem za ovo područje. Kapetan Sainy takođe nudi ribolov na mušicu.

Ribolov na ovim izletima je isključivo sportskog karaktera i sve što ulovite biće pušteno nazad u vodu.

Vaš brod za taj dan je 17' Maverick Hpx skif koji prima do 2 putnika. Opremljen je borbenom stolicom i svim što vam je potrebno za produktivan dan na vodi. Štapovi, mašinice i pribor su obezbeđeni od strane čartera, kao i varalice.

Pre ukrcavanja, biće potrebno da kupite lokalnu dozvolu za ribolov za sve u vašoj grupi. Ove informacije su obično dostupne na internetu, ili možete pitati kapetana. Neke vrste mogu biti zabranjene za lov ili zahtevaju posebnu dozvolu, pa se uverite da znate šta da očekujete.

Obavezno ponesite naočare za sunce, kremu za sunčanje (bez spreja) i šešir. Pića su uključena, bez naknade. Alkohol je dozvoljen u umerenim količinama, samo se pobrinite da izbegavate žestoka pića kao i staklene flaše.

Ponekad riba može da pobegne, ali dan na vodi nikada ne bi trebalo da bude uzaludan. Vreme je da se to dogodi, uz Shallow Tail Charters!

Shallow Tail Charters vas poziva da doživite zadivljujuće vode Boca Grandea. Sa mnogo sati provedenih na ovim plimama, kapetan Sainy je spreman da vas dovede do ribe.

Tarpun, Redfish, Snook, Pegava pastrmka, Tripletail i mnoge druge vrste nastanjuju ove vode, u zavisnosti od toga kada dođete. U zavisnosti od vrste koju lovite, možda ćete se naći u ribolovu na spinning, ili možda nečem specijalizovanijem za ovo područje. Kapetan Sainy takođe nudi ribolov na mušicu.

Ribolov na ovim izletima je isključivo sportskog karaktera i sve što ulovite biće pušteno nazad u vodu.

Vaš brod za taj dan je 17' Maverick Hpx skif koji prima do 2 putnika. Opremljen je borbenom stolicom i svim što vam je potrebno za produktivan dan na vodi. Štapovi, mašinice i pribor su obezbeđeni od strane čartera, kao i varalice.

Pre ukrcavanja, biće potrebno da kupite lokalnu dozvolu za ribolov za sve u vašoj grupi. Ove informacije su obično dostupne na internetu, ili možete pitati kapetana. Neke vrste mogu biti zabranjene za lov ili zahtevaju posebnu dozvolu, pa se uverite da znate šta da očekujete.

Obavezno ponesite naočare za sunce, kremu za sunčanje (bez spreja) i šešir. Pića su uključena, bez naknade. Alkohol je dozvoljen u umerenim količinama, samo se pobrinite da izbegavate žestoka pića kao i staklene flaše.

Ponekad riba može da pobegne, ali dan na vodi nikada ne bi trebalo da bude uzaludan. Vreme je da se to dogodi, uz Shallow Tail Charters!

Sainy Taha
Kapetan
Sainy Taha
8 godina iskustva
ID & kredencijali verifikovani
odgovara u roku od sat vremena

Dostupnost putovanja i cene

Datum pecanja:
Veličina grupe:
Select date to see availability
јул 2026
недпонутосречетпетсуб
Loading...
Number of days
1
Group Size
2 adults • 0 dece
Change
Skoro ste stigli...
Half Day Trip – Backcountry (AM)
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 14 dana ranije
4 hour trip starts at 7:00 AM
Snook
Tarpon
Redfish
Speckled Trout
US $500
Entire boat: 2 people
Half Day Trip – Tarpon (AM)
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 14 dana ranije
6 hour trip starts at 6:00 AM
Tarpon
US $650
Entire boat: 2 people
Full Day Trip – Backcountry
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 14 dana ranije
8 hour trip starts at 7:00 AM
Snook
Tarpon
Redfish
Tripletail
+1
US $850
Entire boat: 2 people
Full Day Trip – Tarpon
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 14 dana ranije
10 hour trip starts at 6:00 AM
Tarpon
US $900
Entire boat: 2 people
There is 1 person looking at this charter.

Customer reviews

Loading...

Rating

4.7
1 recenzija
5.0
Boat & equipment
5.0
Captain & crew
4.0
Fishing Experience

All reviews (1)

Showing 12 of 2 reviews
Mark ReSue
Mark ReSue
Repeat angler
us
New York, Сједињене Државе
Member since 2020
2 trips
4.7
Potvrđeno
Fly Fishing must in Boca
Half Day Trip – Tarpon (AM) on јун 17, 20252 adults

You will not find a more likable Captain. Sainy was very knowledgeable and put me into fish. Had the best time you can have without success mostly from my own inability’s and struggles not to say the fish behavior was a bit off due to tide. I will definitely be hooking up with Captain Sainy yearly here on out!

