Manistee River Fishing Company 

4.9/5 (96 recenzija)
 Dilling Road 1500, Brethren, MI 49619, Sjedinjene Države

Manistee River Fishing Company 

Brethren, MI, Sjedinjene Države
18 ft
3
4.9/5 (96 recenzija)

Možda ispunjavate uslove za popust iz Programa lojalnosti sa Manistee River Fishing Company. Da biste proverili da li je popust iz Programa lojalnosti dostupan za vaše izabrane datume, molimo prijavite se.

Otkrijte sve što reka Manistee nudi uz kompaniju Manistee River Fishing Company! Ova prelepa reka smeštena je u prirodnom okruženju Mičigena, u samom srcu Nacionalne šume Manistee / Huron, i koji je bolji način da je istražite nego uz iskusnog ribolovnog vodiča? Vaš vodič biće kapetan Ken Moris, strastveni ribolovac sa više od 20 godina iskustva, koji će vas odvesti na sva najbolja mesta i pobrinuti se da se odlično provedete.

Pecaćete sa njegovog čamca Stealthcraft Power Drifter Jet dužine 18’, savršenog za pristup svim skrivenim kutcima reke Manistee. Čamac može primiti do 2 ribolovca, pa pozovite prijatelje i provedite sjajno vreme! Na brodu se nalaze navigacijska elektronika koja će vam pomoći da pronađete ribu, kao i kutija sa ledom za vaš ulov.

Mičigen poseduje neka od najlepših prirodnih predela, a zadivljujući pejzaži koje ćete uživati dodatno će obogatiti vaše iskustvo. Reka Manistee obiluje divljim svetom i odlično je mesto da se opustite i uživate u pecanju vrednih slatkovodnih riba. Možete očekivati da ciljate vrste poput pastrmke Steelhead, lososa Chinook, kao i mrke pastrmke i lososa Coho. Od početka maja do avgusta je najbolje vreme za pecanje Smallmouth Bassa i štuke na veštačku mušicu.

Ken će pripremiti svu ribolovnu opremu koja vam je potrebna kada dođete na brod, uključujući štapove, mašinice i mamce. Ken će rado očistiti i filetirati vaš ulov na kraju dana, tako da ćete se vratiti kući sa ukusnim obrokom!

Deca (12+) su dobrodošla da se pridruže zabavi ako želite da im pokažete šta je pravi ribolov. Sve što trebate poneti je važeća dozvola za ribolov, kao i grickalice koje će vas održati energičnim dok se borite sa ovim trofejnim ribama.

Rezervišite izlet sa kompanijom Manistee River Fishing Company i doživite ribolovnu avanturu koju nećete zaboraviti!

Otkrijte sve što reka Manistee nudi uz kompaniju Manistee River Fishing Company! Ova prelepa reka smeštena je u prirodnom okruženju Mičigena, u samom srcu Nacionalne šume Manistee / Huron, i koji je bolji način da je istražite nego uz iskusnog ribolovnog vodiča? Vaš vodič biće kapetan Ken Moris, strastveni ribolovac sa više od 20 godina iskustva, koji će vas odvesti na sva najbolja mesta i pobrinuti se da se odlično provedete.

Pecaćete sa njegovog čamca Stealthcraft Power Drifter Jet dužine 18’, savršenog za pristup svim skrivenim kutcima reke Manistee. Čamac može primiti do 2 ribolovca, pa pozovite prijatelje i provedite sjajno vreme! Na brodu se nalaze navigacijska elektronika koja će vam pomoći da pronađete ribu, kao i kutija sa ledom za vaš ulov.

Mičigen poseduje neka od najlepših prirodnih predela, a zadivljujući pejzaži koje ćete uživati dodatno će obogatiti vaše iskustvo. Reka Manistee obiluje divljim svetom i odlično je mesto da se opustite i uživate u pecanju vrednih slatkovodnih riba. Možete očekivati da ciljate vrste poput pastrmke Steelhead, lososa Chinook, kao i mrke pastrmke i lososa Coho. Od početka maja do avgusta je najbolje vreme za pecanje Smallmouth Bassa i štuke na veštačku mušicu.

Ken će pripremiti svu ribolovnu opremu koja vam je potrebna kada dođete na brod, uključujući štapove, mašinice i mamce. Ken će rado očistiti i filetirati vaš ulov na kraju dana, tako da ćete se vratiti kući sa ukusnim obrokom!

