Cape Cod Bay Charters INC. 

5.0/5 (53 recenzija)
 186 Millway, Barnstable, MA 02630, United States

Cape Cod Bay Charters INC. 

Barnstable, MA, United States
37 ft
6
5.0/5 (53 recenzija)

Dozvolite Cape Cod Bay Charters da vas povede na ribolov koji nikada nećete zaboraviti. Sa bazom u Barnstable-u, MA, kapetan John pozdravlja ribolovce svih nivoa veštine. Izleti su dostupni od početka maja do sredine oktobra.

Lucky Lady ll je Custom 37 Duffy sportsko-ribolovna brodica koja prima do 6 gostiju. Ovaj ribolovni stroj pokreće 700 KS Cummins motor i dostiže brzinu od 25 čvorova. Opremljena je svim vrstama ribolovne opreme koja će vam pomoći da imate uspešan lov, kao što su 4 stolice za borbu, rezervoar za živu mamac, i stabilizatori.

Brodica je takođe udobna i čak i gosti koji su manje entuzijastični oko ribolova mogu uživati u svom vremenu ovde. Tu je privatno kupatilo, spavaća soba, potpuno funkcionalna kuhinja, i dosta udobnog prostora za sedenje u hladu. Paluba je takođe pristupačna za invalidska kolica.

Vaši ciljevi zavise od ribolovnih područja koja posećujete. Ako idete na priobalni izlet, uglavnom ćete loviti Striped Bass i Bluefish. S druge strane, offshore lokacije mogu vas odvesti u lov na ajkule i tune. Uglavnom ćete koristiti povlačenje, spinning i jigging. Kontaktirajte kapetana kako bi vam savetovao šta je u sezoni i šta može biti organizovano.

Vaše ribolovne dozvole i oprema su uključeni u cenu. Kapetan će takođe očistiti i iseći vaš ulov besplatno. Potrebno je samo da ponesete hranu, piće i kremu za sunčanje za vaš dan napolju.

Cape Cod Bay Charters je na vašoj usluzi. Izaberite datum i pridružite se zabavi!

Napomena: posada ne lovi Seabass ili Scup.

Dozvolite Cape Cod Bay Charters da vas povede na ribolov koji nikada nećete zaboraviti. Sa bazom u Barnstable-u, MA, kapetan John pozdravlja ribolovce svih nivoa veštine. Izleti su dostupni od početka maja do sredine oktobra.

Lucky Lady ll je Custom 37 Duffy sportsko-ribolovna brodica koja prima do 6 gostiju. Ovaj ribolovni stroj pokreće 700 KS Cummins motor i dostiže brzinu od 25 čvorova. Opremljena je svim vrstama ribolovne opreme koja će vam pomoći da imate uspešan lov, kao što su 4 stolice za borbu, rezervoar za živu mamac, i stabilizatori.

Brodica je takođe udobna i čak i gosti koji su manje entuzijastični oko ribolova mogu uživati u svom vremenu ovde. Tu je privatno kupatilo, spavaća soba, potpuno funkcionalna kuhinja, i dosta udobnog prostora za sedenje u hladu. Paluba je takođe pristupačna za invalidska kolica.

Vaši ciljevi zavise od ribolovnih područja koja posećujete. Ako idete na priobalni izlet, uglavnom ćete loviti Striped Bass i Bluefish. S druge strane, offshore lokacije mogu vas odvesti u lov na ajkule i tune. Uglavnom ćete koristiti povlačenje, spinning i jigging. Kontaktirajte kapetana kako bi vam savetovao šta je u sezoni i šta može biti organizovano.

Vaše ribolovne dozvole i oprema su uključeni u cenu. Kapetan će takođe očistiti i iseći vaš ulov besplatno. Potrebno je samo da ponesete hranu, piće i kremu za sunčanje za vaš dan napolju.

Cape Cod Bay Charters je na vašoj usluzi. Izaberite datum i pridružite se zabavi!

Napomena: posada ne lovi Seabass ili Scup.