Kevin Bloom
Kevin Bloom
Repeat angler
us
North Carolina, Сједињене Државе
Member since 2021
5 trips
The captain canceled
мај 9, 2026
Trip was supposed to happen on мај 9, 2026

The charter operator canceled 27 days prior to the trip date. This is an automated posting.

Često postavljana pitanja o Shallow Tail Charters LLC

Shallow Tail Charters LLC nudi sledeća putovanja kupcima:
  • US $500 po grupi - Half Day Trip – Backcountry (AM) (4 sati)
  • US $650 po grupi - Half Day Trip – Tarpon (AM) (6 sati)
  • US $850 po grupi - Full Day Trip – Backcountry (8 sati)
  • US $900 po grupi - Full Day Trip – Tarpon (10 sati)
Kada rezervišete putovanje sa Shallow Tail Charters LLC, možete očekivati sledeće pogodnosti na brodu:
  • Stolica za izvlačenje ribe
  • GPS
  • Rezervoar za žive mamce
Putovanja rezervisana sa Shallow Tail Charters LLC uključuju:
  • Štapovi, role i ostala oprema
  • Mamci
  • Pića
  • Oprema za mušičarski ribolov
Shallow Tail Charters LLC nudi sledeće vrste ribolova:
  • Ribolov u plićaku
  • Ribolov u divljini
Shallow Tail Charters LLC nudi sledeće ribolovne tehnike:
  • Ribolov lakim priborom
  • Spining
  • Mušičarski ribolov
Najpopularnije ciljne vrste riba sa Shallow Tail Charters LLC uključuju:
  • Brancin
  • Kopanj
  • Pastrmka pjegava
  • Tarpon
  • Tripletel

Vaš kapetan

Sainy Taha
Sainy Taha
Sainy Taha

Boca Grande, Florida, United States

ID & dozvola verifikovana
2 Customer reviews
Vreme odgovora unutar sata
Član od децембар 2024

Kapetan Sainy vodi ture iz Boka Grande na 17' Maverick Hpx Skiff čamcu. Koristeći spinning, mušičarenje i druge tehnike, imaćete priliku da upecate Redfish, Tarpon i snook. Jedini način da naučite je da im se pridružite na vodi.

ID & dozvola verifikovana
2 Customer reviews
Vreme odgovora unutar sata
Član od децембар 2024

Kapetan Sainy vodi ture iz Boka Grande na 17' Maverick Hpx Skiff čamcu. Koristeći spinning, mušičarenje i druge tehnike, imaćete priliku da upecate Redfish, Tarpon i snook. Jedini način da naučite je da im se pridružite na vodi.

Ribe koje možete ciljati

Redfish
Redfish
Snook
Snook
Speckled Trout
Speckled Trout
Tarpon
Tarpon
Tripletail
Tripletail
Redfish
Redfish
Snook
Snook
Speckled Trout
Speckled Trout
Tarpon
Tarpon
Tripletail
Tripletail

Kako je brod

Boat image
Kategorija broda
Skiffs and flats boats
Kapacitet
2 osoba
Dužina broda
17 ft
Godina izgradnje
2016
Proizvođač broda
Maverick
Tip broda
Skiff
Model motora
Yamaha
Pokreće
1 x 70HP
Maksimalna krstarena brzina
36 čvorova

Koje vrste ribolova se nude

Flats Fishing
Backcountry Fishing

Which fishing techniques you can try

Light Tackle
Spinning
Fly Fishing

Koje pogodnosti su dostupne na brodu

Stolica za izvlačenje ribe
GPS
Rezervoar za žive mamce

Šta je uključeno u cenu putovanja

Štapovi, role i ostala oprema
Mamci
Pića
Oprema za mušičarski ribolov

Kako funkcionišu otkazivanja

Besplatno otkazivanje do 14 dana pre putovanja

Možete otkazati ili izmeniti vašu rezervaciju do 14 dana pre datuma putovanja, besplatno. Ako otkazate ili izmenite vašu rezervaciju kasnije, ili ne dođete, izgubićete 100% onoga što ste platili.

Više detalja

Koje su politike oglasa

Preuzimanje uključeno u cenu

Transfer iz hotela ili iz lučnih nasipa u Boca Grande do mesta polaska je dostupan i uključen u cene putovanja.
Obavezno ulovi i pusti

Kako možete platiti

Rezervišite sa 20% depozita, platite ostatak kapetanu

Kada kapetan potvrdi vaše putovanje, FishingBooker naplaćuje vašoj kreditnoj kartici 20% depozita da bi se osigurala vaša rezervacija.

Preostali iznos se plaća direktno operatoru čartera na ili pre datuma vašeg putovanja putem jednog od sledećih načina plaćanja:

 Cash

 Checks

 Bank transfer

Šta trenutno grize u Boca Grande

BrancinBrancin
Pastrmka pjegavaPastrmka pjegava
TarponTarpon
TripletelTripletel

Compare similar fishing charters

Current
Shallow Tail Charters LLC
Shallow Tail Charters LLC
4.7
(1)
17 ft
Group size 1 - 2
1 - 2
Fish 1
Fish 2
+3
4 hour trip • 2 persons
US $500