The Fins Charter Services 

4.6
(5 recenzija)
 Corduroy Road 10955, Curtice, OH 43412, Sjedinjene Države–

The Fins Charter Services 

Curtice, OH, Sjedinjene Države
–
25 ft
4
4.6
(5 recenzija)

Rezervisali ste pecanje sa nama ranije? Možda ispunjavate uslove za popust lojalnosti. Ulogujte se da proverite.

Ako ste ovde da biste na najbolji način iskoristili ribolov u Port Clintonu, ne tražite dalje od The Fins Charter Services. Kapetan Andrew će biti vaš vodič, donoseći na brod godine iskustva u ribolovu.

Grgeč, smuđ i još mnogo toga nastanjuje ove vode, u zavisnosti od uslova. Tokom izleta možete se baviti ribolovom lakom opremom, driftovanjem, džigingom, ribolovom pri dnu, ili možda nečim specijalizovanijim za ovo područje.

Porodice koje vole da zajedno pecaju biće srećne što znaju da su deca dobrodošla na brod! Deca moraju nositi prsluке za spasavanje, pa proverite da li je odgovarajuća veličina dostupna na brodu. Takođe, ne zaboravite da ponesete grickalice kako niko ne bi bio mrzovoljan na prazan stomak!

Vaš izlet počinje na brodu od 25' sa čvrstim krovom i kabinom tipa 'cuddy' sa mestom za 4 putnika. Brod dolazi sa svom neophodnom opremom. Na brodu se nalazi toalet za vašu udobnost. Naći ćete štapove, mašinice i pribor koji vas čekaju, kao i veštačke mamce i živi mamac.

Pre ukrcavanja, možda će biti potrebno da kupite lokalnu dozvolu za ribolov za sve u vašoj grupi. Ove informacije su obično dostupne na internetu, ili možete pitati kapetana.

Ne polazite od kuće bez naočara za sunce, šešira, kreme za sunčanje (bez spreja) i flaširane vode. Ako želite da ponesete druga pića, samo pitajte. Alkohol je dozvoljen u umerenim količinama, samo izbegavajte žestoka pića kao i staklene flaše.

Ako imate bilo kakvih pitanja o ribolovu sa The Fins Charter Services, samo pošaljite poruku Kapt. Andrewu ispod.

Ako ste ovde da biste na najbolji način iskoristili ribolov u Port Clintonu, ne tražite dalje od The Fins Charter Services. Kapetan Andrew će biti vaš vodič, donoseći na brod godine iskustva u ribolovu.

Grgeč, smuđ i još mnogo toga nastanjuje ove vode, u zavisnosti od uslova. Tokom izleta možete se baviti ribolovom lakom opremom, driftovanjem, džigingom, ribolovom pri dnu, ili možda nečim specijalizovanijim za ovo područje.

Porodice koje vole da zajedno pecaju biće srećne što znaju da su deca dobrodošla na brod! Deca moraju nositi prsluке za spasavanje, pa proverite da li je odgovarajuća veličina dostupna na brodu. Takođe, ne zaboravite da ponesete grickalice kako niko ne bi bio mrzovoljan na prazan stomak!

Vaš izlet počinje na brodu od 25' sa čvrstim krovom i kabinom tipa 'cuddy' sa mestom za 4 putnika. Brod dolazi sa svom neophodnom opremom. Na brodu se nalazi toalet za vašu udobnost. Naći ćete štapove, mašinice i pribor koji vas čekaju, kao i veštačke mamce i živi mamac.

Pre ukrcavanja, možda će biti potrebno da kupite lokalnu dozvolu za ribolov za sve u vašoj grupi. Ove informacije su obično dostupne na internetu, ili možete pitati kapetana.

Ne polazite od kuće bez naočara za sunce, šešira, kreme za sunčanje (bez spreja) i flaširane vode. Ako želite da ponesete druga pića, samo pitajte. Alkohol je dozvoljen u umerenim količinama, samo izbegavajte žestoka pića kao i staklene flaše.