John Carty
Kapetan
John Carty
30 godina iskustva
ID & kredencijali verifikovani

Dostupnost putovanja i cene

Datum pecanja:
Veličina grupe:
Select date to see availability
август 2026
недпонутосречетпетсуб
Loading...
Number of days
1
Group Size
2 adults • 0 dece
Change
Skoro ste stigli...
Izlet od 4 sata (pre podne)
U potražnji! Poslednje rezervisano: pre 4 dana
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 7 dana ranije
4 hour trip starts at 7:00 AM
Sezonska tura
May 15 - Oct 15
US $800
Entire boat: up to 6 people
4-časovna tura (popodne)
Upravo rezervisano! Poslednje rezervisano: pre 7 sati ago
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 7 dana ranije
4 hour trip starts at 1:00 PM
Sezonska tura
May 15 - Oct 15
US $800
Entire boat: up to 6 people
5-časovna tura (pre podne)
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 7 dana ranije
5 hour trip starts at 7:00 AM
Bass (Striped)
Bluefish (Tailor)
US $850
Entire boat: up to 6 people
5-časovna tura (popodne)
BESPLATNO otkazivanje Obaveštenje 7 dana ranije
5 hour trip starts at 1:00 PM
Bass (Striped)
Bluefish (Tailor)
US $850
Entire boat: up to 6 people
There are 10 people looking at this charter.

Customer reviews

Loading...

Rating

5.0
53 recenzija
5.0
Boat & equipment
5.0
Captain & crew
5.0
Fishing Experience

Anglers' gallery (108)

What anglers say

100%
Great experience
100%
Family friendly
100%
Friendly captain
100%
Good boat
89%
Recommended
100%
Caught fish

All reviews (53)

Showing 15 of 53 reviews
David Stevens
David Stevens
us
Florida, Сједињене Државе
Member since 2025
5.0
Potvrđeno
Great day of Stripper Fishing
4 Hour Trip (PM) on август 12, 20256 adults

Had a 1:00 start time. Got there 20 minutes early and Captain John took us right out. Five minutes into fishing the first Stripper was on the line. A 32” fish caught on the out rigger and the fishing didn’t slow for 2 hours! At the end of the day 14 fish in the boat, 3 keepers, 3 fish under the slot limit, 8 fish over the slot limit of which one was a 38” Monster! First mate, Quinn, was probably the best first mate I’ve ever had. Thanks again Quinn, you were awesome! Highly recommended charter. Captain John was a competent and professional host. A real regular guy that was a lot of fun to be with! Thanks John for a great trip!

Reported catch:
Striped Bass
John Carty
Response from Captain

Thanks David

Ben Morin
Ben Morin
us
Connecticut, Сједињене Државе
Member since 2026
5.0
Potvrđeno
New
great catches
4 Hour Trip (PM) on јул 27, 20266 adults

my friends and i all caught some striped bass and had a great time with Captain John and Jack. would definitely go again. great time

John Carty
Response from Captain

Thanks Ben, it was a pleasure fishing with you guys hope to see you again.

Jason Wilkinson
Jason Wilkinson
Repeat angler
us
Massachusetts, Сједињене Државе
Member since 2021
2 trips
5.0
Potvrđeno
Great family trip!
4 Hour Trip (AM) on јул 1, 20265 adults1 child

We took a group of 6 on a family fishing trip with 2 uncles and cousins. Had a great time and we all caught at least one fish. Would highly recommend!

Reported catch:
Striped Bass
John Carty
Response from Captain

Thanks Jason it was pleasure fishing with you and family enjoy your vacation.

Wesley Locatelli
Wesley Locatelli
us
Massachusetts, Сједињене Државе
Member since 2026
5.0
Potvrđeno
Best Family fishing trip ever.
5 Hour Trip (PM) on јун 13, 20266 adults

We had a great time with Captain John and Mike. We caught lots of fish and lots of laughs. We will come back before the end of the season for sure.

Reported catch:
Striped Bass
John Carty
Response from Captain

It was a pleasure fishing with you guys.

Eric Weinstein
Eric Weinstein
us
New York, Сједињене Државе
Member since 2025
5.0
Potvrđeno
Great Trip
5 Hour Trip (AM) on август 13, 20252 adults

Captain John and First Mate Jeff provided for a great day all around. Great boat, great personalities, lots of fish and lots of laughs. Both are extremely knowledgeable and it is very clear that they’ve been working together for a long time and enjoy what they do, and even each other.

John Carty
Response from Captain

Thank you for the kind review

Često postavljana pitanja o Cape Cod Bay Charters INC.