Deca (12+) su dobrodošla da se pridruže zabavi ako želite da im pokažete šta je pravi ribolov. Sve što trebate poneti je važeća dozvola za ribolov, kao i grickalice koje će vas održati energičnim dok se borite sa ovim trofejnim ribama.

Rezervišite izlet sa kompanijom Manistee River Fishing Company i doživite ribolovnu avanturu koju nećete zaboraviti!

Manistee River Fishing Company
Operater čartera
Manistee River Fishing Company
16 godina iskustva
odgovara u roku od sat vremena

Select date to see availability

Dostupnost putovanja i cene

Trip Date:
Group Size:
avgust 2026
nedponutosrečetpetsub
Učitavanje...
Group Size
2 odrasle osobe • 0 dece
Change
Skoro ste stigli...
4 Hour Trip Morning
FREE Cancellation 7 days notice
4 sat putovanja starts at 6:00 AM
Salmon
Bass (Largemouth)
Walleye
Pike (Northern)
+5
US $350
Ceo čamac: 2 osobe
4 Hour Afternoon Trip 4pm
FREE Cancellation 7 days notice
4 sat putovanja starts at 4:00 PM
Seasonal trip
Sep 1 - Oct 15
Salmon
Rainbow Trout (Steelhead)
Brown Trout
Salmon (Chinook)
US $350
Ceo čamac: 2 osobe
6 Hour Trip Morning
U potražnji! Poslednje rezervisano: pre 1 dan
FREE Cancellation 7 days notice
6 sat putovanja starts at 6:00 AM
Salmon
Bass (Largemouth)
Walleye
Pike (Northern)
+5
US $450
Ceo čamac: 2 osobe
8 Hour Trip Morning
FREE Cancellation 7 days notice
8 sat putovanja starts at 6:00 AM
Seasonal trip
Sep 10 - May 1
Salmon
Bass (Largemouth)
Walleye
Pike (Northern)
+5
US $550
Ceo čamac: 2 osobe
8 osobe gleda ovu povelju.

Recenzije kupaca

Loading...

Ocena

4.9
96 recenzija
4.9
Čamac i oprema
4.9
Kapetan i posada
4.8
Ribolovačko iskustvo

Galerija ribolovaca (63)

Šta kažu pecaroši

97%
Odlično iskustvo
91%
Prijateljski prema porodici
100%
Prijateljski kapetan
100%
Dobar čamac
99%
Preporučeno
87%
Ulovljena riba

Svi komentari (96)

Prikazivanje 15 od 96 recenzija
Rachelle Krieger
Rachelle Krieger
us
Mičigen, Сједињене Државе
Member since 2026
5.0
Potvrđeno
Great!
4 Hour Trip Morningna jun 20, 20262 odrasle osobe

We started at 8 (Kenny called the night before, giving recommendations based on other's experiences this week). It was our first time chartering and it was very nice to have everything taken care of! We both caught fish, he takes you through so many hot spots that there's a really good chance you'll catch something! Probably 12 rock and smallmouth bass total between the two of us in 4 hours.

Prijavljeni ulov:
Smallmouth Bass
Kalifornijska pastrmka (Steelhead)
Briana Deornellas
Briana Deornellas
us
Mičigen, Сједињене Државе
Member since 2026
5.0
Potvrđeno
Best charter anyone could ask for.
4 Hour Trip Morningna april 10, 20262 odrasle osobe

My mom and i had never been steelhead fishing before. Captain Brad taught us everything we needed to know and we both caught steelhead! He was so patient, helpful and an all around great guide. Once we were done, he filleted our fish beautifully and even let us keep the rigs we fished with. We will definitely be booking with him again in the future.

Prijavljeni ulov:
Kalifornijska pastrmka (Steelhead)
Terence Hunter
Terence Hunter
us
Ohajo, Сједињене Државе
Member since 2025
5.0
Potvrđeno
Novo
Fishing with Brad
6 Hour Trip Morningna avgust 24, 20262 odrasle osobe

We caught some Chinok Salmon and lost a couple. Great trip over all! We highly recommend Captain Brad and may go again sooner then we thought!

Prijavljeni ulov:
Losos
Chinook Salmon
Michelle Crandall
Michelle Crandall
us
Mičigen, Сједињене Државе
Member since 2026
5.0
Potvrđeno
Excellent Trip!
4 Hour Trip Morningna jul 20, 20262 odrasle osobe

This was our first time doing a river fishing charter and my son and I loved it! Our captain Kenny was amazing! He knew all the best spots and we learned a lot from him. My son can’t wait to come back again for another trip!