Ako imate bilo kakvih pitanja o ribolovu sa The Fins Charter Services, samo pošaljite poruku Kapt. Andrewu ispod.

Andrew Slawinski
Kapetan
Andrew Slawinski
8 godina iskustva
ID & kredencijali verifikovani
odgovara u roku od sat vremena

Select date to see availability

Trip date:
Group Size:
oktobar 2026
nedponutosrečetpetsub
Loading...
Group Size
2 odrasle osobe • 0 dece
Change
Skoro ste stigli...
5 hour walleye casting
FREE Cancellation 3 days notice
4 sat putovanja starts at 6:00 AM
Seasonal trip
Mar 15 - Jun 1 (Sat, Sun)
Walleye
US $675
Ceo čamac: do 4 osobe
7 Hour Trip – Perch
FREE Cancellation 3 days notice
7 sat putovanja starts at 7:00 AM
Seasonal trip
Jul 1 - Oct 10
Perch (Yellow)
US $740
Ceo čamac: do 4 osobe
7 Hour Trip – Walleye Casting
FREE Cancellation 3 days notice
7 sat putovanja starts at 6:00 AM
Seasonal trip
Mar 15 - Jul 1 (Sat, Sun)
Walleye
US $790
Ceo čamac: do 4 osobe
7 hr Executive trip
FREE Cancellation 3 days notice
7 sat putovanja starts at 6:00 AM
Seasonal trip
Mar 15 - Oct 10 (Sat, Sun)
Walleye
Perch (Yellow)
US $1,175
Ceo čamac: do 4 osobe

Recenzije kupaca

Loading...

Ocena

4.6
5 recenzija
4.4
Čamac i oprema
5.0
Kapetan i posada
4.4
Ribolovačko iskustvo

Galerija ribolovaca (4)

Recenzije (5)

  • Brad Nofziger
    Brad Nofziger
    Member since 2024
    5.0

    7 hr trip with captain Andy

    7 Hour Trip – Perchna avgust 17, 2024

    Waves were a little rough the day we went so be sure to take Dramamine before hand or you will end up chumming the waters!!

  • Kevin Koepke
    Kevin Koepke
    Repeat angler
    us
    Viskonsin, Сједињене Државе
    Member since 2025
    3 trips
    5.0
    Potvrđeno

    outstanding!!

    4 hour Walleye or Perchna maj 16, 2026 • 4 odrasle osobe

    Captain was excellent, extremely knowledgeable. Highly recommended.

  • Kevin Ackerman
    Kevin Ackerman
    Member since 2024
    5.0

    July fishing trip

    7 Hour Trip – Perchna jul 21, 2024
  • Arron Slawinski
    Arron Slawinski
    Member since 2024
    5.0

    Fishing with Andrew

    7 Hour Trip – Walleye Castingna maj 18, 2024
  • Paul Glozer
    Paul Glozer
    Member since 2024
    3.0

    Perch charter with captain andy

    7 Hour Trip – Perchna jul 20, 2024

    Pros: captain was knowledgeable and moved around to different spots. Caught approx. 35 so it was slow. Cons: boat was not comfortable for a group of 4. Brought my wife and granddaughter, not sure if it had a working head. I do not think the rigs using the flies now used for perch were correct, the leaders from line to the fly were inconsistent and in some cases not long enough. Fishing booker listed fish cleaning was included but was not even after I discussed with the captain. He was supposed to cover but must have forgot.

Ocena

4.6
5 recenzija
4.4
Čamac i oprema
5.0
Kapetan i posada
4.4
Ribolovačko iskustvo

Galerija ribolovaca (4)

Svi komentari (5)

Prikazivanje 1 – 5 od 5 recenzija
Kevin Koepke
Kevin Koepke
Repeat angler
us
Viskonsin, Сједињене Државе
Member since 2025
3 trips
5.0
Potvrđeno
outstanding!!
4 hour Walleye or Perchna maj 16, 2026 • 4 odrasle osobe

Captain was excellent, extremely knowledgeable. Highly recommended.