Cape Cod Bay Charters INC. nudi sledeća putovanja kupcima:
  • US $800 po grupi - 4 Hour Trip (AM) (4 sati)
  • US $800 po grupi - 4 Hour Trip (PM) (4 sati)
  • US $850 po grupi - 5 Hour Trip (AM) (5 sati)
  • US $850 po grupi - 5 Hour Trip (PM) (5 sati)
Kada rezervišete putovanje sa Cape Cod Bay Charters INC., možete očekivati sledeće pogodnosti na brodu:
  • Toalet
  • Stolica za izvlačenje ribe 4 deck chairs
  • GPS
  • Sonar za ribolov
  • Krevet
  • Flajbridž
  • Rezervoar za žive mamce
  • Kuhinja
  • Frižider
  • Vanjski nosači
  • Radar
Putovanja rezervisana sa Cape Cod Bay Charters INC. uključuju:
  • Štapovi, role i ostala oprema
  • Živi mamci (When available )
  • Mamci
  • Čišćenje ulova i filetiranje
  • Prvi pomoćnik
  • Ribolovna dozvola (None needed on boat)
Cape Cod Bay Charters INC. nudi sledeće vrste ribolova:
  • Ribolov pri obali (Striped bass & Bluefish )
  • Ribolov blizu obale (Mackerel when available (seasonal))
Cape Cod Bay Charters INC. nudi sledeće ribolovne tehnike:
  • Trolovanje
  • Spining
  • Džiging
Najpopularnije ciljne vrste riba sa Cape Cod Bay Charters INC. uključuju:
  • Brancin (Prugasti)
  • Skuša

Vaš kapetan

John Carty
John Carty
John Carty

Barnstable, Massachusetts, United States

ID & dozvola verifikovana
53 Customer reviews
Vreme odgovora 4 sati
Član od октобар 2017

Počeo sam da pecam sa 6 godina na plažama i mostovima Floride. Ovo je nešto za šta sam uvek imao strast i želeo sam da postanem kapetan čarter broda.

ID & dozvola verifikovana
53 Customer reviews
Vreme odgovora 4 sati
Član od октобар 2017

Počeo sam da pecam sa 6 godina na plažama i mostovima Floride. Ovo je nešto za šta sam uvek imao strast i želeo sam da postanem kapetan čarter broda.

Ribe koje možete ciljati

Striped Bass
Striped Bass
Lufar (Tailor)
Lufar (Tailor)
Striped Bass
Striped Bass
Lufar (Tailor)
Lufar (Tailor)

Kako je brod

Boat image
Kategorija broda
Cabin cruisers
Kapacitet
6 osoba
Dužina broda
37 ft
Godina izgradnje
2008
Proizvođač broda
Duffy
Tip broda
Downeast
Model motora
Cummins QSM11
Pokreće
1 x 700HP
Maksimalna krstarena brzina
26 čvorova

Koje vrste ribolova se nude

Inshore Fishing
Striped bass & Bluefish
Nearshore Fishing
Mackerel when available (seasonal)

Which fishing techniques you can try

Trolling
Spinning
Jigging

Koje pogodnosti su dostupne na brodu

Toalet
Stolica za izvlačenje ribe
4 deck chairs
GPS
Sonar za ribolov
Krevet
Flajbridž
Rezervoar za žive mamce
Kuhinja
Frižider
Vanjski nosači
Radar

Šta je uključeno u cenu putovanja

Štapovi, role i ostala oprema
Živi mamci
When available
Mamci
Čišćenje ulova i filetiranje
Prvi pomoćnik
Ribolovna dozvola
None needed on boat

Kako funkcionišu otkazivanja

Besplatno otkazivanje do 7 dana pre putovanja

Možete otkazati ili izmeniti vašu rezervaciju do 7 dana pre datuma putovanja, besplatno. Ako otkazate ili izmenite vašu rezervaciju kasnije, ili ne dođete, izgubićete 100% onoga što ste platili.

Više detalja

Koje su politike oglasa

Preuzimanje nije uključeno

Transfer do/od mesta polaska nije uključen u cene putovanja.

Prikladno za decu
Zadržavate ulov
Dostupno osobama sa invaliditetom

Kako možete platiti

Rezervišite sa 15% depozita, platite ostatak kapetanu

Kada kapetan potvrdi vaše putovanje, FishingBooker naplaćuje vašoj kreditnoj kartici 15% depozita da bi se osigurala vaša rezervacija.

Preostali iznos se plaća direktno operatoru čartera na ili pre datuma vašeg putovanja putem jednog od sledećih načina plaćanja:

 Cash

 Visa

 Mastercard

 American Express

 Checks

Kada plaćate preostali iznos kreditnom karticom, primeniće se dodatna naknada od 4%.

Šta trenutno grize u Barnstable

Brancin (Prugasti)Brancin (Prugasti)
SkušaSkuša

Compare similar fishing charters

Current
Cape Cod Bay Charters INC.
Cape Cod Bay Charters INC.
5.0
(53)
37 ft
Group size 1 - 6
1 - 6
Fish 1
Fish 2
4 hour trip • 6 persons
US $800