Prijavljeni ulov:
Largemouth Bass
Smallmouth Bass
Les Reed
Les Reed
Repeat angler
us
Mičigen, Сједињене Државе
Member since 2023
2 trips
5.0
Potvrđeno
Excellent Trip
4 Hour Trip Morningna jul 25, 20262 odrasle osobe

We caught several fish including smallmouth bass and rock bass, Also almost landed a large trout. Kenny is an excellent guide extremely knowledgeable on all aspects of the river and catching target fish.

Često postavljana pitanja o Manistee River Fishing Company

Manistee River Fishing Company nudi sledeća putovanja kupcima:
  • US $350 po grupi, dodatnih US $75 po osobi nakon 2 gostiju - 4 Hour Afternoon Trip 4pm (4 sati)
  • US $350 po grupi, dodatnih US $75 po osobi nakon 2 gostiju - 4 Hour Trip Morning (4 sati)
  • US $450 po grupi, dodatnih US $75 po osobi nakon 2 gostiju - 6 Hour Trip Morning (6 sati)
  • US $550 po grupi, dodatnih US $75 po osobi nakon 2 gostiju - 8 Hour Trip Morning (8 sati)
Kada rezervišete putovanje sa Manistee River Fishing Company, možete očekivati sledeće pogodnosti na brodu:
  • GPS Garmin
  • Sonar za ribolov Garmin
  • Bežični troling motor Minn kota power drive v2
Putovanja rezervisana sa Manistee River Fishing Company uključuju:
  • Štapovi, role i ostala oprema (Lamiglass Rods, Diawa Reels )
  • Živi mamci (We supply live bait if that is what is needed for target species it's included in the price )
  • Mamci
  • Čišćenje ulova i filetiranje (Yes fish cleaning is included in the price )
Manistee River Fishing Company nudi sledeće vrste ribolova:
  • Ribolov na reci (Big Manistee River. (Tippy Dam))
  • Ribolov na jezeru (Tippy/Hodenpyl Backwaters.)
Manistee River Fishing Company nudi sledeće ribolovne tehnike:
  • Ribolov lakim priborom
  • Spining
  • Drift ribolov
Najpopularnije ciljne vrste riba sa Manistee River Fishing Company uključuju:
  • Bass (Velikousti)
  • Бас (смалмут)
  • Dugački pastrm (čeličnooka pastrm)
  • Losos
  • Losos (Činuk)
  • Losos (koco)

Vaš operator

Manistee River Fishing Company
Manistee River Fishing Company
Manistee River Fishing Company

Brethren, Mičigen, Sjedinjene Države

1 Izveštaj o ribolovu
283 recenzije kupaca
Vreme odgovora unutar sata
Član od decembar 2019

Vođenje ribolova za mene je više od pukog dovođenja ljudi do ribe. U ranoj mladosti, shvatio sam da imam istinsku strast prema vodi i prirodi. Znao sam da želim da radim posao koji ću voleti svaki dan. Kada sam dublje razmislio o tome da postanem ribolovni vodič, znao sam da je to ono za šta sam rođen. Buditi se svakog dana i voditi ljude u ribolov je najlepša stvar na svetu. Imam priliku da uživam u divnoj prirodi sa toliko divnih ljudi, dan za danom. Pomažem im da razumeju ovu ludu stvar koja se zove ribolov. Ništa me ne usrećuje više od osmeha na licima ljudi, bilo zato što su upravo ulovili ribu svog života, ili jednostavno uživaju u vremenu provedenom na vodi. Zato radim ono što radim. Imam bogato iskustvo u svim oblastima ribolova, od ribolova na mušicu do spin i drift tehnike. Poznavanje svih ovih različitih tehnika pomaže mi da vam pomognem da postanete bolji ribolovac.

1 Izveštaj o ribolovu
283 recenzije kupaca
Vreme odgovora unutar sata
Član od decembar 2019

Vođenje ribolova za mene je više od pukog dovođenja ljudi do ribe. U ranoj mladosti, shvatio sam da imam istinsku strast prema vodi i prirodi. Znao sam da želim da radim posao koji ću voleti svaki dan. Kada sam dublje razmislio o tome da postanem ribolovni vodič, znao sam da je to ono za šta sam rođen. Buditi se svakog dana i voditi ljude u ribolov je najlepša stvar na svetu. Imam priliku da uživam u divnoj prirodi sa toliko divnih ljudi, dan za danom. Pomažem im da razumeju ovu ludu stvar koja se zove ribolov. Ništa me ne usrećuje više od osmeha na licima ljudi, bilo zato što su upravo ulovili ribu svog života, ili jednostavno uživaju u vremenu provedenom na vodi. Zato radim ono što radim. Imam bogato iskustvo u svim oblastima ribolova, od ribolova na mušicu do spin i drift tehnike. Poznavanje svih ovih različitih tehnika pomaže mi da vam pomognem da postanete bolji ribolovac.