Prijavljeni ulov:
Walleye
Yellow Perch
Andrew Slawinski
Odgovor kapetana

It was great to fish with you guys ! Great fishing skills !

Brad Nofziger
Brad Nofziger
Member since 2024
5.0
7 hr trip with captain Andy
7 Hour Trip – Perchna avgust 17, 2024

Waves were a little rough the day we went so be sure to take Dramamine before hand or you will end up chumming the waters!!

Prijavljeni ulov:
Yellow Perch
Andrew Slawinski
Odgovor kapetana

It was definitely a little bumpy, but the whole crew powered through to a fantastic finish ! See you again, Fish On!!

Kevin Ackerman
Kevin Ackerman
Member since 2024
5.0
July fishing trip
7 Hour Trip – Perchna jul 21, 2024

Prijavljeni ulov:
Yellow Perch
Andrew Slawinski
Odgovor kapetana

Thanks for the great review. It was a pleasure to have your crew aboard! We definitely hooked some giants !

Arron Slawinski
Arron Slawinski
Member since 2024
5.0
Fishing with Andrew
7 Hour Trip – Walleye Castingna maj 18, 2024

Prijavljeni ulov:
Walleye
Paul Glozer
Paul Glozer
Member since 2024
3.0
Perch charter with captain andy
7 Hour Trip – Perchna jul 20, 2024

Pros: captain was knowledgeable and moved around to different spots. Caught approx. 35 so it was slow. Cons: boat was not comfortable for a group of 4. Brought my wife and granddaughter, not sure if it had a working head. I do not think the rigs using the flies now used for perch were correct, the leaders from line to the fly were inconsistent and in some cases not long enough. Fishing booker listed fish cleaning was included but was not even after I discussed with the captain. He was supposed to cover but must have forgot.

Prijavljeni ulov:
Yellow Perch
Andrew Slawinski
Odgovor kapetana

I will work to improve. Thanks for your feedback. It was definitely a slow day of perch fishing.

Često postavljana pitanja o The Fins Charter Services

The Fins Charter Services nudi sledeća putovanja kupcima:
  • US $675 po grupi - 5 hour walleye casting (4 sati)
  • US $740 po grupi - 7 Hour Trip – Perch (7 sati)
  • US $790 po grupi - 7 Hour Trip – Walleye Casting (7 sati)
  • US $1,175 po grupi - 7 hr Executive trip (7 sati)
Kada rezervišete putovanje sa The Fins Charter Services, možete očekivati sledeće pogodnosti na brodu:
  • GPS Garmin
  • Sonar za ribolov Garmin
  • Krevet
  • Rezervoar za žive mamce
  • Frižider za led
Putovanja rezervisana sa The Fins Charter Services uključuju:
  • Štapovi, role i ostala oprema
  • Živi mamci (Minnows and worms )
  • Mamci
  • Prvi pomoćnik (Our first mate works part time, for groups under 4 she will usually be present. Our mate work for tips only. Her gentle soul, eagerness to take pictures, and net fish put her above the rest. A normal tip is 20% of the total trip cost. )
The Fins Charter Services nudi sledeće vrste ribolova:
  • Ribolov na reci (Mouths of the Portage and Maumee )
  • Ribolov na jezeru (Lake Erie )
  • Ribolov otvorenog mora (Canadian Border Like)
  • Ribolov na grebenu (Lake Erie Reef Complex )
  • Ribolov na olupini
  • Ribolov u plićaku
The Fins Charter Services nudi sledeće ribolovne tehnike:
  • Ribolov lakim priborom
  • Težak ribolov
  • Ribolov na dnu
  • Džiging
  • Drift ribolov
Najpopularnije ciljne vrste riba sa The Fins Charter Services uključuju:

Vaš kapetan

Andrew Slawinski
Andrew Slawinski
Curtice, Ohajo, Sjedinjene Države
ID & dozvola verifikovana
5 recenzije kupaca
Vreme odgovora unutar sata
Član od februar 2024
Rođen sam i odrastao u severozapadnom Ohaju. Pecam na jezeru Iri otkako sam naučio da pecam. Walleye i žuti grgeč su dve moje omiljene ribe za pecanje. Nema ničeg boljeg nego kad grgeč za grgečom prelazi preko ograde u kofu.
Naš tim
Andrew S.
Andrew S.
kapetan
Andrew Slawinski
Andrew Slawinski
Fully verified
5
reviews
2024
member since
~1h
response
Rođen sam i odrastao u severozapadnom Ohaju. Pecam na jezeru Iri otkako sam naučio da pecam. Walleye i žuti grgeč su dve moje omiljene ribe za pecanje. Nema ničeg boljeg nego kad grgeč za grgečom prelazi preko ograde u kofu.
The crew
Andrew S.
Andrew S.
kapetan

Ribe koje možete ciljati

Yellow Perch
Yellow Perch
Walleye
Walleye
Yellow Perch
Yellow Perch
Walleye
Walleye

Kako je brod

Boat image
Kategorija broda
Kabinski brodovi
Kapacitet
4 osoba
Dužina broda
25 ft
Godina izgradnje
2008
Proizvođač broda
SportsCraft
Tip broda
Kokpit
Model motora
MerCruiser
Pokreće
1 x 300HP
Maksimalna krstarena brzina
25 čvorova

Koje vrste ribolova se nude

Pecanje na reci
Pecanje na jezeru
Pecanje na otvorenom moru
Pecanje na grebenu
Pecanje na olupinama
Pecanje na plićaku

Koje tehnike pecanja možete probati

Laka oprema
Teški Tackle
Lov na dnu
Džigovanje
Drift pecanje

Koje pogodnosti su dostupne na brodu

GPS
Garmin
Sonar za ribolov
Garmin
Krevet
Rezervoar za žive mamce
Frižider za led
Šta je uključeno u cenu putovanja
Štapovi, role i ostala oprema
Živi mamci
Minnows and worms
Mamci
Prvi pomoćnik
Our first mate works part time, for groups under 4 she will usually be present. Our mate work for tips only. Her gentle soul, eagerness to take pictures, and net fish put her above the rest. A normal tip is 20% of the total trip cost.

Kako funkcionišu otkazivanja

Besplatno otkazivanje do 3 dana pre putovanja
Možete otkazati ili izmeniti vašu rezervaciju do 3 dana pre datuma putovanja, besplatno. Ako otkazate ili izmenite vašu rezervaciju kasnije, ili ne dođete, izgubićete 100% onoga što ste platili.
Više detalja

Koje su politike oglasa

Preuzimanje nije uključeno
Transfer do/od mesta polaska nije uključen u cene putovanja.
Prikladno za decu
10 and under must have life jackets on at all times
Zadržavate ulov
Ulovi i pusti dozvoljeno

Kako možete platiti

Platite online u potpunosti
Platite online u potpunosti preko FishingBooker-a i uštedite na naknadama za kreditne kartice na pristaništu.
Nema dodatnih naknada.
Rezervišite sa 30% depozita, platite ostatak kapetanu
Kada kapetan potvrdi vaše putovanje, FishingBooker naplaćuje vašoj kreditnoj kartici 30% depozita da bi se osigurala vaša rezervacija.
Preostali iznos se plaća direktno operatoru čartera na ili pre datuma vašeg putovanja putem jednog od sledećih načina plaćanja:
 Gotovina
 Visa
 Mastercard
 American Express
 PayPal
 Provere
 Bankovni transfer
Kada plaćate preostali iznos kreditnom karticom, primeniće se dodatna naknada od 3%.

Šta trenutno grize u Curtice

Uporedite slične čartere za pecanje

Trenutno
The Fins Charter Services
The Fins Charter Services
4.6
(5)
25 ft
Veličina grupe 1 - 4
1 - 4
Fish 1
Fish 2
4 sat putovanja • 4 osobe
US $675