Ribe koje možete ciljati

Largemouth Bass
Largemouth Bass
Smallmouth Bass
Smallmouth Bass
Kalifornijska pastrmka (Steelhead)
Kalifornijska pastrmka (Steelhead)
Losos
Losos
Chinook Salmon
Chinook Salmon
Coho Salmon
Coho Salmon
Largemouth Bass
Largemouth Bass
Smallmouth Bass
Smallmouth Bass
Kalifornijska pastrmka (Steelhead)
Kalifornijska pastrmka (Steelhead)
Losos
Losos
Chinook Salmon
Chinook Salmon

Pravi ulovi ovog kapetana

  • Fishing with Brad
    Terence H.
    Terence H.
  • Excellent Trip
    Les R.
    Les R.
  • Excellent Trip!
    Michelle C.
    Michelle C.
  • Best charter anyone could ask for.
    Briana D.
    Briana D.
  • Great captain who knows his stuff
    Craig K.
    Craig K.
  • Captain Ken
    Robert  .
    Robert .
  • Good day
    Ransom C.
    Ransom C.
  • Great experience
    Jason P.
    Jason P.
  • Outstanding
    Stephen T.
    Stephen T.
  • Hold your mouth right!
    Dan S.
    Dan S.

Kako je brod

Boat image
Kategorija broda
Brzi čamci
Kapacitet
3 osoba
Dužina broda
18 ft
Godina izgradnje
2017
Proizvođač broda
Seark Jet Boat
Tip broda
Jet brod
Model motora
Yamaha
Pokreće
1 x 80HP
Maksimalna krstarena brzina
22 čvorova

Koje vrste ribolova se nude

Pecanje na reci
Big Manistee River. (Tippy Dam)
Pecanje na jezeru
Tippy/Hodenpyl Backwaters.

Koje tehnike pecanja možete probati

Laka oprema
Spining
Drift pecanje

Koje pogodnosti su dostupne na brodu

GPS
Garmin
Sonar za ribolov
Garmin
Bežični troling motor
Minn kota power drive v2
Šta je uključeno u cenu putovanja
Štapovi, role i ostala oprema
Lamiglass Rods, Diawa Reels
Živi mamci
We supply live bait if that is what is needed for target species it's included in the price
Mamci
Čišćenje ulova i filetiranje
Yes fish cleaning is included in the price

Kako funkcionišu otkazivanja

Besplatno otkazivanje do 7 dana pre putovanja

Možete otkazati ili izmeniti vašu rezervaciju do 7 dana pre datuma putovanja, besplatno. Ako otkazate ili izmenite vašu rezervaciju kasnije, ili ne dođete, izgubićete 100% onoga što ste platili.

Više detalja

Koje su politike oglasa

Preuzimanje nije uključeno

Transfer do/od mesta polaska nije uključen u cene putovanja.

Prikladno za decu
12+ older
Zadržavate ulov
We ask that you bring gallon bags for the filets.
Ulovi i pusti dozvoljeno

Kako možete platiti

Rezervišite sa 20% depozita, platite ostatak kapetanu

Kada kapetan potvrdi vaše putovanje, FishingBooker naplaćuje vašoj kreditnoj kartici 20% depozita da bi se osigurala vaša rezervacija.

Preostali iznos se plaća direktno operatoru čartera na ili pre datuma vašeg putovanja putem jednog od sledećih načina plaćanja:

 Gotovina

 Visa

 Mastercard

Kada plaćate preostali iznos kreditnom karticom, primeniće se dodatna naknada od 5%.

Šta trenutno grize u Brethren

Dugački pastrm (čeličnooka pastrm)Dugački pastrm (čeličnooka pastrm)
Losos (Činuk)Losos (Činuk)
Losos (koco)Losos (koco)

Uporedite slične čartere za pecanje

Trenutno
Manistee River Fishing Company
Manistee River Fishing Company
4.9
(96)
18 ft
Veličina grupe 1 - 3
1 - 3
Fish 1
Fish 2
+4
4 sat putovanja • 2 osobe
US $350